Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

1) Fajna opcja dodana - można samemu zamykać swoje własne tematy. Zostanie ta opcja?

2) Po cóż nam w profilach "opisy"? Będą wywalone jak +/- ? Bo to też takie...zajeżdżające nk.

3) Przy prawym dolnym rogu mamy opcje przeskakiwania do różnych działów, było to też na starym , ale teraz brakuje "strona główna forum". I żeby przeskoczyć na główną stronę, trzeba jechać do góry i tam kliknąć.

1) Istniało od dawna, została dodana dla tych, którzy mają przyjaciela CMF.

2) Były już te opisy wcześniej i jakoś nie przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza

Update na 14 lipca, 15:25:

- skonwertowałem tabelę bazy danych obsługującą zawartość postów. W tym momencie nie powinny już występować problemy ze starymi cytatami. Czyli wspomniany problem nie powinien już występować,

- naprawione zostało również wyświetlanie starych tabel code,

- jak pewnie część zdążyła zauważyć, z paska przeglądarki zniknął napis "Powered by Invision Power Board". Producenci wreszcie pozwolili posiadaczom ważnych licencji na usunięcie tego napisu,

- uzyskałem dostęp do IBF Downloads. W najbliższym czasie pojawią się nowe skórki. Sami wybierzecie te, które będziecie chcieli zostawić. Do wyboru, poza skórką Blue Board będą 3 inne skórki,

- 'wyświetl nową zawartość' przenosi nas do ostatniego nieczytanego postu,

- PW można wysyłać, ale robi się to inaczej niż na poprzednim skrypcie, poprzez komunikator,

- forum działa pod Firefoxem, Operą, IE. Jeżeli jest inaczej - wyczyść ciasteczka przeglądarki.

 

Licznik postów będzie zlikwidowany. Nie wiem ile razy będę to musiał jeszcze napisać...

Odnośnik do komentarza

Przy pokazywaniu nowej zawartości pokazuje mi wszystkie nieprzeczytane posty, a nie tylko te od ostatniej wizyty.

No bo najpierw trzeba je sobie wszystkie oznaczyć jako nieprzeczytane. Halo, przecież ten skrypt obsługuje wiele nowych tabel w bazie danych i nie korzysta z kilku starych. Między innymi nie korzysta z tej, która "pamiętała" wizyty users. Każdy niech sobie teraz oznaczy wszystkie tematy jako przeczytane i od następnej wizyty będzie widział już tylko najnowsze posty klikając na "wyświetl nową zawartość".

Odnośnik do komentarza

To wina tłumaczenia.

 

 

Zamontowałem na forum fajne udogodnienie. System dopasowywania linku do nazwy tematu.

I tak, jako przykład moje wypociny z przygód w Maltepesporze ma tytuł Osmanlı İmparatorluğu i skrypt do standartowego forumcm.net/index.php?/topic/ dodaje numer tematu i całą nazwę tematu lub jej skróconą wersję. W tym przypadku: 2956-osmanl-mparatorluu/

A cały link wygląda tak: http://forumcm.net/index.php?/topic/2956-osmanl-mparatorluu/

 

Profesorskie If it moves, kick it /2620-if-it-moves-kick-it/

http://forumcm.net/index.php?/topic/2620-if-it-moves-kick-it/

 

Myślę, że się to Wam spodoba i ułatwi nawigację na forum :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...