Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie może być trochę dziwne ale jako iż chce opisywać moją karierę w FM to spytam się. Czy jest program do kopiowania nazwisk itp bądź wydobywania wszystkich info z gry w formie tekstowej ? Pewnie nie ale mam lenia więc się spytam :)

 

Kliknij znaczek FM (opcje, dla pewności skrin ;)), wybierz Print Screen -> Text File jeśli to wystarczy.

Odnośnik do komentarza

http://rapidshare.co...Sejwy.part1.rar

http://rapidshare.co...Sejwy.part2.rar

To są linki do mojego sejwa i pliku z edytora . U mnie gdy gram Fiorentiną wyskakuje błąd o braku pamięci. W tamtym sezonie jak zaczynałem nimi sezon i miałem dużo zawodników zarówno w Lechu jak i Fiorentinie to mi wyskakiwał błąd przy wybieraniu zespołów . Później zmieniłem na mniej i wszystko śmigało ale teraz piłkarzy trochę ściągnałem ale w Fiorentinie wyskakuje a w Lechu nie. Niech mi ktoś pomoże

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że w "starych" FM-ach w tabeli ligowej na koniec sezonu, w rubryczce "Inf" (tam, gdzie jest symbol "M" dla mistrza, "Br" dla zespołu grającego w barażach i "S" dla spadkowicza) były symbole informujące o występach danego klubu w rozgrywkach międzynarodowych (PM, PE) w następnym sezonie. Chciałbym spytać: Da się to uruchomić w Dziesiątce? Przy pomocy jakiegoś moda może? :P

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trochę bawię się edytorem i zastanawia mnie jedna rzeczy - jak się przelicza CA i PA na rzeczywiste atrybuty? W trakcie tworzenia zawodnika nie wiem ile mogę mu rozdać atrybutów (np. gra głowa, szybkość itp.), bo nie wiem jak przekłada się to na CA i PA. Wie ktoś może jak to z tym jest?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trochę bawię się edytorem i zastanawia mnie jedna rzeczy - jak się przelicza CA i PA na rzeczywiste atrybuty? W trakcie tworzenia zawodnika nie wiem ile mogę mu rozdać atrybutów (np. gra głowa, szybkość itp.), bo nie wiem jak przekłada się to na CA i PA. Wie ktoś może jak to z tym jest?

Pozdrawiam.

 

Nie ma takowego przelicznika, ale gra sama przytnie/podniesie atrybuty do wybranego CA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...