Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak żałosnego buga poza nadmiarem kartek i kontuzji nigdy nie miałem.

 

Lorenzo Crisetig - bohater tego wspaniałego bugu. Wypożyczyłem go dwa sezonu temu do Valencii. Okres wypożyczenia mu się skończył i... niby wrócił do mnie, ale jest dalej w Valencii. Jest w dwóch klubach jednocześnie, a jego gra polega na zasadzie: kto pierwszy ma mecz w danej kolejce, ten lepszy. W dodatku zniknęła mu wartość i zamiast cyferek ją określających pojawił się myślnik :lol2: Myślałem, że jak go sprzedam z opcją wykupu, to się wszystko naprawi i za rok go wykupię. Jednak jak go sprzedałem do Juve, to grał i w Turynie, i w Valencii. Da się to jakoś naprawić? o_O

 

Screen

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde czemu notorycznie, kiedy w końcówce zmieniam zawodnika, tak z 10-15 minut przed końcem meczu, pada dla przeciwnika gol. Od razu. To jest dramat. O kontuzjach już nie wspominam, zachowania obrońców są żałosne, jakiś napastnik z 2 ligi wchodzi sobie w pole karne jak do sklepu po bułki i nikt nic z tym nie robi. Jak dla mnie nowy fm to jest jeden wielki BUG, kto mi zwróci moje pieniądze!!! Mam najnowszą łatkę, podobno ma wyjść nowa, ale co ona zmieni pewnie tak jak zawsze nic.

 

A już najpiękniejszy bug to ten z napastnikami. Mam w drużynie chociażby Ville, czyli genialnego gracza, a jak wychodzi sam na sam z bramkarzem to co robi pakuje w bramkarza i tyle mam z gola.

 

I do tego strzały życia. Jakiś marny zawodnik strzela albo z rzutu wolnego, albo z dystansu, potem wchodzę w statystyki zawodnika a on 10 nie ma. Ktoś wie co ta nowa łatka zmieni?!

 

I do tego od pokoleń, nie potrafią wyeliminować błędu ze spalonym, tzn kiedy pojawia się komunikat: "xxxxx był na spalonym" to zawsze musi się gra spowalniać, bramkarz idzie w odwrotną stronę niż lezy piłka, później się wraca..... to jest dramat a nie gra.....

Odnośnik do komentarza

To nie problem gry tylko taktyki. Zarówno nieskuteczność jak i fatalna gra w defensywie. Ja nie mam problemów ani z jednym ani z drugim. Wiadomo że czasem zdarzy się mecz w którym nie wychodzi nic. Najłatwiej jest zrzucić winę na grę, nie myśląc że to może z taktyką jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

09/10 15 m

10/11 7m

11/12 6m

12/13 6m

13/14 1m

 

 

Po każdym sezonie modernizowany stadion i obiekty klubowe . Dla mnie osobiście jest to dziwne i jak najbardziej nie realne . A przecież co roku chcemy jak najbardziej realna grę

 

nie rozumiem co nierealnego jest w rozbudowywaniu stadionu i bazy?

przeciez to normalna rzecz w pilce jak klub tylko ma kase...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy darzyło się komuś coś takiego. Otóż gram mecz, mecz się kończy i nie ma w ogóle rozmowy motywacyjnej ani kontynuuj tylko opcja graj dalej i cały czas naciskam i nic się nie dzieje ;/ Musze jeszcze spróbować iść na urlop w tym dniu meczu mam nadzieję że wypali bo szkoda mi sejwa.

Odnośnik do komentarza

Bug ze zmianą. W 64' zmieniam napastnika, po zatwierdzeniu zmiany, ale przed jej przeprowadzeniem, mój lewy obrońca doznaje kontuzji, gra wchodzi w ekran taktyczny, napastnik ok zmieniony ale za kontuzjowanego gracza nie mogę nikogo wstawić, mam jeszcze jedną zmianę do dyspozycji, ale mogę zmienić wszystkich graczy oprócz tego właśnie kontuzjowanego OL...

 

http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=12805

 

http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=12806

Odnośnik do komentarza

Moze jestem głupi, może się nie znam, ale wytłumaczcie mi na jakich zasadach przyznawane sa nagrody w najniższych ligach angielskich.

Zawodnik Pacanda zdobywa 9 bramek w 5 meczach, średnia ocen 8.34. Czy został piłkarzem miesiąca? Ależ skąd. Piłkarzem miesiąca został Anglik z 7 bramkami w 5 meczach i średnią 7.72.

Kolejny miesiąc. Zawodnik Puchi zdobywa 8 bramek w 4 meczach, średnia 8.02. Niestety piłkarzem miesiąca nie został. Wyprzedził do Anglik McMahon z 2 bramkami w 4 meczach i średnią 7.43.

Czyżby w najniższych ligach angielskich nagrody dla Piłkarza Miesiaca mogli zgarniać wyłącznie Anglicy? A może to błąd gry? Jeśli to drugie to FM 2010 jest zje... schrzaniony.

Do crash dumpów już się przyzwyczaiłem, ale to na pewno wina mojego komputera :] .

Odnośnik do komentarza

może liczą też asysty i ogólny wkład w grę/zwycięstwo drużyny? przeciez nie zawsze ten co strzela najwiecej bramek jest najlepszym zawodnikiem - przykład: ostatni mecz Chelsea - Arsenal. Drogba strzela 2 bramki, ale jak dla mnie to najlepszy był Cech a nie Didier. ;P

 

Chciałbym w to wierzyć :] .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...