Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się i ja. Właśnie awansowałem do 7 ligi po 5 kolejnych wygranych. Do tej pory grałem tylko jednym składem z MLS, ale trafiłem w paczce van Persiego IF i stąd pomysł na skład z ligi tureckiej... bez Turków ;).

 

http://www.futhead.com/17/squads/1945203/

 

Spełnieniem marzeń byłoby kupienie/trafienie Podolskiego na lewe skrzydło. Wtedy Quaresma mógłby wrócić na prawe. Dzikiem jest Eto'o. Wprowadzam go w każdym meczu, gra doskonale.

 

MLS:

 

http://www.futhead.com/17/squads/1945113/

 

Tutaj polegam na cholernie szybkich skrzydłach, Drogbie i Giovinco. Polecam zwłaszcza tego ostatniego, niepozorny a zabójczy.

 

Liga hiszpańska:

 

http://www.futhead.com/17/squads/1945287/

 

Powstało przed momentem, eksperyment. Ciekaw jestem jak się spiszą.

Odnośnik do komentarza

Coman, Bellarabi, Renato Sanches i Hahn warci testowania? Hahnowi nie przeszkadzaja workrate'y HIGH/HIGH?

Hahn to gówno, tak jak wszyscy napastnicy bundesligi poza tymi po milion monet. Eksperymentowałem z Vollandem, Hahnem, Hernandezem i kimśtam jeszcze kto niby jest warty uwagi, nie pamiętam. Didavi spisuje się znacznie lepiej, ale dalej trzeba traktować napastnika jako jeden ze słabszych elementów. Bellarabi najlepszy opp, zdecydowanie lepszy niż embolo (tylko te dwójkę miałem), Renato Sanches wart każdej złotówki, warto mu jednak zbustować strzały i podania jakąś kartą.

 

e: tzn z tym Bellarabim to zależy czego oczekujesz od OPP, mi się bardzo podoba Deulofeu, więc Bellarabi jest po prostu jego niemieckim odpowiednikiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, nie wierzyłem, że takie coś może mieć miejsce :D Pierwszy turniej kwalifikacyjny do FUT Champions w dupe, nie wiedziałem wgl że w drugim można wystartować, dzisiaj tak przypadkiem klikamy z ziomkiem i bum, można grać. To gramy. 3 razy w półfinale, później odpadaliśmy w tych pierwszych rundach. Totalnie na luziku wjeżdżamy w ostatnią próbę, na wyjebce i... udało się :rotfl: Wygrana w finale w karnych, gdzie gościu miażdżył nas jak chciał, ale Areola stwierdził, że zmieni się w Neuera. W końcu zagram sobie w FUT Champions, nagrody przyjemne więc już się nie mogę doczekać. Z kocurów z mojego składu polecam serdecznie następujących ciemiężycieli : :D Remy, Ntep, Kante(gość jest wszędzie i nigdy nie jest zmęczony, jedyny problem to wzrost), Varane. Lacazette taki średni bym powiedział, Benzemą też słabiutko się pyka. Coman nawet spoko, ale kupiony pod koniec i ciężko coś o nim napisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...