Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Chodzi o te licencje. Ja również chciałbym wiedzieć czy będzie to tak samo jak w przypadku FM 09.

 

Wg mnie jeśli mamy instalacje z płyty (uruchamianie tez potrzebuje płyty - instalacja off-line) to licencja będzie jednostanowiskowa. Nie da się grać równocześnie na dwóch kompach jeśli masz jedną płytę.

 

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Rodzaje-instalacji-oraz-dwa-nowe-filmiki.html

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Chodzi o te licencje. Ja również chciałbym wiedzieć czy będzie to tak samo jak w przypadku FM 09.

 

Wg mnie jeśli mamy instalacje z płyty (uruchamianie tez potrzebuje płyty - instalacja off-line) to licencja będzie jednostanowiskowa. Nie da się grać równocześnie na dwóch kompach jeśli masz jedną płytę.

 

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Rodzaje-instalacji-oraz-dwa-nowe-filmiki.html

Ale razem z płytą dostajesz kod, który możesz wykorzystać na 5 różnych komputerach. Przynajmniej tak było rok temu. A uruchamianie nie wymaga płyty, więc możesz grać na kilku komputerach jednocześnie w FMa ;)

Odnośnik do komentarza

Ale razem z płytą dostajesz kod, który możesz wykorzystać na 5 różnych komputerach. Przynajmniej tak było rok temu. A uruchamianie nie wymaga płyty, więc możesz grać na kilku komputerach jednocześnie w FMa ;)

 

W tym roku instalacja jest off-line, więc musisz mieć płyte w napedzie. Inaczej nie mieli by jak kontrolować liczby kopii.

Podejrzewam, że zbyt wiele osób kupowało gre w kilka osób, i w tym roku próbuja tego uniknąć.

 

No i szkoda samej płyty...

 

Na którą CDP daję Ci dożywotnią gwarancję. Więc luzik.

Odnośnik do komentarza

żeby zrobić 3 ligę należy najpierw zrobić 2... biorąc pod uwagę to, że przed premierą gra może wycieknąć na torrenty, to w dniu premiery prawdopodobnie już ktoś udostępni nasze niższe ligi

 

 

A ja w to szczerze wątpie. O ile opracowanie 18 drużyn II ligi jeszcze jest możliwe, to III liga to już grubo ponad 100 zespołów. Kto to zrobi w parę dni. Chyba, że masz na mysli, tylko i wyłącznie, stworzenie rozgrywek bez zagłębiania się w baze danych. To podejrzewam nie zajmie więcej niz godzinkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś będzie zbierał chętnych do takiego projektu to właściwie mogę podrzucić Narew Ostrołęka z aktualnym składem,stadionem + grafiką (herb,koszulki,backgroundy,twarze) - kwestia uzgodnienia CA i PA dla piłkarzy (pewnie ktoś narzuci odgórnie dla całej ligi) - po ukazaniu się gry to pół godziny pracy w edytorze z przeniesieniem tego z mojej wyedytowanej bazy danych z fm 2009 ;)

Odnośnik do komentarza

Rozgrywam sobie kolejne pół sezonu, niestety tym razem rzucił mi się w oczy natłok strzałów z dystansu. W kolejnym meczu z rzędu tracę bramkę z 25-30 metrów, która leci balonem i wpada za kołnierz mojemu bramkarzowi. Problem w tym, że gram w conference south więc nie chce mi się wierzyć, że tam aż tylu specjalistów od takich strzałów jest ;)

Odnośnik do komentarza

Rozgrywam sobie kolejne pół sezonu, niestety tym razem rzucił mi się w oczy natłok strzałów z dystansu. W kolejnym meczu z rzędu tracę bramkę z 25-30 metrów, która leci balonem i wpada za kołnierz mojemu bramkarzowi. Problem w tym, że gram w conference south więc nie chce mi się wierzyć, że tam aż tylu specjalistów od takich strzałów jest ;)

a może tam tylu fajnych bramkarzy z których angielska liga "słynie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...