Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki wielki problem z którym nie moge sobie poradzić

 

Zrobiłem sobie formata, zainstalowałem FM2010 gram sobie i dochodze do meczu i ku mojemu zdziwnieniu piłkarze wyglądają jak sztywne patyczki-pionki, wczesniej to w miare normalnie wygladałeo, ruszali nogami i rączkami, a teraz nic sa sztywni i śmiesznie sie poruszają. Ty może mi ktos pomóc z tym? Chciałbym aby było tak jak wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam taki wielki problem z którym nie moge sobie poradzić

 

Zrobiłem sobie formata, zainstalowałem FM2010 gram sobie i dochodze do meczu i ku mojemu zdziwnieniu piłkarze wyglądają jak sztywne patyczki-pionki, wczesniej to w miare normalnie wygladałeo, ruszali nogami i rączkami, a teraz nic sa sztywni i śmiesznie sie poruszają. Ty może mi ktos pomóc z tym? Chciałbym aby było tak jak wczesniej.

 

a nie prowadzisz przypadkiem naszej repry? ;)

Odnośnik do komentarza

+1

 

Nie wiedziałem, gdzie o to pytań, ale chyba tutaj będzie najlepiej :P

Anyway, potrzebuję kogoś, kto ma sporo logo w stylu metalic. Ściągnąłem ostatnio taką spooorą megapakę, ale coś się tam schrzaniło, przez co nie mogłem ściągnąć niektórych plików i przez to brakuje mi trzech obrazków wielkości normal. Mianowicie:

2 klubów:

- Rodange (liga luksemburska) (ID: 1300770)

- Korfez Bld (liga turecka) (ID: 459119)

Rozgrywek:

- Plata Indonesia (ID: 7746536)

 

Szukałem po goglach, ale nie mogłem tego znaleźć. Mógłby ktoś dobry mnie poratować? :)

Odnośnik do komentarza

Prowadząc Wisłe mam współczynnik 10.61.Po 3 latach, gdzie byłem w Grupie LM 2 razy w Półfinale UEFA, wciąż mam ten sam współczynnik.Jak to zmienić?

Osiągaj większe sukcesy na arenie międzynarodowej ja np za półfinał P.Uefa lechem miałem w 1 sezonie wspólczynnik 25tysięcy

Odnośnik do komentarza

Prowadząc Wisłe mam współczynnik 10.61.Po 3 latach, gdzie byłem w Grupie LM 2 razy w Półfinale UEFA, wciąż mam ten sam współczynnik.Jak to zmienić?

Osiągaj większe sukcesy na arenie międzynarodowej ja np za półfinał P.Uefa lechem miałem w 1 sezonie wspólczynnik 25tysięcy

 

 

Grasz save\load ? Ciężko uwierzyć w ten półfinał w pucharze uefa w 1 sezonie

Odnośnik do komentarza

Prowadząc Wisłe mam współczynnik 10.61.Po 3 latach, gdzie byłem w Grupie LM 2 razy w Półfinale UEFA, wciąż mam ten sam współczynnik.Jak to zmienić?

Osiągaj większe sukcesy na arenie międzynarodowej ja np za półfinał P.Uefa lechem miałem w 1 sezonie wspólczynnik 25tysięcy

 

 

Grasz save\load ? Ciężko uwierzyć w ten półfinał w pucharze uefa w 1 sezonie

 

Źle się wyraziłem chodziło mi o to, że w jednym z sezonów, a nie w pierwszym. Nie gram Save/Load bo taka gra niema sensu...

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż mam taki problem, że zawsze po 1 rozegranym sezonie mam tak że wszystkie kraje europejskie nie są członkami Unii Europejskiej! i np chcąc w Anglii zatrudnić Hiszpana czy Włocha musi uzyskać pozwolenie na pracę! dalej pojawia się taki problem że, każde państwo ma ustawione rok do otrzymania obywatelstwa danego kraju! i jest problem z reputacją lig, liga angielska ma np 10, aa litewska 25! o co chodzi? Nie pierwszy raz mi sie takie coś przydażyło i zawsze mam tak po sezonie i nawet ustawienie krajów na ue w edytorze nic nie zmienia dalej wołają pozwolenia na prace z każdego kraju europy! co to się mogło stać z FM??

Odnośnik do komentarza

Zalozylismy lige skladajaca sie z 16 najlepszych klubow. Moj sklad to:

BRAMKARZE

41. Diego Cavalieri

1. Manuel Neuer

OBROŃCY

5. Ricardo Carvalho

12. Fabio Aurelio

3. Gael Clichy

18. Mathieu Bodmer

31. Thomas Vemelaen

23. Jamie Carragher

34. Martin Kelly

37. Martin Skrtel

13. Cristian Zapata

14. Vedran Corluka

2. Sébastien Squillaci

POMOCNICY

4. Alberto Aquilani - wypozyczony do Chelsea Londyn

8 Cesc Fabregas

11. Albert Riera

15. Luka Modric

25. Ricardo Montolivo

16. Sulley Ali Muntari

20. Yuri Zhirkov

12. Miralem Pjanic

20. Claudio Marchisio

24. Mohamed Sissoko

22. Emiliano Insua

NAPASTNICY

9. Carlos Tevez

19. Ryan Babel

7. Goran Pandev

17. David Trezeguet

26. Maroune Chamakh

27. Alberto Gilardino

 

Mozecie pomoc dobrac mi pod nich taktyke i I sklad??

Odnośnik do komentarza

Gram lechem 3 sezon, idzie gdzies sprawdzic porownanie reputacji klubo, wiem ze jest reputacja krajowa, lokalna itp itd, ale chodzi mi o cos dokładniejszego, wie ktoś coś na ten temat ?

 

Hmm, kiedyś można było w FM Modifierze, ale chyba nie ma wersji pod FM 10 (nie wiem jak inne edytory czasu rzeczywistego). Zobacz w Genie scoucie bo też takowa opcja istnieje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...