Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Brzmi dobrze:

 

 

Origin Access Premier to nowy plan abonamentowy dający nieograniczony dostęp do najnowszych gier EA. Abonenci usługi będą mogli pobrać pełne wersje nowych gier EA, takich jak Madden NFL 19, FIFA 19, Battlefield 5 i Anthem na 5 dni przed premierą. Pełne wersje pozostaną w ich bibilotece tak długo, jak usługa będzie opłacona.

Zwykły Origin Access zostanie przemianowany na Origin Access Basic i nie doczeka się żadnych zmian. Posiadacze usługi Premier, poza dostępem do nowych gier, mogą też korzystać z wszystkich benefitów usługi Basic.

Origin Access Premier wystartuje tego lata i będzie dostępny w cenach 59,90 zł miesięcznie i 419,90 zł za cały rok.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Nie ma topiku hack`n`slash, do RPG nie pasuje, więc wrzucę tu.

 

Wiem, że od jakiegoś czasu, ale dopiero co zagłębiłem się mocniej. Pojawił się ciekawy mod do Grim Dawn- przenosi nam Diablo 2 do GD. Fanowski dodatek wygląda całkiem sympatycznie. Na razie w pełni zrobione są dwa akty, trzeci już niedługo. A w przeciągu zdaje się pół roku wszystkie akty z D2 mają być przeniesione. Wygląda to na prawdę fajnie i ciekawie. Bronie, postacie, stworki, odgłosy, muzyka itd zostało przeniesione na silnik GD.

Dopiero będę pobierał mod, waży 5 GB, i trochę się pobawię.

Nie wiem jeszcze jakie dwie klasy połączę. Chciałbym coś sklecić z wojownikiem, co ładnie sieka oraz wali na dystans magią czy coś w ten deseń ;)

Wymyśliłem na razie Nightblade + Inquisitor albo Arcanist + Nightblade.

Będę sobie dalej jeszcze patrzył na łączenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Da się zrobić, acz nie będzie to chyba odpowiedź jakiej się spodziewasz ;)

3 godziny temu, Monti napisał:

na jakim poziomie trudności i z jakim narratorem przeważnie grasz w rimworld?

Głównie Random Randy, poziom trudności 3-4. Zaczynam z 2-3 i przeskakuję po 2-3 latach na wyższy. Zaczynałem z 3-4, ale dostawałem sromotny łomot non stop. Cassandra jest łatwiejsza, ale później robiła ze mną rzeczy, jakie by mnie kręciły, gdybym był z tych co lubią BDSM ;) Początkującym polecam Phoebe, która bardzo powoli się rozkręca i daje sporo czasu między eventami, potem Cassandra, ale uwaga na wyższe poziomy z nią. A jeżeli chcemy efektowną i żywą rozgrywkę od początku Randy jest idealny. Odradzam najniższy poziom trudności, bo to po prostu nudne.

 

3 godziny temu, Monti napisał:

plus czy polecasz jakieś mody, nakładki graficzne :O

Moja lista modów: part 1, part 2, part 3, part 4. Nie uważam ich za kluczowe, gdyż gra bez nich jest ciekawa, a część daje zmiany kosmetyczne.

Podstawa to HugsLib, czyli fundament większości modów. Co do rozszerzenia drzewka badań polecam Misc. Robots, Misc. Robots++, Androids. Części modów nie włączyłem, gdyż nie uważam ich za potrzebne obecnie, albo nei chcę zmieniać gry, jak A RimWorld of Magic (dodaje magię) czy Children, school and learning (dodający dzieci i edukację). Polecam za to Increased Stack (większe stacki itemów), Psychology (dodaje całą gamę informacji o postaci i zwiększa zabawę z roleplayem, np. będąca w mojej kolonii pani mayor Addie the slut), Hospitality (pozwala przyjmować gości, zabawiać ich i rekrutować ich) czy Shiba Wanko (chyba wiadomo o co chodzi).

Graficznych nakładek nie mam. DOpiero dzisiaj uruchomiłem Facial Stuff, który zmienia wygląd pawnów na taki (spoiler z mojej specyficznej gry, która przyszła mi do głowy podczas jednej z porażek):

Spoiler

9256172F97E66522FF6F5B118CE7C040AC7E4649

Dodaję więc wiele stworzeń, trochę broni i pancerzy oraz podłogi, roboty i rasy.

 

Tylko większość modów może nie mieć tłumaczenia polskiego, nie sprawdzałem prawdę mówiąc.

Twój problem z drzewem badań to pewnie kwestia niskiego poziomu trudności i braku za wielu przeszkód.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

@Montidopowiadając - wczoraj ściągałem mody z różnymi rasami i odchyleniami. Wampiry, wilkołaki, elfy, krasnoludy, zatem wkrótce przetestuję czy to ma sens. Prawdopodobnie odpalę do tego RimWorld of Magic i ściągnę chyba Faction Control, które dodaje parę opcji co do fakcji na mapie wraz z ich liczbą.

 

Ah no i

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=944669553

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Grał ktoś w SW Battlefront II? Kupiłem na jakieś promocji za 2 dyszki i jest miodna, chociaż zagrałem tylko 3 mapy - raz jako snajper, raz jako Luke Skywalker i bitwie 8 na 8 i raz za sterami X-Winga. I było dobrze, chociaż skilla mam prawie zerowego ;) No, ale wszystkie gry po tej gorszej stronie mocy - ktoś wie gdzie to się zmienia, żeby grać jako ciemna strona?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 5.02.2019 o 14:25, jmk napisał:

Grał ktoś w SW Battlefront II? Kupiłem na jakieś promocji za 2 dyszki i jest miodna, chociaż zagrałem tylko 3 mapy - raz jako snajper, raz jako Luke Skywalker i bitwie 8 na 8 i raz za sterami X-Winga. I było dobrze, chociaż skilla mam prawie zerowego ;) No, ale wszystkie gry po tej gorszej stronie mocy - ktoś wie gdzie to się zmienia, żeby grać jako ciemna strona?

grasz w to jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra w Green Hell? Ja oglądam u @vrc i wygląda mega, nie tylko fajna grafika, ale jaka ta gra jest rozbudowana ? To chyba najbardziej realistyczny survival jaki widziałem. To dzieło polskich programistów, więc tym bardziej warto się zainteresować. Ciekawie się rozwija polski gamdev, wszyscy czekają na Cyberpunk, teraz wyszedł Green Hell, a jest jeszcze w kolejne War Saw i to po bardzo promocyjnej cenie - 50 zł za pre-order.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Ktoś gra w Green Hell? Ja oglądam u @vrc i wygląda mega, nie tylko fajna grafika, ale jaka ta gra jest rozbudowana ? To chyba najbardziej realistyczny survival jaki widziałem. To dzieło polskich programistów, więc tym bardziej warto się zainteresować. Ciekawie się rozwija polski gamdev, wszyscy czekają na Cyberpunk, teraz wyszedł Green Hell, a jest jeszcze w kolejne War Saw i to po bardzo promocyjnej cenie - 50 zł za pre-order.

 

Coś podobnego do Rust?

Odnośnik do komentarza

Ja gram w Green Hell, wspominałem o tym w Maryni. Super giereczka. Fajnie zrobiony crafting, cała eksploracja dżungli, fauna, flora, takie poczucie zaszczucia, że dookoła słychać zwierzynę i nie wiesz, czy zaraz nie zostaniesz obiadem jaguara :) Fabularnie bardzo sensownie uzasadnione dlaczego w ogóle się znaleźliśmy w tej dżungli. Początek jest w sumie ciężki, ale potem jak zbudujesz sobie różnie przydatne narzędzia/"budynki" to jest generalnie łatwiej. Bardzo polecam, zwłaszcza tak jak piszesz, nasze dzieło.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Brachu napisał:

Coś podobnego do Rust?

 

Nie gralem :P Luknij stream vrc.

 

 

33 minuty temu, Misiek napisał:

Ja gram w Green Hell, wspominałem o tym w Maryni. Super giereczka. Fajnie zrobiony crafting, cała eksploracja dżungli, fauna, flora, takie poczucie zaszczucia, że dookoła słychać zwierzynę i nie wiesz, czy zaraz nie zostaniesz obiadem jaguara :) Fabularnie bardzo sensownie uzasadnione dlaczego w ogóle się znaleźliśmy w tej dżungli. Początek jest w sumie ciężki, ale potem jak zbudujesz sobie różnie przydatne narzędzia/"budynki" to jest generalnie łatwiej. Bardzo polecam, zwłaszcza tak jak piszesz, nasze dzieło.

 

No i fajnie :D A jak z zarciem, caly czas jest tak, ze zjesz 4 ryby 5 bananow i dalej glodny?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Brachu napisał:

Coś podobnego do Rust?

 

Tak, to jest w sumie podobne do Rust, z tym, że Rust jest multi i Cię może inny gracz zabić. Green Hell jest póki co tylko single. Nie wiem czy są plany na multi, nie śledziłem. No i Green Hell wygląda ładniej od Rusta.

 

6 minut temu, jmk napisał:

No i fajnie :D A jak z zarciem, caly czas jest tak, ze zjesz 4 ryby 5 bananow i dalej glodny?

 

No masz 4 statystyki i każdy produkt dostarcza Ci innych statystyk. Koniec końców musisz zapewnić minimum każdego, żeby nie kopnąć w kalendarz.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, jmk napisał:

To wiem, ale ze taka ryba daje bardzo malo bialka i trzeba isc zjesc kilka i dalej masz braki?

No zjadasz, ale dalej twój organizm to "zużywa", niekończący się proces :) Możesz się napchać, że zapełnisz statystyki na full, ale zaraz Ci będą spadać.

Nie wiem czy też nie spadają szybciej zależnie od tego co robisz. Bo na przykład zmęczenie jak biegniesz, czy machasz siekierką szybciej postępuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...