Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham FMa! To taki inteligentny symulator...

 

"Zawodnik nie jest na pozycji spalonej, jeżeli:

(...)

- otrzymuje piłkę bezpośrednio z rzutu od bramki, wrzutu z autu lub rzutu z rogu"

 

Mój efem postanowił troszeczkę zmienić zasady i uznać, że spalony jednak obowiązuje po wyrzucie z autu. Dzięki niemu w cudownym stylu odpadłem z Pucharu Anglii...

 

Mieliście takie przypadki?

 

 

Skoro już mogę wyrzuć swoją frustrację to: należy poprawić reakcje sędziów, którzy spalone gwiżdżą dopiero po strzeleniu gola i informują wszystkich, że bramka nie zostanie uznana!

Edytowane przez Nameless
Odnośnik do komentarza

Kocham FMa! To taki inteligentny symulator...

 

"Zawodnik nie jest na pozycji spalonej, jeżeli:

(...)

- otrzymuje piłkę bezpośrednio z rzutu od bramki, wrzutu z autu lub rzutu z rogu"

 

Mój efem postanowił troszeczkę zmienić zasady i uznać, że spalony jednak obowiązuje po wyrzucie z autu. Dzięki niemu w cudownym stylu odpadłem z Pucharu Anglii...

 

Mieliście takie przypadki?

 

 

Skoro już mogę wyrzuć swoją frustrację to: należy poprawić reakcje sędziów, którzy spalone gwiżdżą dopiero po strzeleniu gola i informują wszystkich, że bramka nie zostanie uznana!

Lepsze jest to, że mój piłkarz stoi w narożniku boiska a piłka jest adresowana na drugą stronę xD Czyli teoretycznie spalonego nie ma, bo zawodnik nie bierze udziału w akcji ale i tak odgwizdują spalone ;P

Albo jak gol został ze spalonego uznany, i ja sie oburzam w mediach to ZPN zaskakująco nic nie robi xD A jak gol nieuznany i się pluję to zaraz kara ;P

Odnośnik do komentarza

Mam problem. W piątek jeszcze wszystko było ok, ale w sobotę rano już niestety nie. Otóż w momencie kiedy uruchamiam FMa i na ekranie są reklamy, później przechodzi do ładowania. I tam właśnie po chwili łądowania wyskakuje błąd.

 

"Football Manager 2010 is running dangerously low on memory. Please quit and free up some memory.

 

Tried to allocate 1329865020 bytes. "

 

I tak w kółko. Próbowałem zamykać procesy inne, ale to wciąż wystepuje. Nie wiecie może jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zwiększyć ilość pamięci wirtualnej

Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> Wydajność -> Ustawienia -> Zaawansowane -> Pamięć wirtualna

 

kiedyś (z dwa fm-y temu więc dość dawno ;) )miałem ten sam błąd i pomogło

 

Właśnie próbuję tak to załatwić, ale na ile mam to ustawić?

Odnośnik do komentarza

No i narazie nic to nie dało, defragmentacje zaraz puszczę, dziwne, że tak nagle, w piatek git, w sobote niet ;/

Niestety nic nie pomaga, nie spotkał się ktoś z tym i uporał? :)

:good: Wygląda, że naprawiłem, ale co się namęczyłem :D

 

To może się z nami podzielisz?? ;>

Generalnie to usunąłem wszystkie katalogi Sports Interactive jakie miałem w Moich dokumentach i documents and settings, nawet te które były ukryte. jak wróce popoludniu napisze dokladniej, bo siedze nie na swoim kompie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, bo ciekawosc mnie zżera :) Wszedlem sobie do edytora, do pewnego klubu, do rubryki finanse i tam jest cos takiego jak hojny sponsor i 4 opcje, a mianowicie brak, pierwszy plan, tło, ubezpieczyciel. O co w tym chodzi, czym sie to rozni ? Błagam odpowiedzcie :)

 

Witam jakie ustawiacie parametry startowe aby grać długą rozgrywkę? Chciałbym zacząć Polską ligą.

 

 

 

Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałem, ale ja daje zawsze 2 ligi ang, 3 francuskie, 2 hiszpanskie, 2 niemieckie, no i pierwsze ligi belgi holandi i portugali

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...