Skocz do zawartości

Data rejestracji na CMF


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Po prawie 2 godzinach pracy udało mi się przywrócić daty rejestracji wszystkich osób, które wpisały się w tym temacie. Proszę wszystkich o sprawdzenie czy czegoś nie zmodyfikowałem źle, a Qcza, skoro nie chciało mu się podać linków do profilów osób, które podał, aby sprawdził czy te osoby mają teraz dobrze ustawione daty.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Nie miałbym powodu kłamać :). A w jaki sposób udowodnić? Hm... W tym zapisie ze starego forum widnieje mail, którego już nie używam i bezużytecznie kwitnie. Dla potwierdzenia mógłbym dać na priwie hasło do niego przez które można się na nie zalogować ;]. Choć to nie jest "pewny" dowód, bo i takie hasła można ponoć nietrudno zdobyć (aczkolwiek to już nie moje kompetencje wiedzy informatycznej ;) ). No, ale jeśli nie, to wówczas trudno. W końcu to tylko data ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie pomyśl sobie, że to moja zła wola, ale muszę mieć 100% pewność, że to było kiedyś Twoje konto. Gdyby każdy tak sobie wskazywał konta na starym forum to zrobiłby się bałagan. Hasła nie posyłaj - nigdy nikomu nie oferuj swoich haseł, choćby byli nie wiem jak bardzo zaufanymi osobami.

Odnośnik do komentarza

Jasne! Spoko, zdaje sobie z tego sprawę. :) W takim wypadku poza tym mailem nic o zbliżonej "prawdziwości" podać nie mogę. (Jedynie mogłoby mi zostać powspominanie co poniektórych akcji, które miały miejsce na forum z przed 8 lat ;). Ale to i tak nie miałoby nic wspólnego z uwiarygodnieniem mnie z ówczesnym nickiem :) ).

Generalnie zmieniona data i tak miałaby w sumie wymiar estetyczny ;).

 

No nic. W takim razie trudno, niech zostanie to co jest. :]

 

EDIT:

Co do haseł. Tamto co było w tamtym mailu i tak nie ma już nic wspólnego z moją obecną działalnością internetową. Aż takim samobójcą nie jestem. ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety.

Moja aktywność "forumowa" zakończyła się wówczas (o ile dobrze pamiętam) jakoś po premierze CM4. Ograniczała się tylko do starego "niebieskiego" forum. (i lat świetności LCM-u ;)). Z tym "nowym" starym forumcm zetknąłem się dopiero pod koniec 2008r. i później już rejestracją taką jaką mam w profilu obecnie.

 

Trudno, nie ciągnijmy tego :). Niech zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...