Skocz do zawartości

Żagle


Touder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przypominam sobie takiego tematu, ani wyszukiwarka nic nie mówi o takowym, więc zagaję.

 

Kto nie boi sie Neptuna i czasami przeistacza się ze szczura lądowego w (swa)wolnego człowieka, który uwielbia łapać wiatr we włosy i żagle oczywiście?

 

Ja jutro jadę na tydzień na nasze przetłoczone Mazury, aby pobawić się ze znajomymi w zwiedzanie jezior, kanałów i co równie ważne tawern przyszlakowych. ; )

Odnośnik do komentarza

Żeglowało się nie raz po Mazurach, to były piękne i łatwe czasy. Teraz od czasu do czasu śmigam po Cork Harbour w niedziele, jako że przymierzają mnie panowie starszyzna plemienna do młynka na następne regaty Cork Week :) Każdemu polecam jako rozrywkę, bo chyba nie ma nic fajniejszego niż śmigać po Mazurach i poznawać nowych ludzi w portach :) I nie oglądać wschodów słońca :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i po temacie. :)

 

Wypływaliśmy z Giżycka dwoma małymi jachcikami TES 678. Popłynęliśmy na północ, zahaczyliśmy o Dobskie, gdzie mój jacht wpadł na mieliznę i zerwało fał od steru. Załoga dostała prawie zawału. :D Nocleg na plaży przy Jeziorze Dargin. Później popłynęliśmy do Mamerek, gdzie spędziliśmy dwa dni, bo wstać się rano po imprezie nie chciało. Powrót do Giżycka, nocleg w porcie i na południe do Rydzewa. Rejsik typowo rekreacyjny, wieczorami ze sporą ilością alk. ;] Tak jak mówi Melerqu, jak oglądnąłem wschód słońca, to później nie było komu prowadzić. ;)

 

Barman, wypływaliśmy z Pięknej Góry. Całkiem sympatyczna przystań, tylko daleko od centrum (tylko po co komu miasto?). ;)

 

W tym roku planuję jeszcze jakiś zimowy kilkudniowy hardcore na czymś może większym się uda i może jeszcze kilka dni na np. Drawskim? Ponoć miłe miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...