Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem, że w 10.2 bug z karnymi naprawili...

 

http://hyy.pl/images/39bug1.png

 

http://hyy.pl/images/94bug2.png

 

http://hyy.pl/images/93bug3.png

 

W sumie to niby nie mam co narzekać, bo przez błąd awansowałem, ale to już druga łatka i dalej to samo.

A to była nowa gra czy kontynuacja zaczętej na 10.1?

 

Nowa, ładowana już na 10.2

Odnośnik do komentarza

a ja mam inne pyt odnosnie cen za Polskich pilkarzy czy ktos gra bez tego dodatku 4 polskich lig czy tez tak sie dzieje. mi w przeciagu sezonu cena za zawodnikow wzrosla ok 5-6 razy np kupilem bramkarza za 350 tys a jest wart 3,5 ml funtow. coś jest nie tak

 

Temat poruszany juz co najmniej kilka razy :] Tak ceny za polskich pilkarzy sa dziwnie wysokie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Największym błędem w FM-ie jest skuteczność.Gram Ajaxem Amsterdam.Mam świetnych zawodników,napastnicy i pomocnicy mają wykończenie akcji min.15.Mam po kilkanaście akcji w meczu w których moi zawodnicy dochodzą do sytuacji sam na sam z bramkarzem i z każdej pozycji strzelają prosto w bramkarza.Kiedu po meczu przeglądam statystyki meczowe i widzę że miałem posiadanie piłki 58%,na 18 strzałów 4 celne a przeciwnik oddaje jeden strzał i przegrywam 1:0 to się grać odechciewa

Odnośnik do komentarza

Największym błędem w FM-ie jest skuteczność.Gram Ajaxem Amsterdam.Mam świetnych zawodników,napastnicy i pomocnicy mają wykończenie akcji min.15.Mam po kilkanaście akcji w meczu w których moi zawodnicy dochodzą do sytuacji sam na sam z bramkarzem i z każdej pozycji strzelają prosto w bramkarza.Kiedu po meczu przeglądam statystyki meczowe i widzę że miałem posiadanie piłki 58%,na 18 strzałów 4 celne a przeciwnik oddaje jeden strzał i przegrywam 1:0 to się grać odechciewa

 

Jezeli masz 18 strzalow a tylko 4 celne to cos jest nie tak. Sprobuj np. wolniejsze rozgrywanie pilki i malo strzalow z dystansu. Ewentualnie jeszcze w poleceniach z lawki "utrzymywanie przy pilce" i "podania do nogi".

Odnośnik do komentarza

W przerwie meczu jeżeli z zakładki ustawień gry przeciw konkretnym zawodnikom przeciwnej drużyny wchodzę w konkretnego gracza często gra się zawiesza i zamyka.

Patrz 10.2.

Ostatnio miałem taką sytuację, że wygrałem mecz 10:0 z Burry. Dzeko dostał ocenę 10 czyli najwyższą możliwą. Strzelił 6 bramek w tym meczu. Na koniec wlazłem w ustawienia jakiegoś przeciwnika i co? Ano, zdechło. To był tylko towarzyski, ale kiedyś przez to straciłem "dwa miesiące" gry od ostatniego zapisu. Jeszcze na patchu 10.1.

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Mam ogromy problem z gra:/ na wstepie mowie ze ma orginalna. kupilem niedawno nowego laptopa. na najnowszym patchu wgralem 43 ligi z 17 krajow i wszystko ladnie chodzilo az do roku 2012:/ gra mi sie zacielaaa i nic nie szlo juz zrobic:/ nawet jak wylonczylem gre wgralem na nowo savea to znowu mi sie w tym samym momencie zaciela:/ nie wiecie czym jest to spowodowane? iloscia lig czy moze czyms innym? z gory dziekuje za odp:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Prowadzę sobie klub w polskiej Ekstraklasie w tym momencie zakończyłem sezon 2017 i zdobyłem 6 mistrzostwo w rzędu. Komunikat, który chcę przytoczyć widzę już conajmniej 3 raz. Brzmi on następująco: "UEFA CHAMPIONS LEAGUE: (klub) zapewnia sobie awans.

Choć (nazwa klubu) nie był faworytem, zespół dokonał rzeczy niezwykłej, a kibice świętować będą długo to osiągnięcie. Menadżer XXX...."

 

W prognozie mediów jestem na pierwszym miejscu. Bukmacherowie dają mojej drużynie EVANS.

 

Kompletnie nie rozumie dlaczego taka wiadomość się pojawia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...