Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na patchu 10.1.1 moja druzyna strzelała mnóstwo bramek z dosrodkowan, bo tez taka taktyke miałem, by grac szeroko, teraz nie ma czegos takiego,bramki padają takie ''byle jakie'' :) w dodatku gram ofensywnie, a druzyna i tak nie zdobywa za duzo bramek, poki co to podoba mi sie jedna rzecz w tym patchu 10.2, a mianowicie, gdy chce kogos sprzedac to pojawia mi sie wiele satysfakcjonujacych ofert transferowych, poki co to by bylo na tyle :/ dobre i to

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam u Was, ale na tym patchu 10.2 mam same kontuzje, praktycznie w kazdym meczu ktoś wypada ze składu :/

zgadza się. w kożdym meczu praktycznie kontuzja i dużo żółtych kartek.

i nie jest to wina treningu bo gram rep Anglii.

A to dziwne, bo u mnie w Feyenoordzie kontuzji jest bardzo mało. Mam trenerów od fitnessu na maksymalną liczbę gwiazdek+dwóch fizjoterapeutów z najwyższymi atrybutami. Myślę że to jest klucz do sukcesu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam u Was, ale na tym patchu 10.2 mam same kontuzje, praktycznie w kazdym meczu ktoś wypada ze składu :/

zgadza się. w kożdym meczu praktycznie kontuzja i dużo żółtych kartek.

i nie jest to wina treningu bo gram rep Anglii.

A to dziwne, bo u mnie w Feyenoordzie kontuzji jest bardzo mało. Mam trenerów od fitnessu na maksymalną liczbę gwiazdek+dwóch fizjoterapeutów z najwyższymi atrybutami. Myślę że to jest klucz do sukcesu.

 

rowniez przyznaje ze w tym fm'ie nie zauwazam problemu z kontuzjami... gdzie w 09 to byl totalny dramat, polowa druzyny kontuzjowana....

tutaj przez caly sezon, a gram w anglii w nizszym ligach (ok 55 meczy w sezonie), mam moze ze 3 kontuzje...

Odnośnik do komentarza

Gram York City (BSP). Taktyka: Ultimo Dominati:

 

1. sezon - awans do Coca-Cola 2 po barażach

2. sezon - rozpoczyna sie.

 

Na zalaczonym obrazku tabela z 1-szego sezonu (nie chialo mi sie powiekszac obrazka o mecze, bramki, etc...). Na 1-szym z prawej macie moj obecny sklad. Podpowiedzcie kogo kupic bo mam jeszcze 40 tys. a pake mam chyba dobra jak na Coca-Cola 2?

 

http://i48.photobuck...n111to/1-13.jpg

 

I przed momentem (mój powód do dumy hehe :P) http://i48.photobucket.com/albums/f211/jan111to/22-1.jpg

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zrobić sobie herb Wybrzeża (ID: 2062002267), ale za uj nie wiem jak... :-k

 

W jakimś programie graficznym (np.GIMP) usuń białe tło, przeskaluj do rozmiarów standardowego loga i zapisz jako np rewal.png w katalogu 'pol'. Otwórz config.xml z katalogu 'pol', skopiuj linijkę innego herbu i pozmieniaj tylko ID i nazwę pliku. Zapisz, uruchom FM, przeładuj skórkę i wsio. Tak w skrócie ;)

Odnośnik do komentarza

mam pewien problem mianowicie: po ustaleniu składy, taktyki włączam mecz, ale po 2 minutach meczu zmienia mi się samo ustawienie NAPASTNIK zmienia się ze ŚR POMOCNIKIEM...

i tak non stop wrócę do następnej zmieni się i zaraz znowu się pieprzy wiecie ocb ..?

zapewne mają ustawioną zamianę pozycji względem siebie :D

Odnośnik do komentarza

witam, wiem że to nie ten temat ale nie mogę znaleźć tematu jak wgrać grafikę do managera, właśnie kupiłem i nie wiem gdzie tego szukać, nie chce mi sie ściągać wszystkiego jeszcze raz. Sorry że tak piszę nie na temat, ale może możesz mi pomóc.

 

dzięki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...