Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle masz zła kolejność tagów i może w tym jest problem? Jeżeli otworzyłeś potem , to najpierw zamykasz , a dopiero potem .

Ekhm... Po pierwsze, w Yellow tak też jest i nigdy tak nie było. Po drugie, zawsze tagowałem jak chciałem i wszystko się zgadzało, byleby tylko zgadzała się ilość "otwartych" i "zamkniętych" tagów.

ughhh nie spojrzałem na post po wysłaniu wiadomość miała wyglądać tak:

Jeżeli otworzyłeś [u] potem [i], to najpierw zamykasz [/i], a dopiero potem [/u].

 

Jednak faktycznie, coś jest na rzeczy faktycznie, póki co nie wiem co :>

 

Odnośnik do komentarza

Melduję, że przynajmniej na GreenBlacku nie można rozwinąć listy wszystkich dostępnych emotek.

        <script type='text/javascript'>
            jsDebug = 0; /* Must come before JS includes */
            USE_RTE = 1;
            inACP   = false;
        </script>

to trzeba dodać po linijce

        <link rel="shortcut icon" href="http://forumcm.net/favicon.ico" />

Pewnie w pliku index.php jest to.

 

 

 

Przy okazji zwracam uwagę na to, że wynik totalnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy na tym skrypcie da się zrobić taki myk, że można by było wejść do tematu już do konkretnej strony z poziomu działu, w którym jest temat. Tak żeby nie trzeba było wchodzić do niego i dopiero przechodzić do konkretnej strony. Na poprzedniej wersji skryptu pamiętam że coś takiego było.

Odnośnik do komentarza

Odpowiada za style.

 

A da się coś z tym zrobić, bo szlag człowieka trafia

Przy każdej zmianie skina to się dzieje.

 

A mi w "godzinach szczytu", kiedy forum zaczyna nieco żabkować, i gdy próbuję edytować post - dopiero przerwanie działania skryptu pozwala na dokończenie edycji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...