Jump to content

Kącik gier wszelakich


Recommended Posts

Temat powstał z myślą o tym, aby z każdym pytaniem dotyczącym jakiegokolwiek tytułu nie zakładać osobnego tematu, który najprawdopodobniej umarłby śmiercią naturalną po kilku (nastu?) dniach. Dlatego jeżeli czujecie, że macie problem z grą, która nie jest bardzo popularna, to lepiej zadajcie pytanie tutaj, zamiast otwierać nowy temat.

Oczywiście tego tematu dotyczą wszystkie punkty regulaminu, to nie żaden HydePark :admin: :banmaker:

Link to post

Takie pytanie kwestii technicznej, czy jeśli jakaś gra, o której będzie mowa w tym temacie zdobędzie popularność czy będzie możliwość założenia osobnego tematu i przeniesienia tam postów ??

Link to post

Dzięki temat :)

 

Mam pytanie - zainstalowałem ostatnio Ligę Polskę Manager 2005 i podczas wyboru klubu "zanikają" mi nazwy klubów, mówię ok, kliknę dalej. Zacząłem rozgrywkę i dalej to samo - nazwiska piłkarzy zanikają, inne wszystkie napisy również.

Wie ktoś jak pomóc?

Link to post
  • 2 weeks later...

Ostatnio coś mnie wzięło, aby zagrać sobie w jakiś symulator pociągów. Czy możecie polecić jakiś, który za rozsądną cenę da mi dodatkowo przyjemną dla oka grafikę?

Link to post

Najładniejsza jaką grałem jest bez wątpienia Rail Simulator.

Niestety scenariuszy jest dość mało, a scenę modderską opanowały firmy robiące płatne dodatki.

Jednak dla relaksacyjnych przejażdżek pociągiem, gdzie się ma konkretne i czytelne zadania (nie jak w Trainz np, gdzie ciemność widzę ;) )to spokojnie wystarczy.

Niedawno była reedycja w EA Classic i kosztuje jakieś 50 zł.

Link to post

Michu, a orientujesz się może, która jest ciekawsza, pod względem właśnie graficznym? Grałeś w obydwie jak podejrzewam, więc odpowiedz mi jeszcze na pytanie, o co Ci chodzi z tymi "ciemnościami" w scenariuszach Trainz?

Link to post

wizualnie no to RS kładzie Trainz 2006, w które grałem. 2009 nie widziałem, możliwe że polepszyli i to dużo.

A co do zadań, to jak masz w RS napisane, że jedziesz z A do B to jedziesz wykonując poszczególne podpunkty - możesz najwyżej walnąć się na rozjeździe, ale gra Cię o tym poinformuje. Tymczasem w Trainz spotkałem się z nieczytelnymi zadaniami, w których poszczególne etapy się np. nie wczytywały albo niezależnie co zrobiłeś to nie miało to wpływu na niby precyzyjny scenariusz. I w Trainz to tak jakbyś grał na wielkiej makiecie, w RS jesteś mechem i koniec.

Kwestia jaki model rozgrywki Ci się bardziej podoba.

 

PS - najładniejsze w ogóle, to z pewnością jest nowe Railworks, ale obawiam się, ze w Polsce są dostępne tylko na Steam i to za gruuube euro.

Link to post

Gra/grał ktos moze w Puzzle Quest ? http://www.gry-onlin...016.asp?ID=8461

 

Ostatnio kupilem w Bierdonie za 10 zl :) Dawno takiego zajebistego polaczenia gry logicznej z rpg nie widzalem ( baa chyba nigdy nie bylo :) ).

 

Oczywiście - przegenialna gra w swojej prostocie :] Ostatnimi czasy nieco zaniedbałem, bo nie chce działać na wine, ale swojego czasu namiętnie zdradzałem fma z PQ :]

Link to post

A grałeś może w 2 część? Akcja przeniosiona do kosmosu, walka z korporacja itp :) jestem ciekaw czy jest rownie dobra ( taa bo kolejne czesci sa zawsze lepsze :/ ) jak PQ :)

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...