Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie dodac pierwsza lige (ktora dziala jak kazda inna oryginalnie dostepna) do FMa :):):)

Padlo na Pierwsza i druga lige Malty.

Chcialbym podpowiedziec ''dodawaczom'', ze czasem bedzie trzeba samemu stworzyc puchar aby moc dodac lige oraz puchary. Podczas tworzenia Superpucharu w ww lidze znalazlem jego odpowiednik ale zostal zarejestrowany przez edytor jako Puchar Ligi (co pokrywalo sie nazwa z prawidlowym pucharem ligi). W tym momencie nalezy samemu stworzyc ''rozgrywki'' o nazwie ''Maltese Supercup'' i wybrac odpowiednia reputacje dla rozgrywek.

To moje pierwsze spostrzezenie, ktore mam nadzieje pomoze innym w dodawaniu lig :)

Odnośnik do komentarza

mala liczba piłkarzy jest dostepna bo nie ma '' dodaj wszystkich graczy'' takiej opcji :(

przy wyborze rozmiaru bazy danych wybierz niestandardowa i tam wybierasz piłkarzy.

 

Próbował ktoś wrzucic loga z fm 09? Robiłem analogicznie jak to miało miejsce w fm 09, ale się nie udało ich odpalić. Mam pytanie, czy stare fake (np z fm 09) pozwoli na to, żeby Japonia i Niemcy miały normalnych zawodników, a nie "szaraków"?

Odnośnik do komentarza

mala liczba piłkarzy jest dostepna bo nie ma '' dodaj wszystkich graczy'' takiej opcji :(

przy wyborze rozmiaru bazy danych wybierz niestandardowa i tam wybierasz piłkarzy.

 

Próbował ktoś wrzucic loga z fm 09? Robiłem analogicznie jak to miało miejsce w fm 09, ale się nie udało ich odpalić. Mam pytanie, czy stare fake (np z fm 09) pozwoli na to, żeby Japonia i Niemcy miały normalnych zawodników, a nie "szaraków"? 

 

Jak nie działają loga?? Ja mam wrzucone z 09 i na demie działały i teraz na pełnej też działają. Fake też pewnie zadziała

Odnośnik do komentarza

koncząc edycje wybierasz 'zapisz dane edytora' - i są one zapisywane w folderze editor data w moich dokumentach

tworząc nową grę wyskakuje Ci okienko z bazą, na dole masz info o plikach edytora i zaznacz po prawej stronie ptaszka, następnie przechodzisz do okna z listą plików edytora i tam wybierasz co Cię interesuje, reszta tak samo jak w 09

Odnośnik do komentarza

Witam, zainstalowałem Managera i wyskakuje mi błąd podczas uruchamiania: program Football Manager 2010 10.1.0f84702 przestał działać - włącza się Steam i dalej nie idzie. Mam do wyboru - wyszukaj rozwiązania przez Windows i zamknij program. Gdy wyszukuję to nic to nie daje. Czekam na szybką odpowiedź, bo liczyłem dziś na kilka godzin przy komputerze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...