Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Torment Tides of Numenera. Gracie? Posiadacie? Legenda powróciła i mam przeczucie, że powrót będzie zacny :) Dobre recenzje na to wskazują. Piotr Fronczewski również na to wskazuje. Jeżeli ktoś nie widział to wrzucam małego letspleja: https://www.youtube.com/watch?v=hLPf8p2fd1s&feature=youtu.be

Gra wygląda zacnie, ale wymagania sprzętowe :o

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po obejrzeniu tego gameplay'a z Shadow of War skala na moim hajpometrze skończyła się po kilku chwilach. Uważałem Shadow of Mordor za grę znakomitą, dająca dużo frajdy z grania weń, ale tu... No brak mi słów. To co było najlepsze w Mordorze, czyli Nemezis tu weszło kilka leveli wyżej, a skala rozwoju tego pomysłu niesamowicie mnie rajcuje. Oczywiście są obawy, ze gra będzie się składać tylko z takich bitew, które prezentują się doskonale, w końcu będą powtarzalne. Mordor w sumie tez był oparty na jednym patencie i w końcu stawał się monotonny. Albo ze będzie to wydmuszka, super bitwy i reszta bardzo słaba. Nie wiadomo czy pokazane w rym filmie interwencje bohaterów w zależności od ich umiejętności i rozkazów w ogóle wypali czy będzie nieudane - jeśli tak jak na filmie, to wow, będzie szaleństwo ;) Z niecierpliwością będę czekał na więcej informacji o tym tytule. Szczególnie co poza tak kosmicznymi bitwami ma w ofercie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Trafiłem na humble bundle na Super Mega Baseball: Extra Innings. I jestem zaskoczony, że taka gra jest bliska jedynej grze o tej dyscyplinie, która mnie wciągnęła czyli serii MLB (tak to seria o równie twórczych tytułach co FIFA, czyli co roku dodajemy +1 do roczniku). MLB jednak nie pojawia się na PC, a ta gra z olei jest dostępna na steam i ma świetną grywalność. Jeżeli ktoś lubi ten sport - polecam!

https://www.humblebundle.com/very-positive-bundle

Odnośnik do komentarza

Też kupiłem i naprawdę fajnie się gra. Trochę jeszcze muszę popracować nad sterowaniem na padzie. Dla mnie jedyny minus jest taki, że nie można zapisać w trakcie meczu, tylko od razu dostaje się porażkę.

A no i jeszcze co jakiś czas wyskakuje mi błąd, gra się minimalizuje, potem jak ją przywracam to po chwili się zamyka.

 

Ale może byśmy jakieś forumowe multi kiedyś spróbowali?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...