Skocz do zawartości

Ajax Amsterdam


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tematu.

 

Agent Wesleya Sneijdera - Søren Lerby przyzna?, ?e jego klient jest ju? gotowy na transfer do zagranicznego klubu. Zawodnik ma nadziej?, ?e Ajax i Valencia dojd? do porozumienia i pomocnik zagra w nast?pnym sezonie w Primera Division.

 

"Dla Wesleya wchodzi w gr? tylko jeden klub. Jest to Valencia. Mój klient chcia?by gra? w Primera Division ju? w przysz?ym sezonie. Valencia to dla niego opcja numer 1. Liczymy na to, ?e oba kluby szybko dojd? do porozumienia".

Pono? Valencia daje za Wesleya 12 milionów Euro a Ajax chce 15. Jestem niezadowolony, ?e Ajax nie potrafi zatrzyma? u siebie kolejnego warto?ciowego zawodnika :/ z tak? polityk? nigdy nie osi?gniemy znacz?cego sukcesu...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czyżby Ajax w końcu nauczył się robić biznes ? Przez ostatnie lata większość piłkarzy odchodziła po cenach promocyjnych [:P] (przypomnijcie mi, za ile poszedł Ibrahimović ?), a teraz 12 milionów funtów za Babela ! Wow, ten zawodnik jeszcze nie dawno był wyceniany na 6 mln funtów i mówiąc szczerze, nie jestem pewien czy nawet tyle jest wart. Świetnie to rozegrali działacze Ajaxu, o Babelu było głośno podbili cenę i im się udało (tak samo jak Legii z Janczykiem obecnie :) ).

Odnośnik do komentarza

Dwa przypadki. Sevilla zapłaciła za De Mula 5 mln euro. Ja bym za niego nie dał nawet połowy tej sumy więc cieszę się z tego transferu. Co do Babela to jestem zaskoczony taką sumą. Za takie same lub podobne pieniądze odchodzili Chivu i Ibrahimovic (i to jeszcze na raty). Powoli uczą się sprzedawać za godne pieniądze to niech jeszcze nauczą się kupować.

Odnośnik do komentarza
PAP

 

Edgar Davids złamał kość piszczelową podczas meczu sparingowego Ajaksu Amsterdam w Deventer przeciwko drużynie Go Ahead Eagles.

 

34-letni były piłkarz reprezentacji Holandii będzie pauzować co najmniej trzy miesiące.

 

Jak poinformowała policja z Deventer, grupa chuliganów z Amsterdamu, która nie miała biletów na mecz, zdemolowała centrum tego 60-tysięcznego miasta we wschodniej Holandii.

Szkoda Davidsa...zawsze czulem do niego sypatie. Zlamana kosc w tym wieku moze oznaczac koniec kariery :/

A kibicow Ajaks ma iscie Warszawskich :/;) Dzicz normalnie dzicz :(

Odnośnik do komentarza

Gdybym to ja odpowiadał za transfery w Ajaxie to nie przyszedłby zapewne żaden zawodnik powyżej 30-ki :) Nie wiem po co Ten Cate sięgnął po Urzaiza. Widać równowaga transferowa po udanych interesach musi być zachowana i zarząd postanowił się wygłupić. Dobrze, że przynajmniej dogadali się ze Sneijderem żeby pograł jeszcze rok. Ponoć została ustalona kwota odstępnego za jaką będzie mógł odejść po Euro. Osobiście nie puściłbym go za mniej niż 20 mln ale znając szefostwo dobrze będzie będzie chociaż 10 mln.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...