Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A może używasz alternatywnych komentarzy meczowych. Ja miałem podobny problem jak zacząłem używać tego dodatku.

 

O lol, faktycznie o_0 Zapomniałem kompletnie o komentarzu z CFM.

Chyba chyba czeka mnie instalacja gry na nowo, chyba że ktoś byłby w stanie mnie poratować oryginalnym eventsem :(

Odnośnik do komentarza

Witam!

Posiadam komputer o procesorze 3,2 ghz

Ramu 512 mb

Geforca 6200

 

 

I na takim kompie FM odpala, lecz przyjemność gry zerowa, bo polega ona na włacz, zasnij, kontynuuj, zasnij.

 

Co by takiego trzeba by zmienić w tym komputerze by chodziło to w miare płynnie, nie wymagam super predkosci, ale żeby czekania 15 minutowe, skrócić do 5 minutowego :)

 

powiekszenie Ramu do 1 GB lub do 1,5 pomoże, + Geforce 6600?

Odnośnik do komentarza

Kiedy będzie jakieś uaktualnienie składów? Albo może jest już? Chociaż datowane na 14. 08. -_-

 

Po drugie witam, bo to mój pierwszy post. :hi:

 

masz tutaj link nieoficjalna aktualizacja do 31 sierpnia.

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/f74/the-munkydong-update-2010-sept-2010-t46534.html

 

jakich większych transferów tu jeszcze nie ma? robingo jest w milanie ibra ? vdv w tt?

Odnośnik do komentarza

Zależy co uważasz za dobrego zawodnika. CA czyli obecne umiejętności jak najwyższe powinny być, lecz jednak w 4. polskiej lidze ciężko o zawodnika z CA<50 i taki będzie gwiazdą. PA to potncjał i też powinien być jak najwyższy. Osobną sprawą są minusowe wartości CA (bardzo rzadko) i PA. Wtedy zawodnik ma wartość CA/PA w przedziale i są to odpowiednio:

Oznacza natomiast szersze przedziały umiejętności. Poniżej znajduje się pełna lista minusowych PA/CA:

 

-10 = 170 - 200

-9 = 150 - 180

-8 = 130 - 160

-7 = 110 - 140

-6 = 90 - 120

-5 = 70 - 100

-4 = 50 - 80

-3 = 30 - 60

-2 = 10 - 40

-1 = 0 - 20

0 = wartość losowa

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do kogoś grającego po angielsku, grzebałem trochę po angielskich forach dot. przypisywaniu zawodnikom ról. Stąd moje zapytanie dla napastnika rola Poacher. Jak brzmi tłumaczenie w fmie? Raczej nie to co znaczy dosłownie czyli kłusownik ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...