Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam pytanie

Chce zrobić lige menadżerską i no i potrzebuje pomocy

1.Ma to być 8 liga,inni dają składy a ja symuluje.Dało by rade zrobić tak że np.dwóch jest na GG,piszą kogo zmienić.

2.I drugi problem,transfery.Będzie dało rade jakoś je robić ?

Będzie git! ale lepiej byłoby jakbyś podał swój adres, a my będziemy pisać do ciebie listy i rozrysowywać taktykę na kartce :)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem pisać opka problem polega na tym, że MS Word wypluł już prawie 14 stron, a gram zaledwie półtora miecha. Fabuła sporo zjada - to normalne, ale cholera, czy ktoś będzie miał chęć to czytać?

Jeśli ciekawa fabuła to nawet lepiej niż by miały to być suche opisy meczów ;)

Odnośnik do komentarza

Wiecie, fabuła jak fabuła. Nie chcę tutaj uderzać w jakieś niesamowite sytuacje. Chcę po prostu opisać "życie" menadżera, który prowadzi klub z niskiej angielskiej ligi... skoro twierdzicie, że może mieć wzięcie to postaram się podzielić te pierwsze trzy miesiące na jakieś w miarę spójne, nazwijmy to rozdziały i wrzucę w odpowiednie miejsce na forum. ; )

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam pytanie

Chce zrobić lige menadżerską i no i potrzebuje pomocy

1.Ma to być 8 liga,inni dają składy a ja symuluje.Dało by rade zrobić tak że np.dwóch jest na GG,piszą kogo zmienić.

2.I drugi problem,transfery.Będzie dało rade jakoś je robić ?

 

O co Ci chodzi? Niestety nie zrozumiałem tego postu.

Odnośnik do komentarza

Jako, że po zwycięstwie ligi w 2011 i dojściu do półfinału pucharu Uefa dostałem kolosalną kasę na transfery i pensje oraz dwukrotnie rozbudowałem obiekty treningowe i obiekty dla młodzieży udało mi się też zwiększyć znacznie renomę klubu. Dzięki temu nie obawiali się przejść do Legii tacy zawodnicy jak:

Diego Verón - Argentyna N

Cilić - Argentyna PŚ

Zezinho - Brazylia OP LŚ/PŚ

Allan - Brazylia DP Ś/PŚ

i jeszcze obrońcy z Egiptu O PŚ i z Mali OŚ, bardzo zdolni :)

Wszyscy do 21 lat Poza Malijczykiem 24 lat.

 

Ale mam też pytanie, co zrobić, jeżeli Verón chce odejść? Dawali mi za niego już nawet 22 miliony, ale nie zgodziłem się, jest 2012 rok a on ma kontrakt do 2015. Jestem w stanie zapłacić mu cztery razy więcej kasy, niż ma teraz, ale on nie chce jej wziąć, tylko czeka na koniec kontraktu i jest wiecznie niezadowolony.

Niby już odpuścił i nie marudzi o odchodzeniu, ale nadal nie chce przedłużyć umowy i jest niezadowolony.

Co robić w takich sytuacjach?

 

A i objąłem dopiero co młodzieżową reprezentację Polski do 21. Ciekawie jest.

Odnośnik do komentarza

Jako, że po zwycięstwie ligi w 2011 i dojściu do półfinału pucharu Uefa dostałem kolosalną kasę na transfery i pensje oraz dwukrotnie rozbudowałem obiekty treningowe i obiekty dla młodzieży udało mi się też zwiększyć znacznie renomę klubu. Dzięki temu nie obawiali się przejść do Legii tacy zawodnicy jak:

Diego Verón - Argentyna N

Cilić - Argentyna PŚ

Zezinho - Brazylia OP LŚ/PŚ

Allan - Brazylia DP Ś/PŚ

i jeszcze obrońcy z Egiptu O PŚ i z Mali OŚ, bardzo zdolni :)

Wszyscy do 21 lat Poza Malijczykiem 24 lat.

 

Ale mam też pytanie, co zrobić, jeżeli Verón chce odejść? Dawali mi za niego już nawet 22 miliony, ale nie zgodziłem się, jest 2012 rok a on ma kontrakt do 2015. Jestem w stanie zapłacić mu cztery razy więcej kasy, niż ma teraz, ale on nie chce jej wziąć, tylko czeka na koniec kontraktu i jest wiecznie niezadowolony.

Niby już odpuścił i nie marudzi o odchodzeniu, ale nadal nie chce przedłużyć umowy i jest niezadowolony.

Co robić w takich sytuacjach?

 

A i objąłem dopiero co młodzieżową reprezentację Polski do 21. Ciekawie jest.

 

nic nie zrobisz bo on chce odejsc do lepszego klubu i chce sie rozwijac, w polskiej lidze to rzecz normalna, wystarczy ze zawodnik zagra dobre pol sezonu, sezon i ktos lepszy zlozy mu oferte a ty ją odrzucisz i juz jest niezadowolony... tak to juz bywa :D

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź (do pytań dotyczączych mojego posta)

No bo robie taką lige menadżerską na 8 osób.I ja to symuluje.To np.chodzi mi że ja gram z osobą która ma zespół x i chce zdjąć gracza y, i wpuścić gracza z.Więc tutaj mam pytanie jak zrobić żebym mógł i u siebie zmienić zrobić zmiane składów,i u tej drugiej osoby.

I mam pytanie co do transferów.Czy da jakoś robi transfery między drużynami i kupować graczy spoza ligi i żeby graczy można było wyrzucić z klubu żeby był wolnym agentem.

No i jeszcze jedna sprawa co do skutków ubocznych.

Czy jak np.dam Liverpool to nie będzie go w lidze angielskiej ?

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie ;)

Czy idzie zrobić własną ligę ?

Bo chciałbym zrobić jedną ligę z Barcą, Chelsea, Interem itd ;] Taka mistrzowska liga ;P Ale też żeby była Liga Mistrzów i np. zamiast pucharu Polski to Puchar Mistrzów ^^

Jeśli idzie to moglibyście podać jakiś link gdzie pisze jak to zrobić ? Alby czy ktoś by podołał temu zadaniu ? ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie ;)

Czy idzie zrobić własną ligę ?

Bo chciałbym zrobić jedną ligę z Barcą, Chelsea, Interem itd ;] Taka mistrzowska liga ;P Ale też żeby była Liga Mistrzów i np. zamiast pucharu Polski to Puchar Mistrzów ^^

Jeśli idzie to moglibyście podać jakiś link gdzie pisze jak to zrobić ? Alby czy ktoś by podołał temu zadaniu ? ;)

 

oczywiscie ze idzie tak zrobic... wybierasz sobie jakas lige i usuwasz z niego zespoly i wstawiasz w ich miejsce najlepsze ekipy

Odnośnik do komentarza

Witam, panowie mam do was prośbe! Czy któryś z was mógłby delikatnie 'pomóc' mi w grze ? :D

mianowicie chodzi o to żeby rozwiązać kontrakty diego renan'a i ansaldi'ego, do tego przydała by się mała zamiana zawodników tzn. david'a dumon'ta z barcelony zamienic za frings'a(I zmniejszyc pensje do 15tys. tyg.). Mile było by widziane dodanie jakiś 4 mln do budżetu transferowego !

Z góry dzięki! to dla was jakies 5 min roboty a mi bardzo się przyda

tutaj link do save'a

http://rapidshare.com/files/412766471/werder.fm

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie ;)

Czy idzie zrobić własną ligę ?

Bo chciałbym zrobić jedną ligę z Barcą, Chelsea, Interem itd ;] Taka mistrzowska liga ;P Ale też żeby była Liga Mistrzów i np. zamiast pucharu Polski to Puchar Mistrzów ^^

Jeśli idzie to moglibyście podać jakiś link gdzie pisze jak to zrobić ? Alby czy ktoś by podołał temu zadaniu ? ;)

 

oczywiscie ze idzie tak zrobic... wybierasz sobie jakas lige i usuwasz z niego zespoly i wstawiasz w ich miejsce najlepsze ekipy

W edytorze ? ;P Ja nie umiem się w takie coś bawić ;D Mógłby ktoś to zrobić za mnie ? Byłbym wdzięczny ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...