Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewien problem z FMRTE i prosze was o nie pisanie rzeczy typu, nie uzywaj bla bla bla-. uzywam tego programu od dluzszego czasu, przede wszystkim do usuwania kontuzji i premii zawodnikow bo wgl mnie jest to zle odwzorowane i kontuzje pojawiaja sie zbyt czesto. Jednak. Wczoraj pojawil mi sie pewien problem, gdy uruchamiam FMRTE, komputer sie zawiesza, czesto wyskakuje czarny ekran i ni w dup.. ni w cip. nie mozna nic zrobic ( gram na lapotopie, wiec zamykam go i owtieram ponownie ) wtedy pojawia sie okienko ze wystapil blad. co z tym mam zrobic drodzy przyjaciele ? :D

A i jeszcze jedno. Pytanie do tych co wrzucali koszulki do ligi angielskiej, dziala wam koszulka domowa Arsenalu, bo mi pokazuje domyslna? wszystkie inne dobrze dzialaja.

 

PS. Sorry za niektore bledy ale pisze uzywajac tylko lewej reki bo prawa w gipsie xD

Odnośnik do komentarza

Update:

 

I have something I would like people to try out. I hope to have these files put up onto the website for download but for now I will post details here for you to try out now.

 

1, Locate your Fm2010 installation directory.

2, Locate the Data/sigfx/meshes/pitch directory inside the FM2010 installation directory.

3, Create a new text file using notepad.exe inside that directory and call it config.xml and put the following in that file:

 

Quote:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

 

<record>

<!-- resource manager options -->

 

<boolean id="cache" value="false"/>

</record>

4, Save and close the file. So what you should end up with is a file called config.xml in Data/sigfx/meshes/pitch

 

Once you have done that repeat the same for Data/sigfx/meshes/stadium, i.e. create a textfile called config.xml with the same as above.

 

Make sure that when you save the file it is only called config.xml.

 

Give it a go.

 

For those on OSX - try the same but obviously you will have to use something other than notepad.exe.

 

 

Tekst od SI, próbują coś zrobić z crash dumps. Zróbcie u siebie wymienione 4 punkty i sprawdźcie czy dalej crash występuje.

 

Link:

http://community.sigames.com/showthread.php?p=4303867#post4303867

Odnośnik do komentarza
Dlaczego przy rozpoczęciu meczu, na ekranie "Instrukcje dot. rywali" mam nieaktywne pole "Poproś asystenta " :_question: Asystenta oczywiście mam.

Musisz zaznaczyć zawodnika (jeśli tego nie zrobiłeś).

Niestety, dalej lipa :eusa_doh:,a wcześniej nie musiałem zaznaczać zawodnika , aby było to aktywne. Czy może to mieć coś wspólnego z b.niskim atrybutem "wiedza taktyczna " mojego asystenta ?

Odnośnik do komentarza

Barcelona 2010-11. Wzmocniona w zasadzie tylko Villą i przyszłościowymi młodziakami. Odeszli m.in. Henry (nie przepadam za nim), Milito (ze swoim LB/OŚ nie miał szans w składzie) i Botia (oferta była zbyt kusząca :D). Taktyka 3-4-3, dość nietypowa jak na Hiszpanię, z szerokim rozstawieniem obrońców (OP, OL, OŚ) i "diamentem" w pomocy (DPŚ, PP, PL, OPŚ). Mam już listopad, ostatniej porażki doznałem w LM w marcu :P I to jeszcze "starym" składem i ustawieniem (4-4-2 diamentem, o ile dobrze pamiętam). To tyle z chwalenia się ^^

Odnośnik do komentarza

Hej, mam takie głupie pytanie, może coś o tym wiecie. Z pewnych powodów mam obecnie zainstalowanego Windowsa 2000 i nie mogę tego zmienić. Mój system spełnia wszystkie warunki na pójście FM 2010, oprócz tego nieszczęsnego systemu. Czy dałoby się coś zrobić, na przykład doinstalować jakieś pliki, coś zmienić w grze albo w systemie, żeby gra poszła? Pozdr

Odnośnik do komentarza

Barcelona 2010-11. Wzmocniona w zasadzie tylko Villą i przyszłościowymi młodziakami. Odeszli m.in. Henry (nie przepadam za nim), Milito (ze swoim LB/OŚ nie miał szans w składzie) i Botia (oferta była zbyt kusząca :D). Taktyka 3-4-3, dość nietypowa jak na Hiszpanię, z szerokim rozstawieniem obrońców (OP, OL, OŚ) i "diamentem" w pomocy (DPŚ, PP, PL, OPŚ). Mam już listopad, ostatniej porażki doznałem w LM w marcu :P I to jeszcze "starym" składem i ustawieniem (4-4-2 diamentem, o ile dobrze pamiętam). To tyle z chwalenia się ^^

 

Delejt, won na forum GZ.pl! a tak na poważnie to graty ;d Ja nie mogę nic ugrać... :(

Odnośnik do komentarza

mam pewien problem z FMRTE i prosze was o nie pisanie rzeczy typu, nie uzywaj bla bla bla-. uzywam tego programu od dluzszego czasu, przede wszystkim do usuwania kontuzji i premii zawodnikow bo wgl mnie jest to zle odwzorowane i kontuzje pojawiaja sie zbyt czesto. Jednak. Wczoraj pojawil mi sie pewien problem, gdy uruchamiam FMRTE, komputer sie zawiesza, czesto wyskakuje czarny ekran i ni w dup.. ni w cip. nie mozna nic zrobic ( gram na lapotopie, wiec zamykam go i owtieram ponownie ) wtedy pojawia sie okienko ze wystapil blad. co z tym mam zrobic drodzy przyjaciele ? :D

A i jeszcze jedno. Pytanie do tych co wrzucali koszulki do ligi angielskiej, dziala wam koszulka domowa Arsenalu, bo mi pokazuje domyslna? wszystkie inne dobrze dzialaja.

 

Ponawiam pytanie, pomoze mi ktos?

 

a dokladnie wywala mi cos takiego i wiele wiecej okienek, ale mam po norwesku system wiec nic nie zrozumieta. http://img149.imageshack.us/img149/9550/feil.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona 2010-11. Wzmocniona w zasadzie tylko Villą i przyszłościowymi młodziakami. Odeszli m.in. Henry (nie przepadam za nim), Milito (ze swoim LB/OŚ nie miał szans w składzie) i Botia (oferta była zbyt kusząca :D). Taktyka 3-4-3, dość nietypowa jak na Hiszpanię, z szerokim rozstawieniem obrońców (OP, OL, OŚ) i "diamentem" w pomocy (DPŚ, PP, PL, OPŚ). Mam już listopad, ostatniej porażki doznałem w LM w marcu :P I to jeszcze "starym" składem i ustawieniem (4-4-2 diamentem, o ile dobrze pamiętam). To tyle z chwalenia się ^^

 

Delejt, won na forum GZ.pl! a tak na poważnie to graty ;d Ja nie mogę nic ugrać... :(

Z kim mam (wątpliwą) (nie)przyjemność? ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...