Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawia mi się taki komunikat przy wczytywaniu zapisanej rozgrywki na komputerze w pracy:

"folder z bazą danych wykorzystaną przy tworzeniu tej gry nie został znaleziony gra używa teraz folderu domyślnej bazy danych"

Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem podczas wczytywania gry?

Prawdopodobnie spowodowane jest to tym że zmieniła się ścieżka do pliku,a zmieniła się nazwa użytkownika systemu. Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Taka sprawa...wiem ze w 'starym managerze' mozna bylo bez problemu zrobic sobie print screen'a wklejajac do painta. W FM 10 zawsze gdy wcisne Prt Scr i wkleje w paint'cie wkleja mi sie widok z pulpitu. Jedyna opcja jest oryginalny wydruk z ekranu poprzez aplikacje Football Manager,ale to nie to samo:)czy moze to ze wzgledu na system,od niedawna uzywam Windows 7 Home Premium. Moglby mi ktos pomoc? gg 9363235 mail: igor.strozynski@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś na temat ograniczeń przy ładowaniu dodatkowych lig? Maksymalnie dochodzę do 89 krajów, przy 90 wywala błąd "array access out of bounds" (po załadowaniu bazy danych, przed możliwością wyboru lig). To jakiś typ 'kagańca' czy po prostu jest to zależne od sprzętu jaki się posiada?

Odnośnik do komentarza

FM 2010 to jakas sciema i nie wiem czy smaic sie czy plakac :)

Pierwszy sezon Legia. Na transfery 50 000 ? Wygralem wszystko co mozliwe, wymiotlem lige a na poczatku nowego sezonu: bleble sprzedaz reklamy < o 900 000, sponsor daje o 600 000 mniej niz na poczatku, 8 000 na transfery... wtf? Jakis bug czy taki hardcor ma byc caly czas?

 

Legia Warszawa odnotowala w tym roku finansowym dochody w wysokosci 10 mln E

To jakies jaja. Dostalem 278 000 na transfery.

Edytowane przez Randone
Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś na temat ograniczeń przy ładowaniu dodatkowych lig? Maksymalnie dochodzę do 89 krajów, przy 90 wywala błąd "array access out of bounds" (po załadowaniu bazy danych, przed możliwością wyboru lig). To jakiś typ 'kagańca' czy po prostu jest to zależne od sprzętu jaki się posiada?

 

SI chyba nie przewidziało tylu lig i raczej nic z tym nie zrobisz. Chociaż możliwe też, że twój sprzęt nie ogarnia, ja tam mam trzy ligi :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Warto stawiać nową grę po pobraniu 10.2 ? Bardzo fajnie gra mi się z kolegą Napoli/Udinese i szkoda byłoby to stracić, zastanawiam się więc czy są tam zmiany które są warte nowej gry.

 

Nie musisz zaczynać nowej gry, w starym sejwie też będziesz miał te zmiany. Jak wczytasz grę sprawdź jaką masz wersję.

Odnośnik do komentarza

Taka sprawa...wiem ze w 'starym managerze' mozna bylo bez problemu zrobic sobie print screen'a wklejajac do painta. W FM 10 zawsze gdy wcisne Prt Scr i wkleje w paint'cie wkleja mi sie widok z pulpitu. Jedyna opcja jest oryginalny wydruk z ekranu poprzez aplikacje Football Manager,ale to nie to samo:)czy moze to ze wzgledu na system,od niedawna uzywam Windows 7 Home Premium. Moglby mi ktos pomoc?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to "wina" patcha czy to prostu zbieg okoliczności ale po jego wgraniu gra mojej druzyny klei sie bajecznie :] Rozegralem 2 mecze i w obydwu mialem niekwestionowana przewage 3:1 z Politechnica Polasi i 3:0 z Vaslui grajac Universitatea Cluj-Napoca. Wczesniej wygrywalem tez takie mecze (np. z Vaslui czy Unirea) ale byly to bardzo skromne i raczej szczesliwe zwyciestwa typu 1:0, 2:1. W liscie zmian patcha nic nie wyczytalem zeby zmienial cos w silniku gry wiec sie zastanawiam czy rzeczywiscie "biegaczo-kopacze" :D graja lepiej czy to tylko ja mam jakies urojenia? :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to "wina" patcha czy to prostu zbieg okoliczności ale po jego wgraniu gra mojej druzyny klei sie bajecznie :] Rozegralem 2 mecze i w obydwu mialem niekwestionowana przewage 3:1 z Politechnica Polasi i 3:0 z Vaslui grajac Universitatea Cluj-Napoca. Wczesniej wygrywalem tez takie mecze (np. z Vaslui czy Unirea) ale byly to bardzo skromne i raczej szczesliwe zwyciestwa typu 1:0, 2:1. W liscie zmian patcha nic nie wyczytalem zeby zmienial cos w silniku gry wiec sie zastanawiam czy rzeczywiscie "biegaczo-kopacze" :D graja lepiej czy to tylko ja mam jakies urojenia? :P

 

Bez zmian w silniku gry?? To ja chyba inną listę zmian czytałem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...