Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Tempo gry jest moim zdaniem dobre, wiadomo że musi być nieco szybsze niż w rzeczywistości. W końcu w Fifie nikt (no, prawie nikt) nie gra 90-minutowych meczów :P

 

PESa nawet nie sprawdzałem, ale filmiki z gameplayem mnie odstraszyły (szczególnie piłka klejąca się do nóg zawodników). No i w Fifie nie ma takich bugów -

:kekeke:
Odnośnik do komentarza

Udało mi się odpalić, również włączony pad nie pozwolił mi na to... nie umiem zrobić tego fix-a :P Zagrałem więc na klawiaturze, bez zwodów. Jak zwykle długo się ustawia sterowanie i też są z tym problemy... nie mogłem w menu używać klawiatury, musiałem wszystko myszką klikać. Zagrałem Barceloną przeciwko City, wygrałem te 45 minut 1:0, ale... grało mi się źle, zawodnicy byli jacyś... wolni. Nie mogłem uciec sprintem w ogóle. Nie wiem czy to wina mojej klawiatury, sprzętu czy coś - 11 chodzi super. Jak się gra w obronie - nie wiem, bo rywal nie doszedł dalej niż stał Busquets :P Bramkę zdobyłem typową - górna piłka na dobieg od Xaviego do Pedro, zejście do środka, wysunięcie na środek i Messi do pustej.

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, ze nie może być takie tempo jak w rzeczywistości ale w PESie bardziej przypomina to normalny mecz. Jest jakieś rozgrywanie w środku pola, a w FIFIe to pęd na bramkę.

Co do bugów w PESie to dzisiaj wyszło nowe demo. Różni się tym, ze tamto miało za zadanie przetestować kod gry, a to już jest podobno finalnym produktem lub bardzo zbliżonym. Nie ściągałem jeszcze ale może eliminuje słabo grę bramkarzy i takie niedopracowania.

Odnośnik do komentarza

Pescar, to zależy od poziomu trudności. Amateur i Semi-Pro są bardzo łatwe i spokojnie można wygrać właśnie takim "pędem na bramkę". Na Professionalu, z którym obecnie się meczę, jest już znacznie trudniej - bardzo trudno jest wyprowadzić kontrę, bo przeciwnicy szybko wracają do obrony. Wtedy trzeba rozgrywać spokojnie piłkę i w tym elemencie FIFA także prezentuje się naprawdę nieźle.

Podoba mi się też to, że poprawili zachowania bramkarzy w sytuacjach jeden na jednego. Jeśli nie uderzy się bardzo precyzyjnie, tuż przy słupku, to bramkarze bez problemu bronią (często nogami). Można ich też oczywiście mijać, ale zwykle obrońcy są tuż za moim zawodnikiem i taką wypuszczoną piłkę przejmują.

 

@2kl - w demie nie ma tej opcji, nie wiem jak będzie w pełnej wersji. Moim zdaniem jednak nie trzeba nic zmieniać, tempo gry jest w sam raz (w 11 grałem na "slow").

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...