Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite


Gość Dimhil

Rekomendowane odpowiedzi

Może jestem ślepy, ale nic specjalnego nie widzę w tym zawodniku. Wątpię, aby dał sobie radę w czołowej drużynie polskiej Ekstraklasy. Natomiast moi skauci (atrybuty 11-13) pieją z zachwytu ilekroć wyślę ich na obserwację tego chłopaka. Czy Wy widzicie w nim cokolwiek ciekawego?

Pamiętacie w/w gościa? Otóż ściągnąłem go do klubu i oto jak się rozwinął przez 2 lata. Atrybuty ładnie poszły mu w górę i gdyby grał więcej oraz omijały go kontuzje, może byłoby jeszcze lepiej. Mimo tego, latem najprawdopodobniej rozejdą się nasze drogi, bo to zawodnik za słaby na Śląsk. A może dać mu jeszcze szansę...?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przedziwny mecz mialem przed chwila -- normalnie nie zasmiecam forum, ale tym razem musialem. Wiem, ze Auckland City to zaden przeciwnik i nie ma sie tez co szczycic, tym, ze sie ich ogralo Manchesterem United (zazwyczaj nie grywam potegami, ale tym razem - po dluuugiej przerwie - postanowilem sobie wybrac wlasnie Red Devils, za ktorymi nie przepadalem nigdy szczegolnie), ale jest cos na rzeczy chyba jak sie wygrywa 18 do 0 :P czy to nie jest dziwne? :) Jeszcze nigdy tak wysoko nie wygralem, a gram od 2002 r. i nie raz grywalem mocnymi zespolami z cieniasami, chociazby przed sezonem, zeby sie rozgrzac.

 

7 goli Freda (sciagniety z Lyonu), 4 Johna Obi Mikela, 2 Nigela de Jonga, reszta ekipy po 1 - wszyscy nota 10/10 oprócz bramkarza (Edwin otrzymal 8/10).

 

Wiadomo, byloby sie z czego cieszyc jakbym Aucklandem rozwalil MU tak wysoko, ale tak czy siak - dawno nie gralem i jakos tak mnie ta wygrana ucieszyla. :)

 

Nie wiedzialem jaki dzial, takze w razie pomylki prosze o przesuniecie do odpowiedniego (pogrywam w FM 2006).

 

Pozdrawiam,

 

RT (aka dent0n)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...