Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2010


dk1

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kogoś do wspólnej gry (najlepiej zmyślonymi zawodnikami, ale normale też dadzą radę) , liga obojętnie jaka, najlepiej jedną z słabszych. Szukam osoby która jest w godzinach 14-18, 20-22. Najlepiej gdyby mógł hostować , gdyż ja mogę jedynie zahostować przez hamachi (powód: wewn. ip).

gg : 2585293

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem, ma ktoś może jakieś rozwiązanie ?

Otóż gram z kolegą przez neta za pośrednictwem hamachi (obaj mamy wewn. IP) i czasem wszystko jest ok, ale teraz na przykład nie widzi mojego serwera, a jak wejdzie to go wywala po chwili. Na hamachi ping jest (nieważne jaki, to nie fps) ale gdy już uruchomimy fm'a zaczyna go przerywać, wie ktoś może co można z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

UWAGA

 

Poszukuje graczy do ligi Polskiej

każdy gracz wpisuje chęć gry i nazwe klubu jaki chce prowadzić zgłoszenia do piątku

minimalna liczba graczy 4

gramy na pachu 10.1.1 czyli najnowszym który można ściągnąć z klik

prosze podaj godziny w których możesz grać

 

Zajęte zespoły:

Legia - ripley Godziny: w tyg: 16-18, 20-23, w weekendy: troche więcej

Śląsk - plutos Godziny: w tyg: 19-22, w weekendy: troche więcej

Ruch - baluch

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam osób chętnych do gry w Football Managera 2010, na łatce 10.1!

 

Rozgrywkę rozpoczynamy ligą angielską, lub włoską - do uzgodnienia. Aktualnie jest nas dwóch, ale może dojść jeszcze jeden (niepewne). Oczywiście szukamy osób, które chętne są pograć kilka sezonów razem. Więcej pisać na gg: 1759341

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...