Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos juz sie o to pytał kilka stron temu, ale nie dostał opowiedzi, wiec ponawiam pytanie:

 

Co zrobic by bez ciągłego klinan w ekran Mś widziec zestaw apr meczóe eliminacyjnych i finałowych to samo tyczy sie ME?

 

 

mam ten sam problem... ustawiłem subskrypcje na MS, Detail Level MS na all i dalej nie raczy mi pokazać wyników

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie mam pytanko lub prośbę. Za FM 09 miałem ten zestaw zdjęć FMSite.net z tego linku http://www.fmsite.net/foro/index.php?showtopic=27357# , ale ostatnią wersję zaciągnąłem 3.0 jakiś kawał czasu i teraz wszedłem na ich forum i widzę wersję 4.0 oraz update 4.1. No i tu mam pytanie ,gdzie to mogę ściągnąć ,gdzie znajdę linki do ściągnięcia lub może ktoś ma to i by gdzieś to wrzucił z góry za pomoc dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Można sobie ustawić swoje tło czy tylko takie jak w skórce? I jesli tak to gdzie się to ustawia? ;/

 

Podbijam:

Jak włączyć suskrycje żebym widział wyniki Ligi Europejskiej, Eliminacji MŚ, bo kliknąłem tą gwiazdkę ale subskrypcja przychodzi mi na skrzynke a ja po prostu chce żeby mi sie pojawiało to okienko z meczami i pokazywało wszystkie wyniki, tak jak to było w poprzednich FMach ;/

Odnośnik do komentarza

Ktos juz sie o to pytał kilka stron temu, ale nie dostał opowiedzi, wiec ponawiam pytanie:

 

Co zrobic by bez ciągłego klinan w ekran Mś widziec zestaw apr meczóe eliminacyjnych i finałowych to samo tyczy sie ME?

 

 

mam ten sam problem... ustawiłem subskrypcje na MS, Detail Level MS na all i dalej nie raczy mi pokazać wyników

 

Znajdz eliminacje tzn Świat - Mistrzostwa Świata i tam dojedz do Eliminacji czy jakos tak ... Jak już bedziesz widział wszystkie grupy w eliminacjach nad filtrem, obok, pod - whatever (nie pamiętam) znajdź szarą gwiazdke ! Kliknij ją, zacznie świecić - WŁĄCZYSZ SUBSKRYPCJE el. MŚ.

 

U mnie w ten sposob pokazuje wszystko.

Odnośnik do komentarza

pozwole sobie na nowo powrocic do watku zbyt duzej ilosci bramek, co mnie rowniez nie podchodzilo za bardzo, ale oto dzis poogladalem pare spotkan w realu, czesc sledzilem w internecie jako ze u buka gralem i w ostatnich godzinach mielismy niezle kwiatki:

Lyon - OM 5:5

MC - Barnley 3:3

LASK - Rapid 3:3

Ruch - Jagiellonia 5:2

Sevilla - Vilareal 3:2

RA - Sporting 2:2 (srednia goli w Portugali jest odwrotnie proporcjonalna do Holandii, HOL wynikow nie bede dlatego wypisywal, ale wysokie byly... ;)

Falkirk - Celtic 3:3

Genua - Siena 4:2 (Wlochy!)

 

w weekend zwracalem tez ogolna uwage na ilosc strzalow zza pola karnego, i niemal w kazdym meczu troche ich bylo, a niektore calkiem celne i to nawet w naszel polskiej lidze...

 

wiec moze nalezaloby w swoietle dzisiejszych wynikow i obserwacji tworcom gry pogratulowac :D

tym bardziej ze z premedytacja omijalem nizsze ligi oraz kraje Ameryki Pld ;)

Odnośnik do komentarza

Można sobie ustawić swoje tło czy tylko takie jak w skórce? I jesli tak to gdzie się to ustawia? ;/

 

mozna:

C:\Documents and Settings\"USER"\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2010\skins\"NAZWA SKINA"\graphics\backgrounds

tam wklejasz swoje tlo z nazwa "default"

 

A da się to zrobić dla standardowej skórki? W ogóle da się w tym FM-ie poustawiać backgroundy jak w poprzednich, że np. inny miałem dla swojego zespołu, inny dla Ligi Mistrzów itd.?

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla graczy którzy wytrzymali więcej niż 10 sezonów małym klubikiem z małego miasteczka (np. Corby Town).

 

Czy po rozbudowaniu stadionu powiedzmy do 30 tys osób wzrasta ilość karnetowców lub ilość ludzi przychodzących na mecze??

Czy wysokość frekwencji jest jakoś ograniczona poprzez wzgląd na wielkość miasta ,z którego pochodzi klub??

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do "wyjadaczy" FM'a, bo ja to jeszcze nowicjusz. Otóż, przyszedłem do Leicester City 2010 roku. Bylo w kłopotach, i na spadkowym 22. miejscu. W przeciągu 6 meczow zdołałem zespól wyciągnąć na 14. miejsce, i na tym miejscu zakończyliśmy sezon. Podpisałem nowy kontrakt z Leicester na 4 lata, i zakupiłem nowych grajków. Miedzy innymi Majewskiego(Koks na lige Championship, za 400L), Lewandowskiego(38występów/37bramek, pare L), Przemka Kaźmierczaka za darmo. I parę pomniejszych transferów za darmo/male kwoty. Na początku sezonu szlo mi bardzo źle, na 9. meczów, mój bilans wyglądał następująco, 22. 0-6-3. Ale potem jakoś się przebudzili(Zmiana taktyki), i zaczęli zdobywać punkty. Po malu do przodu, aż wywalczyłem awans po ostatniej kolejce do Premiership. I tutaj jest mój problem, może nie problem a pytanie. Czy w kazdym FM'ie było tak, ze jak odniosłeś taki sukces zespołem średnim(Prognoza mediow 15. w tabeli na koniec roku), to odrazu wielkie kluby pisały? Trochę bez sensu. Bo są setki trenerów co maja takie sukcesy, a tobie akurat wysłali ofertę... Chodzi tutaj o Manchester United. Skonczyli sezon na 7. miejscu i potrzebowali nowego Menadżera. Jakiś czas później( parę dni/tyg.)Reprezentacja Narodowa Anglii tez potrzebowała nowego menadżera, to się zgłosiłem i... Dostałem posadę...

 

Nie wydaje się wam ze to trochę za szybko/łatwo? Żadne "średnie" Kluby się nie zgłosiły, a tylko bardzo mocny Manchester. Sorry ze tak się rozpisałem ale chciałem dać cały "wygląd" tej sytuacji.

 

Jak by ktoś mi mógł napisać czy tez tak było w poprzednich FM'ach, bo mi nigdy po tak krótkim czasie nie przyszła żadna oferta z takiego wielkiego klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...