Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku są trzy możliwości używania FM'a:

 

1. Kupujesz grę przez Steam i grasz bez płyty.

2. Kupujesz grę na DVD i grasz z płytą w napędzie.

3. Kupujesz DVD, rejestrujesz na Steam i grasz bez płyty w napędzie.

 

Tak więc dla każdego coś miłego.

 

Czy mógłby mi ktoś w prosty sposób odpowiedzieć czy którakolwiek z w/w instalacji pozwoli mi na zainstalowanie oraz na grę na 5(badz innej liczbie ) komputerów jak to miało miejsce w FM2009.

Odnośnik do komentarza

Bez płyty prawdopodobnie nie.

 

Jedna z pierwszych recenzji FMa:

http://www.eurogamer.net/articles/football-manager-2010-review?page=2

Ocena 9/10 i komentarz:

Football Manager 2010 is the best football management game on the market by some stretch, a game of unrivalled realism, depth and longevity, and the most accessible FM game we've seen for many years.

brzmi obiecująco.

Odnośnik do komentarza

Czesc, nie siedze za bardzo w temacie, wiec bede wdzieczny jesli ktos mi w jednym zdaniu odpowie na nastepujace pytanie.

 

Chcialbym zagrac Unia Tarnow w FM2010, a ze ponoc w edytorze ma byc mozliwosc tworzenia lig, czy scena FM planuje wydanie specjalnego patcha aby mozna bylo grac w Polsce od ligi III w zwyz ?

 

Rozumiem, ze stworzenie wszystkich druzyn, z pilkarzami, statystykami itd. zajmie pewnie pare miesiecy, i ktos sie tego podejmie, ale poki co zalezy mi po prostu na samych rozgrywkach, oraz na klubach ich informacjach, barwach itd. Pilkarze moge bac wygenerowani automatycznie. Na pewno to jest znacznie mniej pracy.

 

Czy wiadomo jest, czy jest cos takiego planowane pare dni po premierze?

 

Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby mi ktoś w prosty sposób odpowiedzieć czy którakolwiek z w/w instalacji pozwoli mi na zainstalowanie oraz na grę na 5(badz innej liczbie ) komputerów jak to miało miejsce w FM2009.

 

Możesz zainstalować nawet na 100 kompach ale i tam będziesz mógł uruchomić wyłącznie na jednym naraz ( teoretycznie i po pewnych zabiegach może na dwóch ).

 

 

rejstracja przez telefon znowu bedzie taka upierdliwa itp :> ? to samo co poprzednio bedzie :>?

 

Nie ma już rejestracji przez telefon, tylko Steam lub płyta DVD w napędzie.

Odnośnik do komentarza

 

No to faktycznie, moja cena na gram.pl 99,90 zł. wygląda wobec tego całkiem, całkiem :) I mimo, iż wrażenia po demie są jak najbardziej pozytywne, to i tak zgodnie z tradycją, odczekam jakiś czas na opinie po pierwszej łatce. I wówczas zobaczę, co dalej.

 

 

Ja juz się wyleczyłem z gram.pl i ich zniżkami

2009 kupiłem w niższej cenie w dzien premiery w MM niż na gram.pl miałem po zniżkach z kosztem dostawy.

(wszystkie mam rejestrowane na gram.pl)

W tym roku pewnie będzie to samo i co najważniejsze w dniu premiery a nie tak jak 2006/07/08 pare dni po :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...