Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, odpaliłem ten artykuł jmka o talentach i już widzę babole: "Taribo West (Chociaż darmowy tylko na gołej wersji)" - po pierwsze, na łatce 3.9.68 również jest dostępny z wolnego transferu, po drugie: nie wiem po co zdanie z nawiasu zaczęte jest wielką literą. Nie rozumiem też czemu niektórzy piłkarze są wymieniani z imienia i nazwiska (Christiana Chivu), a niektórzy z nazwiska i imienia (Anastasiadis Anestis).

Tak się zdarzyło, że to akurat ja zabrałem się za korektę tego tekstu, z tą jedną literką zwykłe przeoczenie. Oczywiście nie powinien tłumaczyć mnie fakt, że dokonywałem jej dość wcześnie rano, do tego spieszyło się mi do pracy. Imion i nazwisk piłkarzy nie znałem natomiast na tyle, by zorientować się w poprawnym szyku. Za powyższe niedogodności przepraszam, dziękując za wychwycenie.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę lepiej dla Was i dla serwisu byłoby, gdybyście zajęli się aktualną wersją gry, zamiast bawienie się w kolorowanie kilku ramek w paincie i otwieranie działu, który nie ma wielkiej przyszłości. Mówię to z całą sympatią do Was, gdyż zależy mi żebyście trzymali poziom :)

Wyobraź sobie, że ja nie gram w FM2k11 i jego nie posiadam. Jednakże będąc oficjalnym serwisem, musicie dbać o jego sprzedaż ;) Dla mnie po prostu strata czasu. Wolę starego dobrego CM`a. U Was nie ma, a chętni są nadal do grania. Taki urok w stronę starszego pokolenia, tzw. Starych Pryków Maryniarzy ;)

 

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :) CM01/02 forever!

Odnośnik do komentarza

Ten top chyba po prostu tak wyglada - aczkolwiek nachodzenia formularza logowania na logo nie jest zbyt estetyczne :-k

Tak, ten top tak obecnie wygląda (to samo jest na Chrome czy IE) - postaramy się coś z tym zrobić,

bo jak słusznie zauważasz nie wygląda to zbyt ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Otworzyliśmy dział Retro i nie zamierzamy próżnować, wczoraj dodaliśmy pierwsze talenty do wersji 01/02, owszem, teksty o talentach traktowały też tego CM-a, ale bez uaktualnień. Teraz w analogiczny sposób, co do najnowszych FM-ów dodajemy talenty pojedynczo do najnowszego uaktualnienia, a więc do wersji: September 2010 Update ODB Style + Tapani patch 3.12 (ODB Ratio), ruszyliśmy z kilkoma talentami i mamy w planach regularnie wrzucanie tam piłkarzy, którzy z miejsca wzmocnią Wasze ekipy. Jeśli ktoś ma jakiegoś ciekawego zawodnika - niech nam prześle, z chęcią go opiszemy i opublikujemy na naszych łamach. Jeśli nie - to zachęcam do przeglądania "naszych" propozycji, z czasem baza stanie się o wiele bardziej obszerna.

Szukamy również osób, które chciałby w jakiś sposób podzielić się wrażeniami z gry (starych wersji), ma ciekawą taktykę, poradę, wiadomości można kierować do mnie tutaj na PW lub na maila : jmk233@gmail.com

 

Pozdrawiam starych wyjadaczy. CM forever!

 

Talenty Retro na FMZone!

Odnośnik do komentarza

Otworzyliśmy dział Retro i nie zamierzamy próżnować, wczoraj dodaliśmy pierwsze talenty do wersji 01/02, owszem, teksty o talentach traktowały też tego CM-a, ale bez uaktualnień. Teraz w analogiczny sposób, co do najnowszych FM-ów dodajemy talenty pojedynczo do najnowszego uaktualnienia, a więc do wersji: September 2010 Update ODB Style + Tapani patch 3.12 (ODB Ratio), ruszyliśmy z kilkoma talentami i mamy w planach regularnie wrzucanie tam piłkarzy, którzy z miejsca wzmocnią Wasze ekipy. Jeśli ktoś ma jakiegoś ciekawego zawodnika - niech nam prześle, z chęcią go opiszemy i opublikujemy na naszych łamach. Jeśli nie - to zachęcam do przeglądania "naszych" propozycji, z czasem baza stanie się o wiele bardziej obszerna.

Szukamy również osób, które chciałby w jakiś sposób podzielić się wrażeniami z gry (starych wersji), ma ciekawą taktykę, poradę, wiadomości można kierować do mnie tutaj na PW lub na maila : jmk233@gmail.com

 

Pozdrawiam starych wyjadaczy. CM forever!

 

Talenty Retro na FMZone!

 

Wielu ludzi gra na czystej łatce 3.9.68 bez żadnych update'ów (sam osobiście jedną znam:)), może dobrym pomysłem byłoby zebranie bazy danych talentów dla poszczególnych wersji CM'a. Tym bardziej, że w lutym wyjdzie kolejny update ODB i pojawi się kolejna fala talentów.

Odnośnik do komentarza

Owszem, w czystą wersję też grają osoby, dla nich przygotowaliśmy dwa artykuły z zebranymi najbardziej rozpoznawalnymi talentami:

 

Klik i:

Klik

 

Aczkolwiek nie dodajemy ich indywidualnie, bo myślę, że na "gołą" wersję wszystkie talenty już są "znane".

 

Będzie nowy apdejt, będą talenty z niego - w opisie każdego znajduje się, z jakiej jest wersji.

Odnośnik do komentarza

Zróbcie tak żeby do działu retro można było wejść z menu na stronie.

 

Można wejść przez logo Cm'a pod menu Newsy z lewej strony. Niestety trudniej wyjść, bo napis "Opuść strefę Retro" jest mało czytelny.

Ogólnie, jak skończycie prace nad merytoryką (ale czy to w ogóle można kiedyś skończyć?), popracujcie nad wyglądem strony.

Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Zapytam więc inaczej, może tym razem zrozumiesz - po co komu takie informacje w erze FM 2011? Niedawno była premiera, ludzie najbardziej poszukują informacji dotyczących tej gry, a nie talentów do jakiegoś uaktualnienia, którego popularność jest bliska 0.

 

Znów pewnie to odbierzecie jako atak na Wasz wspaniały serwis, któremu nie można nic zarzucić, ale czy nie warto skupić sił na najnowszym FMie?

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem, to była ironia napisana po to, żebyś zauważył jak nieprecyzyjnie się wyraziłeś, pisząc, że "kopiujemy", a tekstów, talentów do najnowszych wersji CM 01/02 (Tapani Patch, update) nie ma nigdzie indziej. Stwierdziliśmy, że odsetek grających w tę wersję wcale nie jest bliski zeru, a jednak jest dość spora liczba osób, które w to grają - jasne, nie tyle co w 2011, ale to nie znaczy, że zaniechaliśmy skupienia się na najnowszym FM-ie.

Chcemy też trafić do grupy odbiorców tego CM-a, a to, że jest ich trochę świadczy chociażby sam fakt wypuszczania nadal uaktualnień, istnienia aktywnego ruchu na forum champmana, grupa ODB itp itd.

Jeśli nikogo by to nie interesowało, myślę, że by nie czytał tekstów, które są już na stronie, a mają o nie wiele mniej wyświetleń niż te do nowszych wersji.

Przecież to nam nie zaszkodzi, nie robimy nic złego, a mamy okazję "pomóc" innym, które jeszcze grają w tego CM-a, ba - samy gramy, dlatego o nim piszemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...