Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gra ktos moze Milanem? W Najnowszego FM'a ? Bo mam troche problem z taktyka wieksza polowa sezonu a ja dopiero 6 miejsce ;x Ktos moze jakas taktyke preferuje? Bo nic niewychodzi i takie male pytanie jakie lepsze krycie 'strefowe' czy '1 na 1' ? :D

 

 

Ja bym dal 1na1 masz na tyle dobrych obroncow w milanie ze nie powinno byc problemow ustaw gre ofensywna,płynną, w srodkowej lini masz takie osoby jak ronaldinho,pirlo,ambrosini ,wiec kazdemu dalbym syztraly z dystansu akuart w tym fm duzo bramek pada po sztrzalach z dystansu ,pirlo jako defensywny pomocnik a ronaldinho jako wysuniety rozgrywajacy. A napad hmm mysle ze dobrym rozwiazaniem bylo by ustawienie pato jako klasyczna 10 i inzaghi jako lis pola karnego albo kompletny napastnik.Powinno poprawic gre

 

 

Mam pytanie, jeśli Ronaldinho będzie ustawiony jako OPŚ (dodam, że obok niego jest jeszcze jeden OPŚ), zostanie mu przypisano rolę klasyczną 10, to będzie takim klasycznym rozgrywającym? A może lepiej przypisać mu lepiej "wysuniętego rozgrywającego? Jakie jest Wasze zdanie ?

Gram Milanem taksą 4-3-2-1, ofensywnie, płynnie.

 

Jak u Was sprawdza się odbiór agresywny? Swoboda taktyczna, pozycyjna?

 

 

pozdrawiam

 

 

 

Moim zdaniem klasyczna 10 dac komus kto jest ma pozycje(ofensywny pomocnik/napastnik)Dla ronaldinho lepsze by bylo wysuniety rozgrywajacy albo dac go na skrzydlo jako schodzacy do srodka to moglo by byc fajne rozwiazanie:)a Klasyczna 10 to taki raul w realu madryt:)

Odnośnik do komentarza

czy tylko w moim FM-ie podświetlają się najważniejsze atrybuty przy wyborze roli na boisku? Jezu, przecież czytelniejszej wskazówki już nie będzie, żeby bardziej pomóc to już naprawdę do gry powinni dołączać programistę, który siadałby na kolanach graczowi i szeptał do uszka: za słabo gra głową, nie nada się na odgrywającego

Odnośnik do komentarza

Witam

udostępniam wam moją taktykę którą gram Wisłą, już w pierwszym sezonie wyszedłem z grupy LM na 2 miejscu mając w grupie Shachtar, Bayern i Bordeaux, później trochę pechowo przegrałem z Arsenalem i pożegnałem się z LM ale zostałem mistrzem polski.

Z każdym zespołem ustawiam w poleceniach podczas meczu kontratak i podania na wolne pole.

 

Skład:

 

 

---- -------------------- ------Brożek-------

 

----Everton lub Kirm---- ----------------- ----Małecki----

 

--------------------Azofeila---- ----Garguła----

 

---------------------------------Fabinho----

 

 

----Brożek---- ----Marcelo--- ---Głowacki----Alvarez

 

 

 

Rapidshare

 

 

Chętnie przetestuje twoja taktyke.Zobaczymy czy sprawdzi sie w koronie

 

czy tylko w moim FM-ie podświetlają się najważniejsze atrybuty przy wyborze roli na boisku? Jezu, przecież czytelniejszej wskazówki już nie będzie, żeby bardziej pomóc to już naprawdę do gry powinni dołączać programistę, który siadałby na kolanach graczowi i szeptał do uszka: za słabo gra głową, nie nada się na odgrywającego

 

 

1-sze słysze mozesz dokladniej powiedzec gdzie ci sie te atrybuty podswietlaja i kiedy.?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Chciałem przedstawić moja tatyke której używam w Górniku, w pierwszym sezonie awans z drugiego miejsca do ekstraklas, a teraz w drugim sezonie pod koniec sezonu (28 kolejek) 4 miejsce w ekstraklasie. Dopracowalem troszke gre w ataku od czasu kiedy prosilem o pomoc :) ale troche w obronie kuleje za to, ale moze to wina obronców bo wiadomo ze w Ekstraklasie napastnicy sa bardziej wymagajacy niż w I lidze. Polega ona głównie na grze środkiem chociaż niekiedy ustawiam gre skrzydłami (zależy od boiska). Odbiór agresywny, ale mimo to nie mam tak dużo kartek jak mogłoby sie wydawać. Aha i ustawienie to 4-4-2 :) Pomocnik środkowy po lewej do PŚd, a pomocnik środkowy po prawej to PŚo, zapomnialem jeszcze dodać że napastnik po prawej do odgrywający :)

 

Taktyka

 

Czekam na oceny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

czy tylko w moim FM-ie podświetlają się najważniejsze atrybuty przy wyborze roli na boisku? Jezu, przecież czytelniejszej wskazówki już nie będzie, żeby bardziej pomóc to już naprawdę do gry powinni dołączać programistę, który siadałby na kolanach graczowi i szeptał do uszka: za słabo gra głową, nie nada się na odgrywającego

 

Trzeba czytać z zrozumieniem a później zabierać głos. Dyskusja nie dotyczyła atrybutów tylko kwestii nowego nazewnictwa instrukcji dla danej pozycji. Różnice pomiędzy rolami są czasami bardzo subtelne, ale te detale składają się na sukces drużyny. Każdy z nas może inaczej interpretować opis polecenia. Nawet jeśli dobrze wykombinujemy "co autor miał na myśli" nie zawsze musi pasować do danej taktyki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

udostępniam wam moją taktykę którą gram Wisłą, już w pierwszym sezonie wyszedłem z grupy LM na 2 miejscu mając w grupie Shachtar, Bayern i Bordeaux, później trochę pechowo przegrałem z Arsenalem i pożegnałem się z LM ale zostałem mistrzem polski.

Z każdym zespołem ustawiam w poleceniach podczas meczu kontratak i podania na wolne pole.

 

Skład:

 

 

---- -------------------- ------Brożek-------

 

----Everton lub Kirm---- ----------------- ----Małecki----

 

--------------------Azofeila---- ----Garguła----

 

---------------------------------Fabinho----

 

 

----Brożek---- ----Marcelo--- ---Głowacki----Alvarez

 

 

 

Rapidshare

 

Musze przyznać ze taktyka jest dobra. Jak narazie same pozytywy. Gram Leicester. Dzięki za taktykę, bo ostatnio miałem lekkie "turbulencję" w klubie :P

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do wszystkich...

jeżeli chcecie dzielić się rożnymi rzeczami (taktyki, talenty, dodatki, itp.) to proszę nie wrzucajcie (by najmniej tych malutkich plików) na rapidshare.com .....jest wiele darmowych uploaderów (typu sendspace.pl rapidshare.de).

Kieruję się taką prośbą, ponieważ dziwny jest rapidshare.com i trzeba długo czekać aby ściągnąć plik...zwłaszcza te malutkie;////

 

Przepraszam wszystkich zwłaszcza adminów i moderatorów za taki post, ale oczekuję zrozumienia i chęci współpracy:))

Bądźmy jak przyjaciele i pomagajmy sobie:)))

 

Dzięki za wyrozumiałość i podawajcie dalej info:)) :polska:

Odnośnik do komentarza

czy tylko w moim FM-ie podświetlają się najważniejsze atrybuty przy wyborze roli na boisku? Jezu, przecież czytelniejszej wskazówki już nie będzie, żeby bardziej pomóc to już naprawdę do gry powinni dołączać programistę, który siadałby na kolanach graczowi i szeptał do uszka: za słabo gra głową, nie nada się na odgrywającego

 

Trzeba czytać z zrozumieniem a później zabierać głos. Dyskusja nie dotyczyła atrybutów tylko kwestii nowego nazewnictwa instrukcji dla danej pozycji. Różnice pomiędzy rolami są czasami bardzo subtelne, ale te detale składają się na sukces drużyny. Każdy z nas może inaczej interpretować opis polecenia. Nawet jeśli dobrze wykombinujemy "co autor miał na myśli" nie zawsze musi pasować do danej taktyki.

 

pozdrawiam

więc czytaj: różne atrybuty są podświetlane, w zależności od pozycji, roli i zadania zawodnika. na zasadzie porównywania trzeba wybrać taką, która najlepiej pasuje do zawodnika. A czy to się nazywa odgrywajacy czy rozgrywający - nie grają przecież nazwy i litery, tylko zawodnicy i liczby.

Odnośnik do komentarza

Witam

udostępniam wam moją taktykę którą gram Wisłą, już w pierwszym sezonie wyszedłem z grupy LM na 2 miejscu mając w grupie Shachtar, Bayern i Bordeaux, później trochę pechowo przegrałem z Arsenalem i pożegnałem się z LM ale zostałem mistrzem polski.

Z każdym zespołem ustawiam w poleceniach podczas meczu kontratak i podania na wolne pole.

 

Skład:

 

 

---- -------------------- ------Brożek-------

 

----Everton lub Kirm---- ----------------- ----Małecki----

 

--------------------Azofeila---- ----Garguła----

 

---------------------------------Fabinho----

 

 

----Brożek---- ----Marcelo--- ---Głowacki----Alvarez

 

 

 

Rapidshare

 

Musze przyznać ze taktyka jest dobra. Jak narazie same pozytywy. Gram Leicester. Dzięki za taktykę, bo ostatnio miałem lekkie "turbulencję" w klubie :P

 

 

 

Kawał dobrej roboty z ta taktyka:):)

Odnośnik do komentarza

czy tylko w moim FM-ie podświetlają się najważniejsze atrybuty przy wyborze roli na boisku? Jezu, przecież czytelniejszej wskazówki już nie będzie, żeby bardziej pomóc to już naprawdę do gry powinni dołączać programistę, który siadałby na kolanach graczowi i szeptał do uszka: za słabo gra głową, nie nada się na odgrywającego

 

Trzeba czytać z zrozumieniem a później zabierać głos. Dyskusja nie dotyczyła atrybutów tylko kwestii nowego nazewnictwa instrukcji dla danej pozycji. Różnice pomiędzy rolami są czasami bardzo subtelne, ale te detale składają się na sukces drużyny. Każdy z nas może inaczej interpretować opis polecenia. Nawet jeśli dobrze wykombinujemy "co autor miał na myśli" nie zawsze musi pasować do danej taktyki.

 

pozdrawiam

więc czytaj: różne atrybuty są podświetlane, w zależności od pozycji, roli i zadania zawodnika. na zasadzie porównywania trzeba wybrać taką, która najlepiej pasuje do zawodnika. A czy to się nazywa odgrywajacy czy rozgrywający - nie grają przecież nazwy i litery, tylko zawodnicy i liczby.

 

Przerost formy nad treścią, wciąż doradzam uważniejsze czytanie, może teraz wolniej ale dokładniej? Mam nadzieję, że jako tak wielki znawca tematu widzisz różnicę między rozgrywającym a odgrywającym?

 

ps. popraw błąd gramatyczny - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...