Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Znowu problem z Batman Arkham City :D

 

Gdy walka się zakończy wybierz zdalnie sterowany Batarang i rzuć nim w stronę miejsca, w którym stał Pingwin. Następnie skręć nim w lewo, zleć w dół schodów i traf czerwony przycisk na samym dole. Otworzy to kratę po lewej. Przejdź przez nią i użyj deszyfratora na panelu po lewej stronie. Następnie kontynuuj przez kolejną otwartą kratę do szybu windy. Użyj impulsu na silniku w windzie i rozpyl na słabej powierzchni wybuchowy żel. Przejdź dalej i na końcu korytarza zniszcz kolejną ścianę żelem. Kieruj się dalej drzwiami po lewej. Zniszcz wybuchowym żelem popękaną ścianę z lodu.

 

 

Jestem w tym miejscu. Rzuciłem batarangiem, doszedłem do tej windy, wysłałem ją do góry, po prawej miałem ścianę, wysadziłem ją, zebrałem znak zapytania i... nie wiem gdzie dalej iść, nic tam wysadzić już nie mogę, po wyjściu z tej windy i idąc dalej też jest ślepy zaułek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poszukiwacze Zaginionej Warszawy

 

Lajtowa gierka :) Gra ma 5 etapów epok czasu. 1899, 1938, 1950, 1983, 2008. W każdej z nich musimy wykonać jakąś misje. Misje są przejrzyste, łatwe, wciągające. Oprócz grania możemy też podziwiać Warszawę jak wyglądała kiedyś to fajna lekcja historii. Ogólnie polecam fajnie mi się grało gierka mnie mocno wciągnęła a wszystkie misje przeszedłem w dwa dni. Więcej takich fajnych Polskich historycznych gier by się przydało!

 

PS: Mogę wam zdradzić, że Polska wyszła z grupy na Euro 2012 ;)

 

8/10

Odnośnik do komentarza

Gram już 10h (wg. steam) w tego Batmana i dalej mam 20% przejścia gry :D To liczy wszystkie wątki czy tylko główny?

 

Mógłby mi ktoś w spoilerze napisać co się działo w Arkham Asylum? Nie grałem w to, raczej nie wrócę, a chciałbym poznać spójność fabuły jednak, bo mnie wciągnęło ;).

Odnośnik do komentarza

Gram już 10h (wg. steam) w tego Batmana i dalej mam 20% przejścia gry :D To liczy wszystkie wątki czy tylko główny?

 

Mógłby mi ktoś w spoilerze napisać co się działo w Arkham Asylum? Nie grałem w to, raczej nie wrócę, a chciałbym poznać spójność fabuły jednak, bo mnie wciągnęło ;).

 

Afaik liczy całość, czyli wszystkie znajdźki i zadania poboczne

 

 

Po krótce chodziło o to, że na samym początku Batman złapał Jokera i umieścił go w wariatkowie (Arkham Asylium). Ten drugi wymyka się ochronie, zabija ich i Batman zostaje uwięziony w pułapce, a Joker gra z nim w swoją grę

 

 

Hyh to brzmi jak recenzja filmu w jakiejś tandetnej gazecie z programem tv :D

Odnośnik do komentarza

U mnie ostatnio grane z cyklu: stare i (czasem) jare. Złapałem się za różnorakie trylogie- przypadek w sumie. Na tapecie Wiedźmin 2, międzyczasie Dead Space. cześniej trzy części Crysisa. Ogólnie to słabe były, nudne, potarzalne. To samo tyczy się Dead Space. Na poczętku dobry horror, z czasem wtórność mocna i powtarzalność do znudzenia. Na razie nie chce mi się zabierać za kolejne dwie częśc w obawie przed następną powtórnościąi. Dogram Wieśka (choć z tym mi nieśpieszno- wolę po mału delektować się myślą o W3, a nie ograć go od razu ;) ) i na moim dysku zagości Mass Effect.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze chwile z Battlefieldem spełniają moje oczekiwania :) Jest tam taka miniaturowa scena którą łatwo przeoczyć: jadę w czołgu, obsługuję sponson, koszę uciekających Boszów ckmem i nagle zza zrujnowanego budynku wychodzi Niemiec który nie ucieka, nie kryje się, nie atakuje... tylko mechanicznie, wolno idzie przed siebie. Wspaniały szczególik.

Nie wiem, jak będzie dalej, bo teraz zaczynają mi się misje lotnicze, a Feanor już od czasów Amigi cannot into sky :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Shadow Tactics - nowa gierka w stylu starych dobrych komandosów trafiła moim zdaniem w niszę. Nie uczepili się jednak tylko braku konkurencji. Grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie, a do tego nie jest to gra tylko na jeden raz.

Wciągnęło mnie niesamowicie i mimo, że misja zajmuje mi od 50 min do 2 godzin i tak trudno mi się oderwać od monitora. Polecam każdemu, kto lubi pokombinować (i powkurzać się gdy robi coś źle :P)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zacząłem grać w xcom2, początek spoko, zaczęły mi się trochę pentiumowe czasy przypominać (w xcom1 nie grałem, ostatnia styczność z serią to Terror From The Deep), ale gdzieś tak pod koniec miesiąca zonk

 

 

w zwykłej misji nagle wyskoczyły mi węże jakieś dzikie wraz z królową, ta zmasakrowała mi drużynę i czmychnęła

 

 

Ktoś tam słyszał o skalowaniu trudności? :) Z tym stworem ńie miałem żadnych szans, aż mi się grać odechciało :)

Odnośnik do komentarza

Hmm cały czas powoluuuutku przechodzę w końcu kampanię w xcom 2 i takiego szoku nie doznałem. Fakt, że mi grozi game over bo nie kwapię się do realizacji głównych celów gry, ale w zwykłych misjach największym szokiem było wpadnięcie szeregowcami na mutona berserkera przyczajonego za rogiem niczym uczeń na fajce w szkolnym kiblu. Także z mej perspektywy albo mialeś pecha, albo włączyłeś tryb 'dowalcie mi' ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...