Skocz do zawartości

Ajax Amsterdam


Rekomendowane odpowiedzi

Co do LM to wierzę, że powalczymy o 2 miejsce. Real jest nieosiągalny.

 

Suarez w wywiadzie po meczu z Dynamem powiedział, że skoro klub awansował do LM to on dotrzyma obietnicy i zostanie na jeszcze minimum sezon. Dodał, że gdyby nawet nie udało się to prawdopodobnie i tak by został. Oby Mokum mogło się cieszyć takim zawodnikiem jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

Pewne zwycięstwo w meczu z De Graafschap. 5:0 mówi samo za siebie, choć zamiast 0 mogło być również 2. Jednak Maarten pokazał klasę i obyło się bez straty bramki. Niestety wciąż widać, że najsłabiej prezentuje się właśnie defensywa. Z przodu Luis i Mounir tworzą już coraz lepszy duet. Piękne bramki z rzutów wolnych. Suarez i Emanuelson pokazali, że w tym fragmencie gry jesteśmy mocni. Młody Eriksen pięknie przyłożył zza pola karnego, jednak pod koniec meczu obrona przeciwnika nie wykazywała już ochoty do gry. Znów nie pokazał się Miralem.

Po 4 kolejkach jesteśmy liderem, mając taką samą ilość punktów jak PSV. Kolejny mecz dopiero 12 września z Willem II, które jak do tej pory nie wywalczyło żadnego punktu, strzeliła 3 bramki, tracąc zaś 14. Trzy dni po tym meczu inauguracja LM z Realem na wyjeździe, więc w lidze trzeba zagrać oszczędnie, ale skutecznie i później powalczyć z Królewskimi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

I kto niby miałby kreować grę z przodu? Stojący i tylko czekający na piłki El Hamdaoui? Emanuelson, który nie rusza się nigdzie poza lewe skrzydło? De Jong czy Sulejmani, którzy nie potrafią wziąć na siebie ciężaru gry? Najlepiej pasowałby Eriksen, ale on raczej nie ma u Jola takiego kredytu zaufania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy Frank de Boer zostanie na dłużej. W sumie chciałbym tego. Bardzo lubiłem Franka, jakby nie było to człowiek z dream teamu z 1995 roku. Nie ukrywam, że marzeniem byłby triumfalny powrót na Arenę Franka Rijkaarda, ale jakoś nie wierzę w taki obrót wydarzeń.

 

Jak na razie de Boer zwyciężył w Mediolanie, więc na początek to świetny wynik, bo dał Ajaksowi kwalifikację do LE. Liga również jest jeszcze do wygrania. Zobaczymy jak to się potoczy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Już pewne, Frank de Boer podpisał kontrakt do czerwca 2014 roku :) moje marzenie się nie spełni, ale nie ukrywam, że bardzo się cieszę. Wcześniej nie udało się wprawdzie jako trenerowi mojemu ulubieńcowi Blindowi, ale wcale nie jest powiedziane, że tak samo musi być z drugim z żelaznej defensywy czyli de Boerowi. Cieszy mnie, że klub będzie prowadził człowiek z pokolenia graczy, którzy dali nam najwięcej radości w ostatnim czasie. Wprawdzie nie zapomnę braciom de Boer ich buntu, kiedy zamarzyło im się grać w Barcelonie i za to będą mieli u mnie zawsze minusa, ale mimo to wolę de Boera od kogoś z zewnątrz.

 

Co FYMie sądzisz? :>

Odnośnik do komentarza

Co FYMie sądzisz? :>

 

Że gorzej nie będzie ;) Frank ma ładny początek. Wygrał na San Siro i wyeliminował Alkmaar z krajowego pucharu. Zobaczymy jak mu pójdzie dalej. Zawsze to fajnie widzieć na tym stanowisku kogoś, kto parę ładnych lat biegał w barwach klubu. Mam nadzieję, że jego brak doświadczenia nie będzie nazbyt widoczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...