Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uruchomić FM 2010 na systemie Windows 7? Mimo ustawienia zgodności wyskakuje taki błąd. Czyli, że nie znaleziono jakiegoś ważnego składnika... Próbowałem gre przeinstalować ale za każdym razem to samo.

 

Ma ktoś może podobny problem? System to Windows 7 Home Premium.

 

Ja nie mam żadnych problemów z FM na W7.

 

Spróbuj update'ować wszystkie sterowniki, DirectX itp, i po ponownym (a raczej 10) uruchomieniu komputera spróbuj uruchomić FM bez praw administratora i trybu zgodności.

Odnośnik do komentarza

Chyba zauważyłem jakiegoś buga :wszystkozle:

Mianowicie po paru meczach grając Glasgow Rangers znudziła mi się gra i dałem urlop do 30 Grudnia, do tego czasu wygrywałem po 3:0-4:0 max. a po powrocie zacząłem od 11:1, a potem zwykle po 5:0.Tak samo ma się teraz z Chelsea, urlop koło października do końca grudnia a potem wielka forma.Bug? :eusa_drool:

Odnośnik do komentarza

Jak uruchomić FM 2010 na systemie Windows 7? Mimo ustawienia zgodności wyskakuje taki błąd. Czyli, że nie znaleziono jakiegoś ważnego składnika... Próbowałem gre przeinstalować ale za każdym razem to samo.

 

Ma ktoś może podobny problem? System to Windows 7 Home Premium.

 

Ja nie mam żadnych problemów z FM na W7.

 

Spróbuj update'ować wszystkie sterowniki, DirectX itp, i po ponownym (a raczej 10) uruchomieniu komputera spróbuj uruchomić FM bez praw administratora i trybu zgodności.

 

No niestety dalej to samo. Wszystkie stery aktualne, próbowałem uruchamiać na różne sposoby. Bez trybu zgodności wyskakuje okienko z informacją że program przestał działać. Może ktoś jeszcze potwierdzić poprawność tego fm'a na win 7 home premium?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam pytanie co do taktyki. Jeśli nie będę jej zmieniał zbyt często moja dotychczasowa taktyka, która prowadziła mnie do zwycięstwa zostanie rozpracowana przez przeciwnika i zacznę przegrywać? Jak często trzeba wprowadzać zmiany w taktyce i jak duże muszą one być, żeby nie zacząć przegrywać?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Zakupiłem ostatnio drugi komputer. Posiadam oryginalnego FM2010. Jak wiadomo FM potrzebuje płyty w napędzie więc żeby mieć FMa na drugim komputerze i w niego grać ściągnąłem go ze steama(posiadam konto i FM2009, 2010 gotowa do pobrania i gry). Odpalam za pomocą skrótu utworzonego w 'Start gra żąda płyty w napędzie. Odpalanie gry przez Steam jest nie możliwe bo pojawia się komunikat że gra jest chwilowo niedostępna.

 

Moje pytanie. Co trzeba zrobić żeby FM mieć na dwóch komputerach a tylko w jednym mieć płytkę w napędzie?

Odnośnik do komentarza

Mam problem, moze nie jakis olbrzymi, ale denerwujacy, otóż wczoraj zrobilem formata, nie skopiowałem zadnych plikow, ktore uzywałem w fm2010(w tym wypadku chodzi mi o skina) Szukalem go dzis i znalazłem-> vitreous2 http://www.cmrev.com/grafika/plik/Vitreous2.html, i tu sie pojawia moj problemik, zawsze atrybuty 15 i wzwyż były na jasno niebiesko (np. screen z shay givenem) a teraz sa szare, myslalem, ze moze wina skina, wiec z innej strony sciagnalem i ciagle to samo, w dodatku w zakladkach napisy tez sa szare, jakby wyblakłe, wiem ze swiat sie nie zawali, ale ponad pol roku gralem na tym skinie i wszystko bylo okey, przyzwyczailem sie, a teraz nie mam pojecia co moze byc nie tak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...