Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram już informacje o 3 lidze łódzko-mazowieckiej, ale już wiem, że to będzie mega trudne. KS Piaseczno, Stal Niewiadów, Pogoń Zduńska Wola, Omega Kleszczów, MKS Kutno nie mają swoich stron. Warta Sieradz i jeszcze kilka innych klubów ma fora, ale takie, że żal aż o nich mówić. Myślę, że trzeba poczekać na skarb kibica PS, orientuje się ktoś, gdzie to można dostać ? Chodzi mi na początek tego sezonu

Odnośnik do komentarza

Ja jak nie mam kontaktu to będę się posługiwał razem z Voyazzem lokalnymi skarbami kibica i danymi o występach i golach. Podzwonię także po klubach, a nuż się komuś zechce podać dane. Na razie też wysłałem maile i pisałem na gg do redaktorów stron i mam średni odzew.

Odnośnik do komentarza

Zbieram już informacje o 3 lidze łódzko-mazowieckiej, ale już wiem, że to będzie mega trudne. KS Piaseczno, Stal Niewiadów, Pogoń Zduńska Wola, Omega Kleszczów, MKS Kutno nie mają swoich stron. Warta Sieradz i jeszcze kilka innych klubów ma fora, ale takie, że żal aż o nich mówić. Myślę, że trzeba poczekać na skarb kibica PS, orientuje się ktoś, gdzie to można dostać ? Chodzi mi na początek tego sezonu

 

Polecam popatrzeć czy czasem już ktoś nie opracowuje tych zespołów. KS Piaseczno nawet już jest wklepane.

Odnośnik do komentarza

Mam takie techniczne pytanie - może głupie - jak będzie gotowe wszystko od ekstraklasy do C-klasy to w Polsce będą grywalne bodaj 420 klasy rozgrywkowe? :P Jaki sprzęt by to uciągnął? Chyba, że ja coś źle rozumiem? :)

 

 

nie będzie możliwe utworzenie tylu klas rozgrywkowych w takiej postaci, jak to jest teraz

 

no to ja wiem, że nie będą odwzorowane wszystkie ale tak czy siak tych lig będzie spooro.

Odnośnik do komentarza

Mam takie techniczne pytanie - może głupie - jak będzie gotowe wszystko od ekstraklasy do C-klasy to w Polsce będą grywalne bodaj 420 klasy rozgrywkowe? :P Jaki sprzęt by to uciągnął? Chyba, że ja coś źle rozumiem? :)

 

 

nie będzie możliwe utworzenie tylu klas rozgrywkowych w takiej postaci, jak to jest teraz

 

no to ja wiem, że nie będą odwzorowane wszystkie ale tak czy siak tych lig będzie spooro.

 

Ja myślę że 3 i 4 liga wystarczą, po co się babrać w ligi okręgowe itd. bo potem jak uruchomisz gre i bedziesz chciał mieć kilka lig zagranicznych plus wszystkie z polski to 1 sezon bedziesz grał przez 2 lata :D

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że 3 i 4 liga wystarczą, po co się babrać w ligi okręgowe itd. bo potem jak uruchomisz gre i bedziesz chciał mieć kilka lig zagranicznych plus wszystkie z polski to 1 sezon bedziesz grał przez 2 lata :D

Ja myślę, że jednak warto zrobić kluby do najniższych klas rozgrywkowych. Spopularyzuje to FM-a bo każdy będzie mógł sobie zagrać klubem ze swojej wsi :). Co do gry jednego sezonu przez 2 lata to wystarczy pokombinować z głębią szczegółów.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że 3 i 4 liga wystarczą, po co się babrać w ligi okręgowe itd. bo potem jak uruchomisz gre i bedziesz chciał mieć kilka lig zagranicznych plus wszystkie z polski to 1 sezon bedziesz grał przez 2 lata :D

Ja myślę, że jednak warto zrobić kluby do najniższych klas rozgrywkowych. Spopularyzuje to FM-a bo każdy będzie mógł sobie zagrać klubem ze swojej wsi :). Co do gry jednego sezonu przez 2 lata to wystarczy pokombinować z głębią szczegółów.

 

Tyle że jak już tu napisał Vitalis tych lig będzie od ch... i trochę :D w samej Wielkopolsce jest 6 klas okręgowych, 10 lig A klasowych i 13 B klasowych :) a oprócz tego jest jeszcze 15 województw :D

Odnośnik do komentarza

W calej Polsce jest około 200 klas "B". Nie jest realne aby wszystkie je wprowadzić. Tak jak piszecie, obciąrzyłoby to wydajność rozgrywek...

 

A tak swoją drogą, ja znalazłem to Forum kilka dni temu, bardzo podoba mi się pomysł, wcześniej też sam chciałem zrobić sobie taki mega dodatek. Dlatego że w pojedynke jest to bardzo trudne (wklepywanie w edytorze), postanowilem roygryść troche XML. Dziś jestem w stanie utworzyć baze danych na MICROSOFT ACCES, która wyregeneruje nam XML. To znaczy: Wchodzisz na 90minut.pl zaznaczasz i kopiujesz tabele jakiejś ligi, wklejasz do ACCES, dodajesz nazwe stadionu, miasto, szzerokosci geograficzne, reputacje klubu, ID ligi w której drużyna ma kopać i generujesz kod XML. Powstaje pliczek zawierający Stadiony, miasta i kluby z repuracjami.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...