Skocz do zawartości

FM 2010 - Talenty


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Imię i nazwisko: Vitalijs Barinovs

Narodowość: Łotysz

Wiek: 16

Pozycja: N Ś

Klub: Ventspils

Wartość: ekwiwalent za wyszkolenie, czasem się uda za darmo

 

Po kilku sezonach zawodnik idealny do gry na szpicy - lepszy od Michałuka i Soumaha - warto zainwestować w jego rozwój. W I lidze polskiej radzi sobie doskonale.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko:John Marsden

Narodowość:Anglik

Wiek:18 lat

Pozycja:Napastnik

Klub:Celtic Glasgow

Cena zakupu:Kupiłem go z 3 mln ale w pierwszym sezonie gry powinien przejść za mniejsze pieniądze.

Uzasadnienie:Młody,bramkostrzelny napastnik idealny na Ekstraklasę i na wiele innych lig o lepszym poziomie.U mnie w Wiśle grał w pierwszym składzie z Boguskim i z Brożkiem.Został najlepszym młodym graczem sezonu i był na 4 miejscu w rankingu strzelców polskiej ekstraklasy.Świetnie radzi sobie w LM.Strzelił kilka bramek w fazie grupowej i dzięki niemu awansowałem do półfinału pozbawiając Chelsea złudzeń u siebie wygrałem 3:0 i Marsden zdobył hat-tricka,a na wyjeździe strzelił jedną bramkę i wygrałem 1:0.Radze go kupić znalazłem go w młodej reprezentacji i nam w trzecim sezonie gry awansował do pierwszej reprezentacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Myślę że wam pomoże w grze. :)

Odnośnik do komentarza

KLUB: Legia Warszawa

WERSJA BAZY DANYCH: 10.2

USTAWIENIE BAZY DANYCH: Wszystkie Ligi wszystkich krajów grywalne+Niestandardowa baza danych-wszystko ustawione na maksimum.

 

OBROŃCA ŚRODKOWY

Imię i nazwisko: Juan Torres Ruiz

Pseudonim: Cala

Narodowość: Hiszpan

Wiek: 19 lat

Pozycja: Obrońca (Środek)

Klub: Sevilla

Wartość: 2.750.000 zł

Cena zakupu: 0 zł

Uzasadnienie: Mając w Legii za Prezesa klubu Pana Leszka M. oraz za Dyrektora sportowego Pana Mirosława T. nie trudno się domyślić, że jak tylko nadarzy się okazja zarobić trochę grosza, to lekką ręką sprzedadzą Choto lub Astiza, albo co gorsza ich obu. Wiedząc, iż prędzej czy później to nastąpi, już przed rozpoczęciem pierwszego sezonu gry, skorzystałem z podpowiedzi jednego z moich współpracowników i ściągnąłem Cala'e z Sevilli do Legii za darmo. Transfer okazał się strzałem w 10. Wartość po zakupie podskoczyła do 5 mln zł, a po bramce w debiucie, w oficjalnym meczu do 5,5 mln zł. Choć ściągnąłem go z myślą o obronie, z powodzeniem występuje też na pozycji Defensywnego pomocnika.

 

OBROŃCA LEWY

Imię i nazwisko: Matej Rapnik

Narodowość: Słoweniec

Wiek: 19 lat

Pozycja: Obrońca (Środek/Lewy)

Klub: Interblock

Wartość: 1.800.000 zł

Cena zakupu: 1.800.000 zł

Uzasadnienie: W związku z zawieszeniem Wawrzyniaka, wiekiem Kiełbowicza i nie najlepszej grze Komorowskiego, potrzebowałem lewego obrońcy. Rapnika ściągnąłem do Legii w FM 2009 i bez problemu, niemal od razu wygryzł ze składu Kiełbowicza i Komorowskiego. Niestety na samym początku sezony 2009/2010 nie chce przejść do Legii, ale jeśli uda się Legią dotrzeć do fazy grupowej Ligi Europejskiej to w zimowym okienku chętnie Legię zasili.

 

Imię i nazwisko: Jérémy Hélan

Narodowość: Francuz

Wiek: 17 lat

Pozycja: Obrońca (Lewy)

Klub: Manchester City U-18

Wartość: 1.300.000 zł

Cena zakupu: 1.300.000 zł

Uzasadnienie: Ponieważ dwóch powyższych lewych obrońców nie mogłem ściągnąć do Legii już na początku gry, postanowiłem szukać dalej i... trafiłem do młodzieżowej drużyny Man City, gdzie znalazłem Jeremiego. Sprowadziłem go do Legii i niemal natychmiast przebił się do pierwszej jedenastki. Alternatywą dla Francuza może być Przemysław Wysocki z Legii U-21.

Edytowane przez Fenomen
Lecjaks kosztuje więcej niż 1 mln euro :> / Fenomen
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Imię i nazwisko: Wilmer Saldana

Narodowość: Kolumbia

Wiek: 27 lat

Pozycja: Obrońca(Prawy)

Klub: Bez klubu

Wartość: -

Cena zakupu: -

Uzasadnienie: Świetny na polską ligę prawy obrońca. Zarabia mało (5000 EURO). Średnia ocen w lidze to 7.60 w 28 meczach. Po sezonie gry kosztuje 4 500 000 EURO.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Imię i nazwisko:Kamil Biliński

Narodowość:POLSKA

Wiek:20 lat

Pozycja:Napastnik

Klub:WKS Śląsk Wrocław

Cena zakupu:120 tyś.Euro

Uzasadnienie:Bardzo młody,efektowny zawodnik.W pierwszym sezonie 28 meczów 7 bramek 12 asyst,2 sezon to pół roczne wypożyczenie do Górnika Zabrze i tam 11 meczy 8 bramek.Wypożyczyłem go ze względów kadrowych mam mnóstwo napastników młodych i dobrych.Bardzo polecam po pierwszym sezonie jest wart 1,5 mln Euro.

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Imię i nazwisko:Michał Kucharczyk

Narodowość:POLSKA

Wiek:19

Pozycja:Napastnik

Klub:Legia

Cena zakupu:75 tys euro

Uzasadnienie:Kolejny bardzo młody zawodnik.Bramkostrzelny szybki i zwinny.Polecam go u mnie w Wiśle w LM ma 8 bramek na 5 meczy.

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Sergej Veremko

Narodowość: Białorusin

Wiek: 21 jeśli się nie myle

Pozycja: Bramkarz

Klub: Bate Borysów

Cena zakupu: 2.200.000 pln

Uzasadnienie: Bramkarz świetny na Polską Ligę, pierwszy bramkarz reprezentacji po połowie sezonu, grając Lechem miałem najmniej straconych bramek na półmetku bo tylko 5. Bramkarz godny podziwu!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Imię i nazwisko: Anicet

Narodowość: Madagaskar

Wiek: 19

Pozycja: Napastnik

Klub: Aj Auxerre

Cena zakupu: >€1.000.000 ( Można pewnie go dostać nawet za mniej niż 1mln euro. Ja go kupiłem w 2011 roku, za 1.6mln wiec już trochę był dojrzały. Fotka z prawie końca sezonu 2011 poniżej)

Uzasadnienie: Zawodnik świetny na Polską ligę. Strzela dużo bramek, jest bardzo aktywny. Potrafi też bardzo dobrze dograć(z tego tak dużo asyst( Fota niżej)) jak i wywalczyć piłkę. BARDZO szybko się rozwija.

 

Screen: http://img834.imageshack.us/img834/672/anicet.png

 

Imię i nazwisko: Wendel

Narodowość: Brazylia

Wiek: 17-18 nie pamiętam jaki już ma wiek na starcie :P

Pozycja: Napastnik

Klub: Atletico Mineiro

Cena zakupu: €5mln w 2011

Uzasadnienie: Tak jak powyżej. Świetny zawodnik na Polską ligę. Na początku prezentował się lepiej niż Anicet, ale 2 kontuzje praktycznie go wyeliminowały na połowę sezonu łącznie.

 

Screen: http://img830.imageshack.us/img830/5674/wendel.png

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Wiem że to może nie najlepsze miejsce na pytania , ale jestem początkujący i potrzebuje kilku podpowiedzi od doświadczonych graczy .Mam problem z wyszukaniem talentów podanych w tym temacie ... Nie moge znaleśc co poniektórych nawet jeśli zaznaczam wszystkie ligi jako grywalne .Słyszałem coś o bombonierce do wyszukiwarki ale nie moge jej znaleść . I czy możecie mi podać dobrych piłkarzy bez kontraktu którzy zgodzą się na gre w najniższej lidze rozgryweg ligi Angielskiej ? Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...