Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z tym, że na razie oferta wygląda bardzo słabo

 

 

Pecetowa wersja nazywa się Origin Access i na razie w Vaulcie - zbiorze gier, w które abonenci mogą brać tak długo, jak uiszczają comiesięczną opłatę - nie ma Titanfalla, drugiego z powodów, dla których warto za to płacić na Xboksie. Są za to następujące gry:

Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Dead Space, Dead Space 2, Dead Space 3, Dragon Age 2, Dragon Age Inquisition, Dragon Age Origins, FIFA 15, NFS: Rivals, Plants vs. Zombies Garden Warfare, SimCity (2013), The Sims 3, This War of Mine

źródło; polygamia.pl

Połowa z tego była w bundlach, część można było wyrwać na innych promocjach za kilka zł. Ja wiem, że to oferta startowa tylko pytanie w jakich odstępach czasu mają zamiar coś dorzucać i jakie tytuły?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Grał ktoś w Project Cars na PC? Wygląda fajnie, ale czy nie jest to za trudna gra dla laika samochodówek?

Gralem\gram. To jest takie semi-arcade. Przyjemnosci daje duzo, ale trzeba troche pojezdzic zeby sie nauczyc odpowiedniego stylu (karty prowadzi sie inaczej niz np tylnonapedowki). No i nie polecam tej gry jezeli ktos nie ma kierownicy (zreszta zadnej gry wyscigowej nie polecam bez tego kontrolera).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

No trailer niesamowity, ale szkoda, że nie odpowiada na pytanie czy to będzie bardziej DoW czy DoW II. A może jeszcze inna koncepcja. Ja bym chciał bardziej rozbudowanej dwójki chyba. Podobało mi się zżywanie ze swoim oddziałem :-k Ale skala bitew powinna być większa zdecydowanie i fabuła bardziej rozbudowana.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...