Skocz do zawartości

Ajax Amsterdam


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

W Amsterdamie szykuje się powtórka z Milanu. Raiola tym razem miesza w sprawach Kluiverta. Chce dla swojego klienta znacznej podwyżki oraz 40% (do podziału między siebie i zawodnika) od jego transferu. Z podwyżką nie byłoby teoretycznie problemu, ale klub nie chce robić z dzieciaka najlepiej zarabiającego zawodnika. Co do udziału to taka propozycja jest nie do zaakceptowania.

 

Jak już wspomniałem w innym temacie pojawiły się plotki, że Everton miałby zaoferować za Ziyecha 57 mln €. To, że Hakim odejdzie jest prawie, że pewne, ale raczej trudno oczekiwać, że za taką sumę. Bardziej spodziewałbym się kwoty w regionie 25-30 mln. Swego czasu była opcja odejścia do Romy za 35 mln na miejsce Salaha, ale wówczas nie doszło do porozumienia.

Odnośnik do komentarza

Sezon się skończył, to i ploteczki (albo i nie) co chwila. Ponoć przyklepany jest transfer Labyada z Utrechtu. Ten Hag widzi w nim następcę Ziyecha. Właśnie Ziyech i Kluivert to główni kandydaci do odejścia, ale ponoć na listę chętnych do opuszczenia Amsterdamu trafili Onana i De Ligt. Z kolei można usłyszeć, że Borussia Dortmund zaoferowała 30 mln za Neresa, ale oferta ta została odrzucona.

 

P.S.

Notowania trenera nie są w tej chwili zbyt wysokie i upatrywani są kandydaci do jego zastąpienia. Jednym z nich ma być... Frank de Boer.

Odnośnik do komentarza

Skrzydłowy, ale bardziej z nastawieniem na schodzenie do środka niż dośrodkowania. Coś jak Robben, ale bardziej bazujący na technice niż motoryce. Z początku byłem sceptyczny co do niego. Bałem się, że to kolejny Brazylijczyk jadący na opinii utalentowanego. Początki (wiosna 2017) miał bez szału, ale w tym sezonie już błyszczał (14 goli, 13 asyst). IMO Dortmund to nie są dla niego za wysokie progi, ale myślę, że latem będzie nie do wyjęcia ze względu na to, że odejdą inni (Ziyech na bank, możliwe że Kluivert). Chyba, że trafiłaby się naprawdę oferta nie do odrzucenia (czyt. przynajmniej dwa razy tyle ile teraz daje BVB). 

Odnośnik do komentarza

Takim zawodnikiem jest Yarmolenko. W obiegu jest Pulisic, Sancho, Reus(teraz częściej na ‚10’ niż skrzydle),” i Schurrle, ale on pewnie odejdzie jeśli ktoś wyłoży za niego kasę. Pytałem, bo właśnie kojarzyłem go jako skrzydłowego i zdziwiłem się, że mieli by kupić kolejnego.  

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, FYM napisał:

Kluivert przyznał, że nie ma opcji, żeby podpisał nowy kontrakt. Można się zatem latem spodziewać transferu. Raiola pewnie uradowany.

To co? Everton? Jest Brands na pokładzie, a Raiola ma brać duży udział w letnim okienku transferowym na Goodison.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, FYM napisał:

Bez urazy, ale IMO Raiola wsadzi go gdzieś wyżej. Najgłośniej mówi się o Romie i Man Utd.

Jeszcze taka errata. Ostatnio Raiola chyba ma nie po drodze z United i Mourinho, więc raczej nie można się spodziewać zbyt wielkiej aktywności na tej linii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...