Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie, krótkie pytanie. Zanim przegrałem z allegro i kupiłem grę postanowiłem jednak ściągnąć demo i od razu pojawił się problem. Klikam graj, gra się odpala i nie przechodzi nawet tego pierwszego "menu" gdzie na tle Reusa pojawiają się te trzy kreski wczytywania. Próbowałem z rana na szybko z różnymi ustawieniami graficznymi, ale bez efektów. Ktoś miał coś podobnego albo wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Nie próbowałem jeszcze, bo rano zauważyłem fajną ofertę na allegro, ale nie chciałem na ślepo kupować, więc między przygotowywaniem się do pracy ściągnąłem i próbowałem odpalić demo, ale nic z tego nie wyszło mimo zmian w ustawieniach graficznych.

 

Procek to Intel CORE I5 2500K 3.3GHz, sterowniki jak z tydzień temu sprawdzałem w jakimś programie dokładanym do karty graficznej to niby były najnowsze :-k

Odnośnik do komentarza

Sama reinstalacja gry nic nie dała, znalazłem jeszcze sposób poprzez odinstalowanie sterowników karty graficznej i zainstalowanie ich od nowa, ale to już jutro po pracy sprawdzę. A na dobrą sprawę nawet jak to zadziała to ciekawe czy w pełnej wersji będzie to samo :-k

 

https://www.youtube.com/watch?v=GCcPOnixyoo

Odnośnik do komentarza

To trochę bez sensu były rady od gry: wybierz słabszy klub, będziesz miał więcej szans na grę od pierwszego gwizdka. Ja niestety wziąłem Sunderland i po powrocie z wypożyczenia owszem gram całe mecze ale ponieważ gram zawodnikiem a nie zespołem to i tak niewiele jestem przy piłce bo gra często toczy się na naszej połowie.

Odnośnik do komentarza

A i owszem. Rozgrywka jest liniowa, podejrzewam, że niezależnie od wybranego klubu i tak

wchodzisz z ławki, możesz grać zajebiście, a i tak lądujesz na wypożyczeniu, wymiatasz w Championship (albo i nie), wracasz w styczniu, kumpel zostaje sprzedany do największego rywala (u mnie Liverpool) i potem wygrywasz ligę i FA Cup w finale grając przeciwko kumplowi. Grę kończy wizyta ojca i powołanie do kadry Anglii

 

Odnośnik do komentarza

 

Z moim Sunderlandem będzie trudno o mistrzostwo bo w tym styczniu jesteśmy na 13 miejscu. A mój kumpel gwiazdor na własne życzenie przeszedł do największego rywala, którym jest Newcastle grające w Championship (w którym nota bene byłem na wypożyczeniu). Ta kariera jest trochę na bakier z logiką. Ale podoba mi się i można ją też potraktować jako angażujący samouczek

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...