Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Chora to jest Twoja niekonsekwencja, która sprawiła, że nie zdzierżyłem i musiałem się odezwać.

 

Albo zgodnie ze stopką na Waszej stronie CM Rev odcina się od zawartości manifestów, a wtedy płacz, że ktoś użytkowników Manifestów do redakcji zaprasza, jest śmieszny.

 

Albo wbrew stopce na Waszej stronie CM Rev traktuje manifesty jako część serwisu, nie społeczności, a ich autorów jako redaktorów-czeladników, ale wtedy wypieranie się odpowiedzialności za zawartość co bardziej gównianych manifestów jest równie śmieszne.

Odnośnik do komentarza

Dziecinne i chore jest skladanie oferty czlowiekowi, ktory napisal jeden dobry manifest na CM Rev i proponowanie mu fukcji redaktora. I co, nie moge tak sadzic?

 

Znasz treść tej oferty? Nikt mu nie proponował od razu żadnej funkcji redaktora. Sądzić sobie możesz, wpierać nam na siłę już nie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Prof, ja bym jednak prosił o nietraktowanie wypowiedzi Seja jako oficjalnego zdania redakcji. Sam mam nieco inną opinię na ten temat i chciałbym, abyście dyskutowali prywatnie. :>

 

Sorry, Seju wypowiada się jako poseł, nie prywatny, i odpowiadam mu jako posłowi, nie prywatnemu. Nie jesteście w stanie odciąć się od niego ("on tu nie mówi jako redaktor CM Rev"), bo jest redaktorem CM Rev (chyba że się mylę); czy tego chcesz, czy nie, jest postrzegany jako członek redakcji, a nie jako zwykły forumowicz, zwłaszcza że wypowiada się na temat związany pośrednio z CM Rev.

 

Jedyne wyjście dla Was to wklejać sobie w stopce "powyższe mówię jako zwykły forumowicz/redaktor CM Rev" i każdorazowo niepotrzebne skreślać ;P.

 

ETA: Analogia tylko trochę naciągana: X wpisuje się w temacie CM Rev pisząc, jaki to fantastyczny serwis, po czym zastrzega, że akurat w tym momencie pisze to jako zwykły gracz, a nie redaktor CM Rev.

Odnośnik do komentarza
Chore jest (IMO) podejscie: a, wejde na CM Rev, moze ktos nowy cos fajnego napisal, wezmiemy go do siebie. Tak jak za Centrum nie przepadam, tak szanuje Wasza polityke transferowa. Bo pomimo tego, ze formalnie autorzy manifestow nie sa nasza wlasnoscia, tak jednak wiekszosc wychowala sie u nas i masowe, powtarzam - masowe, branie ich do siebie jest troszke nie fair.

 

Tak super, jak wezmę kogoś piszącego manifesty to jestem be, a jak Wy bierzecie Rondla i Dawidka, którzy byli pełnoprawnymi REDAKTORAMI serwisu CFM to wszystko jest cacy "Bo robimy to dla użytkowników". Jeśli mi łopatologicznie wyłożysz to, dlaczego Wy (CM REV) możecie brać redaktorów innych serwisów, a ja nie mogę brać ludzi piszących w manifestach od, których się odcinacie czasem to już nigdy tego nie zrobię.

 

A juz zaprzeczanie REDAKTORA NACZELNEGO w komentarzach pod manifestem i odpowiedz samego autora, z ktorej jasno wynika, ze naczelny klamie, jest lekkim osmieszeniem :P

 

A to już wytłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza

@Grzelo: Ja to wiem i bez Twojego wyjaśnienia. Ale niestety dla Was jest Waszym redaktorem i jego wypowiedzi są i będą odbierane jako stanowisko serwisu, czy tego chcecie, czy nie, bo poza Wami nikt nie jest wtajemniczony w relacje wewnątrzredakcyjnych układów sił. Czytelnik rozumuje prosto - wypowiada się redaktor CM Rev, a więc jest to stanowisko mniej więcej oficjalne. Dlatego redaktor powinien się trzy razy zastanowić, zanim jakąś głupotę palnie, którą to potrzebę pięknie ilustruje niniejszy flejm.

Odnośnik do komentarza

Seju i JackoBB... Zwłaszcza Jacko. Nie ośmieszajcie się. FMZone powstało niedawno. To chyba nie tajemnica, nie? Więc kompletowanie redakcji jest normalne. CMRev jest portalem społecznościowym i KAŻDY może: a) założyć swoją stronę razem z kumplami z CMRev (a wtedy oskarżcie ich o coś w stylu "wy na swoje? Paszła won, job twoju..."); b) Zostać zatrudnionym przez was (Oczywiście, na dobrą sprawę to jedyna możliwość przez Ciebie akceptowana); c) Zostać redaktorem innej strony(Boże! Widzisz i nie grzmisz!), bo nie jest związany niczym OFICJALNYM, co wynika ze stopki; d) Pozostać szarym składnikiem sceny, który raz na jakiś czas coś skrobnie.

 

Poza tym nie oskarżajcie FMZone. My nie wybieramy na siłę, jak ktoś nie chce - to nie i koniec. Kto chce i my go zakwalifikujemy jako kompetentnego - fajnie. Co wam do tego? Jesteście przedstawicielem sceny, a scena służy do tego, aby ludzie się pokazywali!

 

Co do wielu uzytkowników mówiących o ofertach... niedawno niejaki Mlody_Trener napisał do mnie, że dostał propozycję od FMZone. Gdy spytałem kacpra czy to prawda ten odpowiedział: "poprosiłem go tylko o jakąś próbkę tekstu". Wyobraź sobie, że są dzieci (Nie mam nic do Mlodego_Trenera, sam kiedys taki byłem), które bardzo chcą poczuć się redaktorami i czesto dorabiają sobie światopogląd do prostych rzeczy które usłyszą. I potem to się roznosi. I za to FMZone też odpowiedzialności nie ponosi.

 

W kwestii Jacko - dla mnie twoja postawa jest niczym nowym (przykro mi tu mówić, ale zazdrość i wazeliniarstwo aż razi. Naprawdę mi przykro), ale Seju to już mnie zawiódł na całej linii. Stary, kurde, fajnie sięz tobą popija i zżera pizzę i mam nadzieję, że jeszcze nieraz się zobaczymy, ale to co tutaj napisałeś nie było ani mądre, ani na poziomie, ani w ogóle. Przykro mi, przykro mi, po trzykroć przykro mi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mam być szczery to nie całkiem załapałem o co toczyła się powyższa dyskusja. Każdy może założyć własną stronę i prowadzić ją w sposób jaki chce. Może werbować redaktorów wszędzie i w każdy sposób, co najwyżej będzie to natrętne lub poniżej pewnego poziomu, jednak gdy jest to skuteczne to nic nam do tego. IMO Zona jakoś sobie radzi, ściąga ludzi, którzy przynajmniej teoretycznie mają potencjał, a to na początek może być ważne. Liczę na to, że strona szybko nie skapituluje i pomęczy nas jeszcze trochę :P

Odnośnik do komentarza

Nie. :P

Może źle to sformułowałem - werbować redaktorów można wszędzie, jednak gdy będzie to natrętne czy poniżej pewnego poziomu to będzie to działało tylko na szkodę samej strony, której wizerunek ucierpi. Jeśli jednak werbowanie jest skuteczne i strona zdoła namówić kogoś do bycia redaktorem to nie powinno nam robić różnicy wg jakich kryteriów szukani są potencjalni redaktorzy i czy pisali manifesty czy nie.

Odnośnik do komentarza
Może werbować redaktorów wszędzie i w każdy sposób, co najwyżej będzie to natrętne lub poniżej pewnego poziomu, jednak gdy jest to skuteczne to nic nam do tego.

Zdajesz sobie sprawe, ze wlasnie wyglosiles tyrade na czesc makiawelizmu?

jednym slowem nic nowego -- tak bylo, jest i bedzie. w wielu dziedzinach.

Odnośnik do komentarza

Może źle to sformułowałem - werbować redaktorów można wszędzie, jednak gdy będzie to natrętne czy poniżej pewnego poziomu to będzie to działało tylko na szkodę samej strony, której wizerunek ucierpi.

Nie. Sam pomysl, dlaczego.

 

 

Jeśli jednak werbowanie jest skuteczne i strona zdoła namówić kogoś do bycia redaktorem to nie powinno nam robić różnicy wg jakich kryteriów szukani są potencjalni redaktorzy i czy pisali manifesty czy nie.

Jak wyzej.

 

 

I zeby nie bylo - nie wypowiadam sie na temat konkretnej sprawy werbowania ludzi z manifestow (akurat w tym temacie Seju mocno sie wyglupil, ale mniejsza z tym). Wypowiadam sie na temat uogolnien, ktorych nie mozna pozostawic samym sobie, bo jeszcze ktos wezmie je za sluszne i akceptowane w tej spolecznosci. Otoz oswiadczam, ze poki jestem tu aktywny, takie brednie nie pozostana bez komentarza, zawsze napotkaja zdecydowany sprzeciw. Pomysl dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Może to były ostre i dosadne słowa, może. Nie chce tutaj stawiać sądów, czy powszechna opinia na temat sposobu rekrutacji jest dobra czy też nie. Teraz chce się odnieść do pozytywów, po primo: unikacie powtarzalności talentów, co na Centrum i Revie zdarza się dość często, może nagminnie? Nieważne. Secundo: nie wiem czy tylko ja tak mam, ale bardzo szybko wczytuje się FM Zone, Rev zawsze zdrowo przymula, ale to pewnie ze względu na dużą ilość plików na serwerach. Zone wczytuje się szybciej od Centrum, co, jak dla mnie, jest dużym pozytywem.

Tofciu, daruj sobie, nie mam ochoty się sprzeczać i mówić kto jest żałosny, kto nie, lepiej weź się do pracy, zamiast pieprzyć o dupie maryny, pozdrawiam serdecznie ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...