Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje coś takiego jak niemoc z poszczególnymi drużynami? ;) Zawsze jak gram akurat w moim przypadku z Górnikiem Zabrze i Lechią Gdańsk to te mecze są ciągle w plecy. Nie ważne jaką ja prezentuje formę, a jaką rywal. Świeży przykład - mam 7 zwycięstw z rzędu, ostatni mecz pokonałem Zagłębie Lubin 6-1. Mam świetną formę, ogrywam min. Legie, Wisłę, aż przychodzi mecz ze słabiutką aktualnie Lechią gdzie dostaje 2:0. Akurat z tymi drużynami ilekroć nie gram to jest totalny piach. Nie ważne czy wyjazd czy u siebie. Przypadek, czy nie umiem grać z zespołami np. z taką taktyką?

Odnośnik do komentarza

Poważna sprawa.

 

Jak wiadomo kasa ze sprzedaży zawodników leci do klubu, a x % z transakcji dostaje się na transfery.

O dziwo taka sytuacja się u mnie nie pojawiła.

Sprzedałem grajka za 1,1 mln zł. Także już jakaś tam pokaźna suma powinna wylądować na transfery, z reszta do klubowej kasy. Niestety, po kasie nic widu ni słychu. Zawodnik odszedł, a klub się nie wzbogacił. Stan konta ten sam, na transfery 0 ... Mówię, że może musi upłynąć jeden dzień (?). Klikam kontynuuj i nic. W przychodach nic nie ma.

Sytuacja miała miejsce 2 razy, z tymże za 1. kwota transferu opiewała na sumę 400tys. Niestety, tu również kasa widmo.

 

oczywiście był to najnormalniejszy transfer. Miałem z nim kontrakt ważny ...

coś nie tak ? czy to ja jestem głupi ?!

 

 

liczę na konkretną pomoc, bo jestem lekko zdenerwowany.

gdzie ta kasa się podziała :| ?

 

mozesz miec 0% na transfery ze sprzedazy i wtedy nic nie dostaniesz na "zakupki", sprawdz w finansach klubu jaki masz %

+ kaczamanov.

 

 

macie rację.

Przeoczyłem to. Miałem 15% wcześniej i wydawało mi się, że w tym sezonie też tak jest.

Obecnie mam 0%. Także ta sprawa wyjaśniona.

Natomiast co z kasą ogółem ? w dochodach brak, stan konta się nie zmienił.

 

 

 

dzięki.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie,

 

Odpaliłem dzisiaj Fm przez Steama i załadowała mi się niewielka aktualizacja. Czyżby fix do crush dumpów? Oficjalna wspominała coś o możliwości wydania fixa przed poważniejszymi łatkami.

 

pozdrawiam,

progresywny

 

Niestety, raczej jeszcze problemu crash dump nie rozwiązali:

 

http://community.sigames.com/showthread.php?t=161196&page=5

 

Jeśli znajdą przyczynę i rozwiązanie, które nie będzie powodowało innych błędów to imo muszą to wydać jak najszybciej, bo wydanie komercyjnej gry, która powoduje crash dump to po prostu wstyd.

Odnośnik do komentarza

obserwacja pewna:

Złowrogi "crash damp" czuwa u mnie u w "podpowiedziach wspoółpracowików" - nie chciałem ich obrażać i tylko przeglaądałem owe podpowiedzi - nie odrzucałem ich. Ilekroć wchodzę w tę funkcję zaliczam crash dampa.

pozdrawiam tych co grają "do przodu",

progresywny

 

eh - nie ma regóły. "podpowiedzi współpracowników" znowu chodzą

Edytowane przez Gabe
ortografia!!!
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy w edytorze dołączonym do gry zrobię reprezentację np: Basków?(chciałbym żeby grała od kwal. do euro 2012) Pamiętam jak w CM 01/02 z udało mi się zrobić reprezentacje Katalonii, jednak w tej ani poprzednich wersjach nie widzę takiej opcji. Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Czy wam tez się zdarza momentalny spadek formy? Gram Lechia Gdańsk, i bylem w stanie wygrać z Wisłą 3:2(Przegrywałem 0:2), na wyjeździe z Legia 1:2, z Ruchem 3:0, z GKS Katowice 4:0, a tu nagle 4:1 z Polonia Bytom. Trochę dziwne to, i czuje jak by chcieli przekombinować realistycznosc gry. Nie widzę sensu czemu, Taktyka gry z Wisła, czy Legia które są o 2 klasy lepsze, nie działała na Polonie Bytom. Rozumiem ze oni mogli sobie najlepiej radzić z ustawieniem 4-4-2, ale to nie zmienia faktu ze Lechia by nie traciła piłek po 2-3 podaniach... Ma ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...