Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na kolejne podsumowanie, co ciekawego pojawiło się na FM Zone?

 

Newsy:

 

* Nowe - lepsze autorstwa Lucasa07

* FM znów dopada szczytu autorstwa martina

* Czy jesteśmy zadowoleni z grywalności FM-a? autorstwa kurupta

 

 

Teksty:

 

* Grywalność Football Managera autorstwa BKS_Skrzata

 

 

Talenty:

 

* FM11: Ahmed Samir Farag (P/OP LŚ) autorstwa FoBara

* FM11: King Osanga (OP PLŚ) autorstwa FoBaRa

* FM11: Farhod Vasiev (O PL,WO L) autorstwa Bitka

* FM11: Ahmed El Merghany (DP, P Ś) autorstwa FoBara

* FM11: Amir Sayoud (P Ś, OP PŚ) autorstwa FoBara

* FM11: Ahmed Musa (OP P, N) autorstwa Gori

* FM11: Dele Adeleye (O Ś) autorstwa Goriego

* FM11: Gaetan Bong (O, WO L) autorstwa Goriego

* FM11: Vladimir Gadzhev (DP, P/OP Ś) autorstwa Goriego

* FM11: Maxym Koval (BR) autorstwa Goriego

* FM11: Vitaliy Pryndeta (O Ś, DP) autorstwa Goriego

* FM11: Vitaliy Vernydub (O Ś, DP) autorstwa Goriego

* FM11: Ignacio Canuto (O PŚ, DP) autorstwa Goriego

* FM11: Brahim Zaari (BR) autorstwa Goriego

* FM11: Stefan Savic (O Ś) autorstwa Goriego

* FM11: Jovan Vucinic (OP Ś, N) autorstwa Goriego

* FM11: Cyriac Gohi Bi (N) autorstwa Goriego

* FM11: Ahmed Khairy (O Ś, DP, P Ś) autorstwa FoBara

* FM11: Irenee Kouakou (DP, P Ś) autorstwa Goriego

* FM11: Dino Spehar (P/OP Ś, N) autorstwa Goriego

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzania Strefy Prawdziwego Managera!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Akurat jako były redaktor powinieneś wiedzieć, jak wygląda nasze zaplecze techniczne. Dobrze wiadomo, że borykamy się z takimi problemami od dawna, cały czas jednak nad tym pracujemy, a że to proces czasochłonny to na efekty trzeba czekać, jednak za jakiś czas Was zaskoczymy ;)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że gdy Ty szefowałeś na Zone, wyszukiwarka była w pełni sprawna. Jeśli tak nie było, oczywiście wstrzymywałeś pracę nad talentami, prawda?

 

Co to ma k***a do rzeczy, co się działo, gdy ja szefowałem tym syfem? Takie sztuczki erystyczne jak zmiana tematu to proponuje sobie zostawić na kogoś innego. Ja zadałem konkretne pytanie: jaki ma sens brandzlowanie się 500 talentami w bazie, której nie obsługuje wyszukiwarka. Potrafisz mi odpowiedzieć na jakże k***a prosto postawione pytanie, czy znowu rozmydlisz jego sens?

Odnośnik do komentarza

Johniss, taki ma sens, że może i teraz nie możesz wyszukać, ale jmk przecież napisał, że cały czas nad tym pracujemy. I wtedy będziesz mógł sobie wyszukiwać przez 24 godziny na dobę. Z drugiej strony możesz sobie codziennie wchodzić na stronę i patrzeć na świeżo dodanych piłkarzy i zobaczyć czy przypadkiem nie przydadzą się w Twoim zespole.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że codziennie nie ma się okienka, ale talenty są u nas średnio co 2-3 dni, więc jak się chce, to można coś znaleźć. ;) Ale wyszukiwarka jest po to, aby działała, a nie po to, aby sobie była. Więc przyznaję Wam rację, oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Co to ma k***a do rzeczy, co się działo, gdy ja szefowałem tym syfem? Takie sztuczki erystyczne jak zmiana tematu to proponuje sobie zostawić na kogoś innego. Ja zadałem konkretne pytanie: jaki ma sens brandzlowanie się 500 talentami w bazie, której nie obsługuje wyszukiwarka. Potrafisz mi odpowiedzieć na jakże k***a prosto postawione pytanie, czy znowu rozmydlisz jego sens?

 

A niby skąd mam to wiedzieć? Aktualnie pełnię tę samą rolę na stronie co Ty, jednak nie czepiam się o coś, co sam mogłem zrobić, a jednak tego nie zrobiłem. Miałeś swoją szansę, nie wykorzystałeś jej, więc kto jak kto, ale nie krytykuj za takie coś, bo to czysta hipokryzja. Według Ciebie FM Zone powinno wstrzymać pracę nad talentami, bądź siedzieć cicho i nie informować o tym, że są z powodu popsutej wyszukiwarki? Rozumiem, iż jest to obowiązkiem dla tego działu, ale nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza

Co to ma k***a do rzeczy, co się działo, gdy ja szefowałem tym syfem? Takie sztuczki erystyczne jak zmiana tematu to proponuje sobie zostawić na kogoś innego. Ja zadałem konkretne pytanie: jaki ma sens brandzlowanie się 500 talentami w bazie, której nie obsługuje wyszukiwarka. Potrafisz mi odpowiedzieć na jakże k***a prosto postawione pytanie, czy znowu rozmydlisz jego sens?

Według Ciebie FM Zone powinno wstrzymać pracę nad talentami

 

Tak

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od wszystkich problemów technicznych, każdy chyba przyzna, że dział talentów pod kierownictwem Goriego zasługuje na ogromne pochwały. Nie widzę niczego złego w publicznym wyrażaniu podziwu dla ich pracy, bo zasłużyli na to jak nikt. Mimo, że korzystanie z owoców ich wysiłków jest obecnie utrudnione, mam nadzieję, że i użytkownicy doceniają to, co robią, a gdy uporamy się z obecnymi trudnościami, docenią to jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...