Skocz do zawartości

Scouting


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na starym forum byl taki temat wiec pozwolilem sobie go zalozyc....

 

Pytanie

Czy jesli moj scout bede go wysylac do roznych miejsc na ziemi to bedzie rosla ta suma rekompensaty (chodzi mi o to ze jakis klub zglasza sie po mojego scouta i jesli sie zgodzi odejsc z mojego klubu to ja dostaje rekompensate) ? I ile moze trwac zrobienie ze scouta z malo znanego do repuracji kontynentalnej?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

witam

 

w FM06 jak wysylales scouta np do kolumbii w poszukiwaniu talentow to co jakis czas sam przysylal profile ciekawych zawodnikow a w FM07 nie potrafie sie tego doszukac... nie ma takiej opcji czy poprostu zle szukam?

drugie pytanie, mam budrzet klubu 100mln zl i moge wysylac scoutow tylko po europie... jak zrobic zeby mogli jezdzic tez na inne kontynenty?

z gory dzieki za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
o, wlasnie Handballer mnie ubiegł :)

 

pojedyncze raporty rzadko Ci się trafią - tak działa scouting

 

najlepsi gracze wg souta będą oznaczeni gwiazdkami przy nazwiskach od 1 (słabo) do 7 (super)

 

ok rozumiem z tymi gwiazdkami to wiem o co chodzi...

ale wyslalem go ostatnio do serbii bo narazie tylko na swoim kontynencie moge szukac zawodnikow i ma w obserwacjach tylko tych zawodnikow ktorych ja mu zlecilem do obserwacji a samemu nigkogo nie wyszukuje :|

 

acha a co do reputacji to mam reputacje krajowa:| a wygralem LM a wczesniej 2 miejsce w Uefa wygrane Klubowe MS...

jak zarobic na ta reputacje?

Odnośnik do komentarza
Zeby scout wyszukiwal pilkarzy nie trzeba miec wlaczonej danej ligi. :)

 

zgadza się, ale skaut może wynaleźć znanych zawodników z zespołów, tutaj, Serbii, którzy będą załadowani, pomimo, że liga jest nieaktywna.

 

Widocznie słaby skaut albo za krótko szuka. :)

 

@ kropaBKS:

 

a jaki masz rozmiar bazy danych - może "small" i dlatego nie masz w Serbii żadnych piłkarzy?

Odnośnik do komentarza
Zeby scout wyszukiwal pilkarzy nie trzeba miec wlaczonej danej ligi. :)

 

zgadza się, ale skaut może wynaleźć znanych zawodników z zespołów, tutaj, Serbii, którzy będą załadowani, pomimo, że liga jest nieaktywna.

 

Widocznie słaby skaut albo za krótko szuka. :)

 

@ kropaBKS:

 

a jaki masz rozmiar bazy danych - może "small" i dlatego nie masz w Serbii żadnych piłkarzy?

 

Rozmiar bazy danych mam najwiekszy ze standardowych;)

 

apropos slabego scouta to jakie skile sa najwazniejsze dla scoutow?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
apropos slabego scouta to jakie skile sa najwazniejsze dla scoutow?

ocena umiejętności i potencjału?

 

tak tez mi sie wydaje i moj scout ma i to i to na 20 wiec raczej slabosc scouta nie wchodzi w gre przy w/w problemie...:/

Odnośnik do komentarza
apropos slabego scouta to jakie skile sa najwazniejsze dla scoutow?

ocena umiejętności i potencjału?

 

tak tez mi sie wydaje i moj scout ma i to i to na 20 wiec raczej slabosc scouta nie wchodzi w gre przy w/w problemie...:/

Nie tylko to ! Jeszcze musi mieć adaptacje wysoką. Powiedzmy , że jakiś tam jest sobie zawodnik 'dobry' z wysokim potencjałem to jeden scout z niską adaptacją może nie zaakceptować tego zawodnika , podkreślam nawet jeśli jest bardzo dobry a drugi scout z wysoką adaptacją zaakceptuje tego grajka. Ci łowcy z mniejszą mają większe wątpliwości co do talentu danego piłkarza ;) Nie sądzicie , że mam racje ?

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ na scouting. Za to ważna jest reputacja. Sam zauważyłem, że scout o reputacji kontynentalnej, jeśli zostanie poproszony o "report card only" (nie wiem jak to brzmi w wersji pl), udzieli nam więcej informacji, niż scout o słabszej reputacji.

Odnośnik do komentarza
Nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ na scouting. Za to ważna jest reputacja. Sam zauważyłem, że scout o reputacji kontynentalnej, jeśli zostanie poproszony o "report card only" (nie wiem jak to brzmi w wersji pl), udzieli nam więcej informacji, niż scout o słabszej reputacji.
Mi chodzi o rekomendacje , scout z wys. ada. może dać rekomendacje ''Powinien stać sie naszym głównym celem'' a scout z nis. ada. da ''byłby niezłym zakupem'' albo jeszcze coś innego. a co do reputacji to jak najbardziej sie zgadzam ;)
zdaje mi pełne raporty o piłkarzach
Nie chodzi mi o pełny raport tylko o 'rekomendacje'
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...