Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam pytanko gdyż nie moge do końca obczaić ten nowej skórki, gdzie się wchodzi w grze abym mógł zaimportować shortliste bądź wyeksportował moją własną??

 

z góry dziękuje, pozdrawiam.

Nazwisko Managera (czyli Twoje:P) - szukaj - lista życzeń - a tam już jak zawsze:D

 

Jak usunąć łatkę ?? Gram z płytą DVD.

 

Nie da się. Trzeba przeinstalować grę.

Odnośnik do komentarza

Mam pewien spory problem z patchami od SI. Otóż, mam grę zainstalowaną offline i działa na wersji 10.0. Gdy ściągnę i zainstaluję obojętnie który patch, to komp przy uruchamianiu gry się zawiesza i muszę go resetować. Dodam też, że steam podczas uruchamiania tez mi wiesza kompa. Na laptopie wszystko śmiga dobrze. Komputer jest po reinstalce (która tez nie pomogła na moje problemy). Przejrzałem dokładnie forum SI i próbowałem wielu rozwiązań tam proponowanych ale nic nie pomaga. Proszę niech mi ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza

A jakbym wczytał grę dzień przez akceptacją zarządu. Albo jak do takich sytuacji nie dopuścić?

 

Zauważyłem że zarząd godzi sie na takie transfery głównie jak zawodnik jest wystawiony na sprzedaż. Np. w Bayernie Lell był na liście transferowej i miał wartość równą 2 mln euro. Ktoś tyle mi za niego zaproponował i zarząd się zgodził. Chciałem go zatrzymać więc musiałem mu zaproponowac nowy kontrakt.

Odnośnik do komentarza

Pytania są!!!

 

1. Czy prowadząc klub Polskiej Ligi istnieje możliwość tak rozwinięcia swojej reputacji , aby objąć jakąś lepszą reprezentacje?

2. Newgeni . Czy jeśli taki ma prognozę mediów np określany jako nowy Pirlo , to jego PA jest na takim samym poiomie i czy on został utworzony prez grę w jego miejsce??

Odnośnik do komentarza

Pytania są!!!

 

1. Czy prowadząc klub Polskiej Ligi istnieje możliwość tak rozwinięcia swojej reputacji , aby objąć jakąś lepszą reprezentacje?

2. Newgeni . Czy jeśli taki ma prognozę mediów np określany jako nowy Pirlo , to jego PA jest na takim samym poiomie i czy on został utworzony prez grę w jego miejsce??

1. tak

2. nie chodzi tylko o wysokie PA, ale także podobne umiejętności (w przyszłości, ofkors)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z instalacją. Otóż gdy wkładam płytę do napędu załancza się instalacja czyli - instalanywhere i wyskakuje komunikat iż mam wybrać inne położenie dla rozpakowania programu. Nie wiem w ogóle co mam z tym zrobić i gdzie rozpakować,próbowałem w wielu miejsach ale dalej to samo. Prosze o pomoc. Dodam, że w innych wersjach instalacja bezproblemowo. Tak samo na lapku 10 idzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...