Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

not well-formed (invalid token) at line 1 of default.xml

 

 

Na pewno ten błąd już się przewijał, ale jak go na naprawić? Dodam, że zaistniał w momencie zmiany backgrounda w skórce na domyślnego przy próbie uruchomienia gry (sprawdzałem innego backgrounda).

Odnośnik do komentarza

Siemasz mam takie pytanko. Poprosiłem zarząd o rozbudowę stadionu, a w odpowiedzi dostałem wiadomość, że rada gminy z braku wolnego miejsca nigdy nie wyda zezwolenia na rozbudowę stadionu.

jest na to jakiś sposób żeby w końcu dostać zezwolenie na rozbudowę stadionu ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

not well-formed (invalid token) at line 1 of default.xml

 

 

Na pewno ten błąd już się przewijał, ale jak go na naprawić? Dodam, że zaistniał w momencie zmiany backgrounda w skórce na domyślnego przy próbie uruchomienia gry (sprawdzałem innego backgrounda).

 

Usuń podkatalog settings z C:\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z meczem 3D. Pierwszą drużyna grałem do 2015 i nie było żadnego problemu. Teraz chciałem sobie zacząć inna i nie mogę ogladać meczów w 3d. Zatrzymuje mi sie czas np. 0,46 tyle. A jak dam na same komentarze to wszystko chodzi. Patcha mam 10.3. Prosze o pomoc.

 

Witam. Mam problem z meczem 3D. Pierwszą drużyna grałem do 2015 i nie było żadnego problemu. Teraz chciałem sobie zacząć inna i nie mogę ogladać meczów w 3d. Zatrzymuje mi sie czas np. 0,46 tyle. A jak dam na same komentarze to wszystko chodzi. Patcha mam 10.3. Instalowałem grę ponownie ale dalej to samo. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś już wcześniej widziałem o tym rozmowę ale chce poznać wasze zadnie tutaj a mianowicie chodzi mi o kondycje zawodników w patchu 10.3. Gram właśnie drużyną Lille i rozegrałem 3 sparingi na taktyce bardzo ofensywnej nie pamiętam jak się nazywa ale chodzi mi o taktykę ze strony głównej i po tych 3 sparingach każdy mój zawodnik na kolejny mecz ma tylko 50-60 % kondycji. Co polecacie zrobić i jak dokładnie się to robi:)

Odnośnik do komentarza

przypomnijcie Panowie- jak w edytorze jest jako właściciel stadionu zaznaczone puste miejsce to kto nim jest?!

 

 

 

Musisz poszukac klubu, ktory ma taka sama nazwe stadionu, moj stadion nazywa sie cheshire cos tam cos tam i taki stadion ma klub z tej samej ligi :)

żaden klub nie ma tego samego. Hutnik Wawa sam gra na tym stadionie. tylko pytanie kto jest jego właścicielem?!

Odnośnik do komentarza

przypomnijcie Panowie- jak w edytorze jest jako właściciel stadionu zaznaczone puste miejsce to kto nim jest?!

 

 

 

Musisz poszukac klubu, ktory ma taka sama nazwe stadionu, moj stadion nazywa sie cheshire cos tam cos tam i taki stadion ma klub z tej samej ligi :)

żaden klub nie ma tego samego. Hutnik Wawa sam gra na tym stadionie. tylko pytanie kto jest jego właścicielem?!

 

 

 

Gram klubem z 11 ligi ang. Aigburth, stadion tak jak juz wspomnialem nazywa sie cheshire cos tam, gdy chce zeby zwiekszyc pojemnosc wyskakuje, ze Aigburth nie jest wlascicielem, wszedlem sobie, wiec na klub, ktory ma taki sam stadion, dalem prosbe o zwiekszenie pojemnosci i otrzymalem odpowiedz, ze brak funduszy uniemozliwia powiekszenie stadionu, wiec teoretycznie ten klub powinien byc wlascicielem :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś gra klubem San Marino (Serie C2/B)? Czy piłkarze kupieni do tego klubu dostają obywatelstwo San Marino ? Zacząłem karierę i sprowadziłem kilku graczy, ale żaden z nich w zakładce Osobiste nie ma podanej informacji ile czasu mija do uzyskania obywatelstwa. W FM 09 obojętnie kogo się kupiło, to miał podaną taką informację.

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie, odnośnie gry przez sieć w football managera 2010...otóż próbuje grać z kumplem przez lan i w statusie gry niezależnie czy zakladam ja,czy on mamy po 2 ip i do żadnego nie można się połączyć.. spróbowaliśmy grać przez hamanczi i coś już drgnęło, nie wyskakiwał błąd, że nie można się połączyć po kliknięciu ok, ale też nie pokazywał się ekran wyboru klubu etc..

 

oto screen, po wpisaniu IP Z HAMANCZI => http://i33.tinypic.com/23s6kc3.jpg

niewiemy co robić dalej;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...