Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie wszedzie pisza o innowacji, a juz Fifa 98: RTWC miala taka mozliwosc, z tym ze teraz bedzie to mysz + klawiatura. W sumie logiczne rozwiazanie, bo dwoma guzikami ciezko sie gra ;), chociaz w 98 to nie przeszkadzalo, ale to byla zupelenie inna gra - moja ulubiona czesci Fify :).

Odnośnik do komentarza
Sterowanie myszą było w Fifie 98 i było całkiem fajne. Ale w 98 roku pokolenie PESa to się w berka się jeszcze bawiło :>

No bez przesady ;)

W 98 roku już od roku była obecna gra ISS PRO, oraz w tymże roku premierę miała ISS Pro 98 - od których zacząłem przygodę z piłkarską serią od Konami Tokyo :) Na Playstation oczywiście :D

Odnośnik do komentarza

Te sterowanie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Strzałkami nie da się tyle zrobić i tak wycelować jak myszą. Przy ograniczeniu sztuczności w poruszaniu piłkarzy i ich plastikowego odblasku może powstać coś, dzięki czemu twórcy w tym roku nie skłamią mówiąc w samych superlatywach o nowej odsłonie gry. Jeszcze żeby z dużego kąta nie był najlepszym wyjściem pod bramką rywala i będzie można nawet w to pograć ;).

 

Jakie wymagania sprzętowe? ;]

Odnośnik do komentarza
Jakie wymagania sprzętowe? ;]

 

Nie wiadomo jakie będą wymagania, ale będziemy je znali gdy wydane będzie demko, czyli 12. września. Jeśli chodzi o sterowanie przy pomocy myszką to można to porównać do prostej gry "Netsoccer" - duuuużo lepiej się gra myszką niż klawiaturą, nieprawdaż ?

Odnośnik do komentarza
Jakie wymagania sprzętowe? ;]

 

Nie wiadomo jakie będą wymagania, ale będziemy je znali gdy wydane będzie demko, czyli 12. września. Jeśli chodzi o sterowanie przy pomocy myszką to można to porównać do prostej gry "Netsoccer" - duuuużo lepiej się gra myszką niż klawiaturą, nieprawdaż ?

 

No właśnie to dzięki NS odkryłem "potęgę" sterowania myszą :keke: Wcześniej jeszcze w FIFE 98 fajnie się na myszy grało. Jeśli 09 wykorzysta w pełni zaletę sterowania szczurem to znacznie wzrośnie grywalność tej odsłony. Inna sprawa, że wprowadzając to nieumiejętnie mogą tę grę jeszcze popsuć. Znając EA może być różnie...

Odnośnik do komentarza
Plooota:

 

Wysokie detale - procesor Dual Core, więcej niż 2 GB RAM, karta wideo Nvidia 8xxx Series lub Ati 3xxxSeries

Średnie detale - procek Single Core 3,0+ GHz, 1-2 GB RAM, Nvidia 7xxx Series lub Ati 2xxx Series

Niskie detale - procek Single Core 2,0GHz, 512-1 GB RAM, Nvidia 6xxx Series lub Ati 1xxx Series

 

Skąd ty masz te wymagania? Coś mi się wierzyć nie chce Profku.

Odnośnik do komentarza
Wymagania minimalne FIFA 09:

 

* System operacyjny: Windows XP Professional (SP2) / Vista

* Procesor: 2,4 GHz lub lepszy

* Pamięć RAM: 512 MB dla XP / 1 GB dla Visty

* Dysk twardy: 6.1 GB

* DVD-ROM: 8x

 

Karta graficzna:128 MB NVIDIA GeForce 6600 lub nowsze, ATI Radeon 9800 Pro lub nowsze

 

* Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c

* Połączenie internetowe

* Tryb sieciowy: 512 Kb/s

* Klawiatura, mysz lub analogowy pad

Takie wymagania podaje onet, na pewno wyższe niż w poprzednich wersjach, ale też nie są nie wiadomo jak wygórowane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...