Skocz do zawartości

Demo FM 2010 - pierwsze wrażenia.


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mnie odrzuca ekran taktyczny? Jest tragiczny wręcz.

Tak, chyba tylko Ciebie :) Nowy ekran taktyczny jest świetny, w końcu zrezygnowano z suwaków, które były mało realistycznie. Wszystko zostało oparte na bardziej konkretnych zadaniach indywidualnych i ogólnym zarysie jak w prawdziwym futbolu. Jedyny element, który bym poprawił to dowolne ustawienie zawodników na boisku.

Odnośnik do komentarza
Czy tylko mnie odrzuca ekran taktyczny? Jest tragiczny wręcz.

Tak, chyba tylko Ciebie :) Nowy ekran taktyczny jest świetny, w końcu zrezygnowano z suwaków, które były mało realistycznie. Wszystko zostało oparte na bardziej konkretnych zadaniach indywidualnych i ogólnym zarysie jak w prawdziwym futbolu. Jedyny element, który bym poprawił to dowolne ustawienie zawodników na boisku.

Nie miałem na uwadze nowych rozwiązań a tylko i wyłącznie nowy wygląd.

Odnośnik do komentarza

Ok, jeszcze prosiłbym polecenia dla napastników. Jest tam 6 rodzajów np Terraqiusta, poacher, adwanced forward itp. Chciałbym wiedzieć kiedy napastnik jest ustawiony zeby np schodzil do boków szukał miejsca a kiedy jest tylko klasycznym snajperem grającym w polu karnym. (jak np Inzaghi)

 

wystawia się na podanie 1-2

Co znaczy na podanie 1-2?

Odnośnik do komentarza

3) to na 100% 'wychodzi na wolne pole' a nie ustawia się do one-two - gdzie was angielskiego uczą?

 

Co do typów napastników masz ich wszystkich podręcznikowo wręcz opisanych z podświetlonymi liczącymi się atrybutami na danej pozycji,więc drogą dedukcji spokojnie dojdziesz o co chodzi - z tego co wymieniłeś to poacher - Inzaghi,terraquista - Totti,advanced forward - typowy wysunięty uniwersalny napadzior np. Torres...co do napastnika,którego szukasz to prawdopodobnie jest to inside forward (jedna z pozycji do wyboru przy 4-3-3 jeśli chodzi o bocznego).

Odnośnik do komentarza

3) to na 100% 'wychodzi na wolne pole' a nie ustawia się do one-two - gdzie was angielskiego uczą?

 

:pozdro600: Vami, doczekałeś się! :D

 

Demo jeszcze lepsze od bety, oderwać się nie mogę. Najgorsze, że na tych quickstartach tak zapiernicza, że nie ma czasu książki poczytać. Mam nadzieję, że jak odpalę ze 12 lig to nadrobię zaległości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...