Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, lad napisał:

Koledzy, gdzie szukacie (o ile to robicie) ofert last minute? Chciałbym się wybrać gdzieś z moją babą w sierpniu (chociaż ja wolałbym Everton - Southampton, ale co zrobić) i rozkminiam gdzie można trafić coś na kilka dni przed wylotem.

A Liverpool tak bardzo nic nie ma do zaoferowania płci pięknej?

Chyba, że jej chodzi o słońce, no to ok...

Odnośnik do komentarza

Tak mnie teraz naszło - czy ktoś z Was kojarzy jakiś portal gdzie można "zgadać się" z ludźmi, którzy jadą na wczasy w tym samym okresie w to samo miejsce? Patrzyłem na wakacje.pl, ale tam trochę martwo. Wiadomo, że na miejscu pewnie się z kimś będzie można się zgadać, ale może jest coś takiego a ja nie wiem. Ok, jeszcze znalazłem fly4free forum, ale tam to raczej informacje niż ustawki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2018 o 18:39, me_who napisał:

A Liverpool tak bardzo nic nie ma do zaoferowania płci pięknej?

Chyba, że jej chodzi o słońce, no to ok...

Udało się krakowskim targiem ustawić tak, że sierpień cebulowe all exclusive, a w październiku Liverpool :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, wojt3k napisał:

Tak mnie teraz naszło - czy ktoś z Was kojarzy jakiś portal gdzie można "zgadać się" z ludźmi, którzy jadą na wczasy w tym samym okresie w to samo miejsce? Patrzyłem na wakacje.pl, ale tam trochę martwo. Wiadomo, że na miejscu pewnie się z kimś będzie można się zgadać, ale może jest coś takiego a ja nie wiem. Ok, jeszcze znalazłem fly4free forum, ale tam to raczej informacje niż ustawki.

Pytasz o wyjazdy z biurem podrozy, tak?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, wojt3k napisał:

Tak mnie teraz naszło - czy ktoś z Was kojarzy jakiś portal gdzie można "zgadać się" z ludźmi, którzy jadą na wczasy w tym samym okresie w to samo miejsce? Patrzyłem na wakacje.pl, ale tam trochę martwo. Wiadomo, że na miejscu pewnie się z kimś będzie można się zgadać, ale może jest coś takiego a ja nie wiem. Ok, jeszcze znalazłem fly4free forum, ale tam to raczej informacje niż ustawki.

apka couchsurfingu ma takie możliwości

Odnośnik do komentarza
Pytasz o wyjazdy z biurem podrozy, tak?

Tak. Tyle że nie chodzi mi nawet konkretnie o ludzi z tego samego biura. Wystarczyłoby mi jakieś w miarę żyjące forum, gdzie ludzie ustawiają się np. Toskania - I połowa lipca, Majorka II połowa sierpnia
Myślałem, że ktoś wpadł na coś takiego, skoro nawet taki introwertyk jak ja szuka towarzystwa na wakacje.
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Vami napisał:

Ma ktoś jakieś insajderskie typy co do Tromso? Lecę na 5 dni i chciałbym zobaczyć coś, o czym nie przeczytam w przewodnikach. No i oczywiście gastro rekomendacje (z naciskiem na: dziwne, bardzo dziwne i lokalne) poproszę.

Mam koleżankę, która tam mieszka, podpytać?

Odnośnik do komentarza

Wynajęcie auta:

Bezproblemowo odbierasz w jednym mieście oddajesz w drugim. Z powodu stanu dróg w Gruzji polecam pełne ubezpieczenie :p Wypożyczałem w rentalcars i w wygooglowanej gruzinskiej wypożyczalni. Bardziej chwalę sobie tę drugą, koleś mówił po angielsku, kontakt przez whatsappa (w momencie gdy masz karte z gruzinskim internetem za 20 zł zbawienie, bo jak w rentalcars odebrałem auto i dopiero po jakimś czasie zobaczyłem odprysk na szybie którego nie było na protokole to zapłaciłem 42 zł za telefony) a przydało się to bo raz dzwoniłem do niego o 2 rano, potem przyjechał po auto zabrał pojechał wymienic opone do serwisu i oddał auto bez żadnych dodatkowych kosztów. 

 

Pociąg: Gruzińskie koleje są zajebiste, bilet kupisz przez internet bez problemu. Jeździłem za każdym razem gdy byłem w gruzji i sobie chwalę. Niestety siatka połączeń jest dosyć uboga. 

 

Autobusy: Marszrutki są wszędzie i taksiarze oczywiście, którzy będą Cię przekonywać, że tam to nie dojedziesz a jak dojedziesz to mało wygodnie itp. itd. Mogę Ci podesłać mój plan podróży tylko i wyłącznie marszrutkami jeżeli chcesz. 

 

Gruzja logistycznie jest bardzo dobrze zorganizowana. Problemem jest ich alfabet (oraz liczba dworców bo w takim Tbilisi są 4 dworce autobusowe), ale jak popytasz to Cię skierują w odpowiednie miejsce. 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...