Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zauważyłem, że forum mi strasznie muli, gdy wysyłam posta. Potrafi mi z niewiadomego powodu zamulić na kilkadziesiąt sekund, po czym jeszcze przez kilka dodatkowych mi "haczy" po dodaniu. Później wszystko wraca do normy. I teraz nie wiem, czy to wina jakiś "wpadek" skryptu, czy też może wina stoi po stronie mojego neta :-k

Odnośnik do komentarza

Przy edytowaniu postu nie wyświetla się powód tej czynności bez kliknięcia w "edytowano przez". Jeśli to okienko nie jest zaznaczone, powód zmiany treści postu się nie wyświetla. Przynajmniej ja tak mam. Na starym skrypcie tak nie było.

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Panie dzieju, wiesz może, co powoduje to spowalnianie skryptu i pady bazy danych?

Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że gdybym wiedział, to nie byłoby tego problemu? :>

Przy edytowaniu postu nie wyświetla się powód tej czynności bez kliknięcia w "edytowano przez". Jeśli to okienko nie jest zaznaczone, powód zmiany treści postu się nie wyświetla. Przynajmniej ja tak mam. Na starym skrypcie tak nie było.

Da się coś z tym zrobić?

Ile razy muszę powtarzać? Zmienił się skrypt, pora zmienić przyzwyczajenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Ile razy muszę powtarzać? Zmienił się skrypt, pora zmienić przyzwyczajenia :roll:

Panie, czy Ciebie o nic nie można się spytać aby uzyskać normalną odpowiedź? Pewnie dla Ciebie żadne pytanie jest na tyle mądre aby na nie normalnie odpowiedzieć ;)

Rozumiem, że Twoje obowiązki tu nie są lekkie, ale wykazałbyś się raz na jakiś czas wyrozumiałością

 

Ja akurat nie lubię się afiszować z tym, że edytuję czyjeś posty i chciałem spytać, czy aktualny stan da się jakoś zmienić, ale widzę, że nie.

Dziękuję za odpowiedz.

Bez odbioru (a jak już chcesz mnie zjebać to może na PW ;) ).

Odnośnik do komentarza
Ja akurat nie lubię się afiszować z tym, że edytuję czyjeś posty i chciałem spytać, czy aktualny stan da się jakoś zmienić, ale widzę, że nie.

Jako moderator masz moralny obowiązek afiszować się tym. Bo zmienianie komuś postów cichaczem to mało profesjonalne działanie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy tylko ja to mam, ale spytać warto.

 

Dlaczego, jak zaznaczam tekst do jednoczesnego pogrubienia, pochylenia i podkreślenia, to tylko pogrubia i podkreśla, bądź pochyla i pogrubia? Obojętnie czy sam wklepuje tagi, czy używam przycisków, to jest tak samo. Jak wybiorę tylko dwa tagi, to nie ma problemu i wszystko działa bardzo dobrze, problem właśnie jest przy trzech.

Odnośnik do komentarza

Coś robicie nie tak. U mnie wszystko działa.

 

 

Dziś ukazała się kolejka łatka do IPB oznaczona numerem 3.0.2. Nie będę jej instalował na naszym forum z trzech ważnych powodów:

- wielu użytkowników po zainstalowaniu jej wykryło poważny błąd w zabezpieczeniach, autorzy szybko wydali poprawkę poprawki ;) ale okazało się, że nie naprawili wszystkiego do końca,

- aktualna wersja spisuje się dobrze, więc nie będę instalował niewypału,

- nadal nie poprawiono obsługi polskiego kodowania.

Odnośnik do komentarza

W ogóle masz zła kolejność tagów i może w tym jest problem? Jeżeli otworzyłeś potem , to najpierw zamykasz , a dopiero potem .

Ekhm... Po pierwsze, w Yellow tak też jest i nigdy tak nie było. Po drugie, zawsze tagowałem jak chciałem i wszystko się zgadzało, byleby tylko zgadzała się ilość "otwartych" i "zamkniętych" tagów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...