Skocz do zawartości

Demo FM 2010 - pierwsze wrażenia.


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Wśród testerów każdy temat o nadmiarowej ilości kontuzji jest traktowany jako taki picard właśnie. "O nie, znowu temat o kontuzjach". Sedno sprawy tkwi w tym, że ludzie nie umieją ustawić treningu albo akurat przypadkowo mają 5 kontuzji (w tym 4 zielone...) i lecą na forum SI pisać o tym, jaka ta gra jest zje...

No i trzeba było tak napisać od razu ;)

 

edyta jeszcze dodaje, że spodziewałem się większego ruchu w tym temacie. Ale to chyba dobry znak, że ludzie grają w demko i nie piszą lawinowo o wyłapanych błędach :)

 

druga edyta znalazła wpis na forum, w podobnym tonie, co grepia. I oto, co napisał niejaki Neil Brock:

Not trying to make excuses but bear in mind with early pre-season games when your players are unfit your players are much more susceptible to injuries. I would suggest playing lower paced matches to ease the players in.

 

Of course if you are constantly getting injuries throughout the whole demo please let us know so we can look into it. Thanks.

Czyli mówiąc krótko, raczej nie ma co panikować i pograć trochę dłużej :)

Odnośnik do komentarza

hmm szkoda, że nie ma już tego ustawiania jednym kliknięciem poleceń indywidualnych dla BR, O Ś, itp na wielki plus własne dostosowywanie kolumn w ekranie składu, ale przeniesienie menu wg mnie na minus, przyzwyczaiłem się do lewej stronie

 

i jeszcze ostatnia sprawa: po wklejeniu polish.ltc z 2009 odniosłem wrażenie, że chyba nigdy nie miałem aż tyle nieprzetłumaczonych tekstów - widać, że Profesor miał dużo pracy, ale chyba i on i my jesteśmy z tego zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że napastnicy mają problemy ze strzelaniem bramek. Nie dość, że pada mało bramek, to jeszcze nie mogą strzelić sytuacji sam na sam. Drogba biegł sam na sam i zamiast strzelić to poczekał aż drugi napastnik wbiegnie w pole karne i podał do niego a tamten trafił prosto w bramkarza ;/

Odnośnik do komentarza

W silniku meczowym jak ktoś wyżej pisał zaszły spore zmiany. Mi się bardzo przyjemnie ogląda spotkania. Być może nie jest gra do końca zoptymalizowana, ponieważ miałem, że mecz się zatrzymał i piłkarze biegali w miejscu(poruszali samymi nogami) a przy moim komputerze to raczej nie możliwe(6gb ram, 2x2,66ghz).

Odnośnik do komentarza

Quick Starty wyciete z wersji truskawkowej dla lig:

 

> portugalskiej

> włoskiej

> hiszpanskiej

> francuskiej

 

Instalacja:

Nalezy rozpakowac do folderu C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010 Demo\data\quick starts

 

 

http://rapidshare.com/files/293037812/quick_starts.rar

 

 

 

moglbym prosic o lige turecka?

 

Prosze :)

 

http://rapidshare.com/files/293384180/turkey.qfm

 

Dodatkowo jeszcze wrzucilem

- szwedzka

- dunska

- brazylijska

- norweska

 

http://rapidshare.com/files/293387499/quick_starts2.rar

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to mało bramek wpada, ale też sytuacji nie ma za wiele.

5 meczy zakończyło się takimi wynikami:

2:1

1:1

0:1

0:2

1:0

Trochę realistyczniej odzwierciedlone potyczki w mojej opinii. Niektórzy narzekają na ilość strzałów z dystansu, a to po prostu zależy od taktyki. W mojej 4-3-2-1 były średnio 2 strzały z dystansu na mecz, aktualnie przestawiłem się na 4-1-2-2-1 i zdecydowanie piłkarze wybierali strzały sprzed pola karnego, dlatego już na początku krzyczę by wchodzili z piłką w pole karne.

Odnośnik do komentarza

IMO, gra w tym roku jest najprzyjemniejsza, przynajmniej najlepsza od czasów FM-a 2006.

Kreator taktyk bardzo ułatwia, pozostaje po nim tylko troszkę "posprzątać", dopasować do zawodników. Z czystym sumienie powiem, że w tym roku pokuszę się o wielosezonową karierę z załadowaną przynajmniej ćwiartką Ojropy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...