Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest norma, że gdy wciskam "obejrzyj losowanie" a następnie wylosuj automatycznie to nie wyświetlają się wylosowane zespoły (kolejno losowane tak jak to było np; FM09)- u mnie jest tylko czarna plansza z napisem kolejnej rundy a w czasie losowania znikają tylko na dole ekranu nazwy zespołów i ilość zespołów do rozlosowania. O tym jaki zespół wylosowałem wiem dopiero z wiadomości. Tak miałem w losowaniu 4 rundy Ligi europejskiej i w 1 rundzie PP. Po co ta funkcja skoro nie pokazują się wylosowane pary. Mam oryginał i gram na łatce 10.1

Odnośnik do komentarza

Czy to jest norma, że gdy wciskam "obejrzyj losowanie" a następnie wylosuj automatycznie to nie wyświetlają się wylosowane zespoły (kolejno losowane tak jak to było np; FM09)- u mnie jest tylko czarna plansza z napisem kolejnej rundy a w czasie losowania znikają tylko na dole ekranu nazwy zespołów i ilość zespołów do rozlosowania. O tym jaki zespół wylosowałem wiem dopiero z wiadomości. Tak miałem w losowaniu 4 rundy Ligi europejskiej i w 1 rundzie PP. Po co ta funkcja skoro nie pokazują się wylosowane pary. Mam oryginał i gram na łatce 10.1

 

Ja nie mam żadnych problemów z losowaniem.

Odnośnik do komentarza

Można liczyć, że panowie z SI zaaplikują co trzeba w łatce 10.2 ? Ogólnie nie jest tragicznie, ale profilkatycznie trzeba niemal po każdym meczu save walić a jak się zapomni przez przypadek czy podczas b.waznego meczu wysypie to będzie więcej denerwowania się niż to warte.

 

 

Macie coś z systemem nie tak jak wam wywala , proponuje format ...

Odnośnik do komentarza

Można liczyć, że panowie z SI zaaplikują co trzeba w łatce 10.2 ? Ogólnie nie jest tragicznie, ale profilkatycznie trzeba niemal po każdym meczu save walić a jak się zapomni przez przypadek czy podczas b.waznego meczu wysypie to będzie więcej denerwowania się niż to warte.

 

 

Macie coś z systemem nie tak jak wam wywala , proponuje format ...

 

Przed przecinkiem nie stawia się spacji, proponuję uciąć ci ręce. :roll:

 

Ja nie wiem, co wy wszyscy z tym formatem. Zaorać to można by PZPN, system można ewentualnie przeczyścić.

Odnośnik do komentarza

Mój asystent w Bayernie Monachium w podsumowaniu meczu napisał mi, że Edson Braffheid i Arjen Robben nie potrafią ze sobą dobrze współpracować a przeszkodą jest brak znajomości języka. Ciekawe jest to, że obaj są Holendrami... Podobnie zresztą jak asystent...

 

Irytuje mnie też dość mocno postawa bramkarzy (a właściwie jej brak) przy niektórych akcjach. Albo bezwładnie miotają się na linii bramkowej jak napastnik drużyny przeciwnej strzela główką albo po prostu stoją w miejscu, bez jakiejkolwiek reakcji typu rzucenie się w kierunku piłki itp...

Odnośnik do komentarza
Mój asystent w Bayernie Monachium w podsumowaniu meczu napisał mi, że Edson Braffheid i Arjen Robben nie potrafią ze sobą dobrze współpracować a przeszkodą jest brak znajomości języka. Ciekawe jest to, że obaj są Holendrami... Podobnie zresztą jak asystent...

 

Może to błąd w tłumaczeniu, ale wydaje mi się, że chodzi o problem z komunikacją RObbena i Braafheida z resztą drużyny?

Odnośnik do komentarza
Mój asystent w Bayernie Monachium w podsumowaniu meczu napisał mi, że Edson Braffheid i Arjen Robben nie potrafią ze sobą dobrze współpracować a przeszkodą jest brak znajomości języka. Ciekawe jest to, że obaj są Holendrami... Podobnie zresztą jak asystent...

 

Może to błąd w tłumaczeniu, ale wydaje mi się, że chodzi o problem z komunikacją RObbena i Braafheida z resztą drużyny?

 

No właśnie nie z resztą drużyny. W podsumowaniu było wyraźnie napisane, że nie potrafią "ze sobą" współpracować... Kurde, zapomniałem zrobić screena tej sytuacji..

Odnośnik do komentarza

Hmmm, wydaje mi się, że jest błąd przy rejestrowaniu piłkarzy do europejskich pucharów. Jest podane, że ma być zgłoszonych 4 wychowanków. Ponieważ w 1 składzie mam 3, przeniosłem z drużyny U-20 jednego zawodnika (gram Lazio - ten zawodnik to Sevieri - ewidentnie widać, że wychowanek Lazio). Niestety widnieje przy nim ikonka, że jest obiektem zainteresowania innej drużyny, przez co nie wyświetla się niebieska ikonka "W", oznaczająca to, że jest wychowankiem. Gdy go zgłaszam, ilość zgłoszonych wychowanków się nie zmienia. No więc jeśli nie on, to wziąłem innego z U-20, miał przy sobie ikonkę "wyp", i jest ten sam problem. Podobnie z kolejnymi. Dopiero gdy przeniosłem do 1 składu niejakiego Cavandę, jedynego, który nie miał żadnego statusu, akcja się powiodła. Mogłem go zgłosić do rozgrywek jako wychowanka. Podobną sytuację miałem w Aston Villi z Nathanem Bakerem, który miał status "wyp" i też nie zgłaszało go jako wychowanka (tyle, że w Villans nie było problemu bo tam jest pełno wychowanków w 1 składzie). Mam nadzieję, że wyraziłem się w sposób zrozumiały. Miał ktoś taki problem jak ja?

Odnośnik do komentarza

Witam. A więc po zakończeniu sezonu na zapleczu naszej ekstraklasy doszło do takiej sytuacji(ja gram Sandecją): Widzew i Gks Katowice miały taką samą liczbę punktów lecz ostatecznie awansował GKS mimo tego że bilans bezpośrednich spotkań miał gorszy (wygrana GKsu 2;1 i porażka 4;0). Co o tym sądzicie? Ktoś się spotkał już z tym bugiem? Muszę przyznać że nie spodziewałem się że spotkam się w tej grze z takim poważnym błędem. Aaa i jeszcze kolejny błąd. Otóż nie wiem dlaczego grając pierwszy sezon Sandecją Nowy Sącz nie uczestniczyłem w rozgrywkach o Puchar Polski. Oto screeny:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9df3877cf7aa5122.html - tabela

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/209c47a092923251.html - bezpośrednie mecze

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/39a1f98521d4e94a.html - przepisy

 

Dodam jeszcze że gram na patchu 10.1.0. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. A więc po zakończeniu sezonu na zapleczu naszej ekstraklasy doszło do takiej sytuacji(ja gram Sandecją): Widzew i Gks Katowice miały taką samą liczbę punktów lecz ostatecznie awansował GKS mimo tego że bilans bezpośrednich spotkań miał gorszy (wygrana GKsu 2;1 i porażka 4;0). Co o tym sądzicie? Ktoś się spotkał już z tym bugiem? Muszę przyznać że nie spodziewałem się że spotkam się w tej grze z takim poważnym błędem. Aaa i jeszcze kolejny błąd. Otóż nie wiem dlaczego grając pierwszy sezon Sandecją Nowy Sącz nie uczestniczyłem w rozgrywkach o Puchar Polski. Oto screeny:

 

http://www.fotosik.p...7cf7aa5122.html - tabela

 

http://www.fotosik.p...a092923251.html - bezpośrednie mecze

 

http://www.fotosik.p...8521d4e94a.html - przepisy

 

Pozdrawiam.

 

Widzew nie dostał licencji :D

 

A tak na poważnie to myślałem że może Pogoń która też miała 58 pkt namieszała, ale z nią Widzew też ma korzystny bilans 1:0, 1:1

Duży błąd, cytujac wieszcza "wielbłąd" ;)

Odnośnik do komentarza

A Pogoń z GKS? Mała tabela z całą trójką mogła zadecydować.

 

GKS 2-1, 0-4

Widzew 1-2, 4-0, 1-0, 1-1 - 7 pkt

Pogoń 0-1, 1-1

 

Wystarczy, że GKS dwa razy ograł Pogoń i ma 9 pkt,.

 

GKS Katowice 2:1 Pogoń Szczecin

 

Pogoń Szczecin 2:3 GKS Katowice

 

No proszę, czyli chyba Pan Profesor rozwiązał problem. Wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...