Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gra sama nie poinformuje Cię kiedy zawodnik otrzyma pozwolenie. Albo potrzymaj go w Belgii 2 lata (wtedy powinien dostać drugie obywatelstwo). Albo ściągnij go w trakcie okienka transferowego i zaproponuj nowy kontrakt, jak nie dostanie pozwolenia znów go wypożycz jeśli się da.

Odnośnik do komentarza

Witam i mam małe pytanko. Gram w angielskojęzyczną wersje FM'a. Wiem, że do starych wersji można było sciągnać plik z polskim tlumaczeniem. Czy jest to możliwe w FM 2010, a jeśli tak, to gdzie szukać downloadu? Z gory dzieki ...

 

 

Zawsze wystarczyła zwykła łatka jeśli dobrze pamiętam. Nie wiem jak jest w nowym FM, bo nie zwróciłem uwagi, ale prawdopodobnie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie

Pobrałem Fm 2010 skopiowalem cracka i nie wiem co dalej wlanczam gre i wyskakuje mi komunikat ze disc no found cos takiego. Moze ktos wie jak to zainstalowac?

 

Ps. prosze nie odpowiadac kup sobie orginal itp

Dzieki i Pozdrawiam

 

 

Ja Tobie odpowiem najlepiej jak potrafię. Po pierwsze nie "wlanczam", tylko włączam, a po drugie nie zadawaj więcej głupich pytań. Po prostu brak słów na złodziejstwo!!!

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam taki problem, że cały czas jak włączam mecz mam Kamere TV, a nie chcę i cały czas muszę wyłączać tam u góry "WYŁĄCZ KAMERA TV", da się coś z tym zrobić? Chodzi mi o to, żebym cały czas nie musiał klikać tam, tylko, żeby od razu była Kamera Klasyczna (czy jakoś tak).

Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A czy mi może ktoś udzielic wyjaśnień na temat nastepujących "zachowań" gry:

 

1. Gram Radomiakiem dzieki plikowi dodającemu 2 i 3 lige polską, awansowałem do 1. ligi po 3 sezonach. Mam solidnych playerów a mimo to trace mnóstwo bramek- dośc dodac, że jak nie stracę gola w meczu to chyba jest to 0-0!!! Kiedy awansowałem przed rokiem z 2.ligi to miałem straconych 45 bramek w sezonie na 34 spotkania. Mimo, iz wówczas miałem o wiele lepszych zawodników niż reszta ligi... Czy to jest spowodowane tymi bugami zwiazanymi z obroną??

 

2. Odnośnie powyższego punktu: potrafię grac jak z nut 1. połowę i wygrywac 3-0, by w 2. poł. dostac 3 bramki (lub wiecej!!!) i stracic punkty:( I to nie jest pojedyncza sytuacja- to się zdarza notorycznie!! Uprzedzajac uwagi dot. koncentracji- u moich zawodników jest ona wyzsza niz u innych z ligi:|- co poradzicie??

 

3. Ostatnia chyba- "jak na razie" - sprawa: mianowicie nie ma u mnie takiego czegos jak okna transferowe. Mam włączoną tylko lige polską,a mimo to w żadnej z lig nie przestrzega się zasad okien transferowych -transfery przeprowadzane sa przez cały rok, nawet w najlepszych ligach!!! Czy ktos umie to wytłumaczyc??

 

Pomóżcie!!!

 

 

Odnośnik do komentarza

A czy mi może ktoś udzielic wyjaśnień na temat nastepujących "zachowań" gry:

 

3. Ostatnia chyba- "jak na razie" - sprawa: mianowicie nie ma u mnie takiego czegos jak okna transferowe. Mam włączoną tylko lige polską,a mimo to w żadnej z lig nie przestrzega się zasad okien transferowych -transfery przeprowadzane sa przez cały rok, nawet w najlepszych ligach!!! Czy ktos umie to wytłumaczyc??

 

Pomóżcie!!!

 

Przypuszczam że autor tego pliku dodającego 2 i 3 ligę, zapomniał ustawić daty w oknach transferowych ;)

Odnośnik do komentarza

Mam maly problem z FM-em. Mianowicie czasami w czasie meczu gra sie zawiesza. Mozna ja wylaczc przez ctr+alt+del, ale ostatnim razem poczekalem troche dluzej i juz sie wogole nic nie dalo zrobic, wiec wiadomo trzeba bylo wylaczyc "z przyciska". I wszystko fajnie tylko ze cos sie ze Stem-em stalo i musialem wszystko przeinstalowac. No i moje pytanko brzmi czy ktos ma jakas rade co zrobic zeby sie gierka nie zawieszala? Bo troche szkoda tracic czasami ponad godzine gry. Dodam, ze gram na patchu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...