Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Seju, mi się wydaje, że jedni mają klasę, a inni nie. Bo na przykład angaż z Centrum na Rev to już co innego, niż takie podbieranie userów Revu przez Zone. To tak jakby jedna firma podbierała drugiej sprzątaczki i zatrudniała je na posadach dyrektorskich. by tak dalej Zone, a znikniecie ze Sceny szybciej niż się na niej pojawiliście.

Odnośnik do komentarza

Dziecinne i chore jest skladanie oferty czlowiekowi, ktory napisal jeden dobry manifest na CM Rev i proponowanie mu fukcji redaktora. I co, nie moge tak sadzic?

Oczywiście, że możesz. Tylko są różne sytuacje i czasem pojawia się jakaś perełką i nie warto czekać, aż ktoś inny złoży ofertę.

Odnośnik do komentarza

Kleyo, OK. budowa strony i jej renomy itd. ale dlaczego kłamiecie?

Człowieku najpierw nazywasz mnie sprzątaczką na Scenie, a potem oskarżasz o kłamstwo, bezpodstawnie. Ja nikomu piszącemu w manifestach żadnych ofert nie składałem. Byłą na forum redakcyjnym podnoszona sprawa Adasia czy jak On się tam nazywa, ale w tej chwili jakoś żadnego nowego tekściarza nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Z tym "kłamstwem" to zgadza się, my bad. Lekko zdenerwowała mnie wypowiedź Seja i miało wyjść coś w stylu (przepraszam za wyrażenie) "cluj cie obchodzi co ja od niego chce" tyle, że lekko źle dobrałem słowa.

 

Co do ogólnej dyskusji to przepraszam bardzo nie Twoja sprawa kogo i jak bierzemy/chcemy wziąść. Piszący manifesty nie są w żaden sposób związani z redakcją serwisu, więc mogę im proponować angaż i jeśli chcą to się przyłączą. Ciężko, żeby redakcja serwisu nie była jakoś związana z CM REV skoro na scenie były 2 strony..., a nie jestem takim autorytetem, żeby na moje tąpnięcie zlecieli się gwiazdorzy z przeszłości. Jeśli zaliczasz pisanie komentarzy czy czegoś dla CM REV to właściwie wszyscy coś mieli wspólnego, a jeśli tak nie uważasz to stwierdzenie iż rząd ma wiele wspólnego z CM REV jest kłamstwem, bo moich materiałów na stronei głównej nie ma, Karpina zdaje się też, jedynie bodaj 2 felietony Ceya (to sie odnosi do Jacko).

 

Seju, mi się wydaje, że jedni mają klasę, a inni nie. Bo na przykład angaż z Centrum na Rev to już co innego, niż takie podbieranie userów Revu przez Zone. To tak jakby jedna firma podbierała drugiej sprzątaczki i zatrudniała je na posadach dyrektorskich. by tak dalej Zone, a znikniecie ze Sceny szybciej niż się na niej pojawiliście.

 

Klasa nazywasz podkradanie redaktorów konkurencji, a szukanie ich w manifestach, które de facto nie wiążą ze stroną juz nie... Ciekawe stwierdzenie. Porównanie ze sprzątaczką IMO jak kulą w płot. To redakcje wszystkich stron mają pozostać nie zmienne, bo przecież nie wezmę nikogo kto nie jest w redakcji, bo jest "sprzątaczką"?

 

Co do postu Seja to po 1 (w tym wypadku były to 3, ale wiem matematyka rzecz trudna) tekście da się wywnioskować czy ktoś potrafi pisać czy nie, a czy Wy macie jakieś skomplikowane procesy wewnątrz redakcjyne to za bardzo mnie nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
CM Revolution jako podmiot świadczący usługę hostingu wizytówek Użytkowników, blogów, galerii nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość. Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do redakcji.

 

 

 

 

A nazywanie takich ludzi jak Ceyvol, Flame czy Dzwoniu sprzątaczkami jest po prostu żałosne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do postu Seja to po 1 (w tym wypadku były to 3, ale wiem matematyka rzecz trudna) tekście da się wywnioskować czy ktoś potrafi pisać czy nie, a czy Wy macie jakieś skomplikowane procesy wewnątrz redakcjyne to za bardzo mnie nie obchodzi.

Precyzując, to Seju napisał "po jednym dobrym" tekście.

Jacko - pisząc do mnie, że kacpergawlo jest "waszym pomysłodawcą i prezesem" dałeś do zrozumienia, że uważasz mnie za redaktora FM Zone, a tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

podbieranie userów Revu przez Zone. To tak jakby jedna firma podbierała drugiej sprzątaczki i zatrudniała je na posadach dyrektorskich.

W momencie gdy przyjmowano mnie do redakcji FM Zone (notabene również na podstawie jednego dodatku) byłem userem CM Rev. Czyli nazwałeś mnie sprzątaczką w kontekście sceny.

 

Oj bardzo was boli, że mamy się całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jakbyście juz większych powodów nie mieli do robienia afery... My uznaliśmy, że on może się nadać, dla was może to być idiota. My uważamy naszą politykę kadrową za dobrą, dla was może być skrajnym debilizmem, ja was nie przekonam, a wy mnie, ot co. A na złośliwości ze strony Jacko byłem, jestem i będę przygotowany, choć zawsze piszę się na merytoryczną dyskują, choć w tym przypadku nie mam jak zareagować na arugment, że Dzwoniu i Flame się nie nadają, no chyba, że wystarczy stwierdzenie, że ja uważam wprost przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

Chore jest (IMO) podejscie: a, wejde na CM Rev, moze ktos nowy cos fajnego napisal, wezmiemy go do siebie. Tak jak za Centrum nie przepadam, tak szanuje Wasza polityke transferowa. Bo pomimo tego, ze formalnie autorzy manifestow nie sa nasza wlasnoscia, tak jednak wiekszosc wychowala sie u nas i masowe, powtarzam - masowe, branie ich do siebie jest troszke nie fair. Bo to nie jest jeden przypadek, naprawde. Wielu userow mowilo mi, ze mieli oferty z Zone. A juz zaprzeczanie REDAKTORA NACZELNEGO w komentarzach pod manifestem i odpowiedz samego autora, z ktorej jasno wynika, ze naczelny klamie, jest lekkim osmieszeniem :P. Chcialbym jeszcze spytac szanowna redakcje FM Zone, czy kiedys ta polityka sie skonczy i Ci, ktorzy sa w redakcji zaczna pisac, czy to tak na stale? :) Dziekuje, tyle w temacie, ide na pizze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...